Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ами....нови  
АвторHЯKOЯ CИ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 16:07



Хората се хвалят с година...повече...без пиене.Аз мога да се похваля с 10 дена.Смешно.Но за мен си е постижение на този етап.Но се ужасявам да ида на интервю за работа - ще ми треперят и ръцете и устните дори, а в къщи не треперя.



Тема Re: ами....нови [re: HЯKOЯ CИ]  
Автор jule (непознат )
Публикувано12.09.06 17:17



10 дни никак не са малко! Направо си е похвално!
А щом вкъщи не трепериш, не са ли просто нерви?


Преди интервюто не погледни в огледалото, усмихни се, и си кажи, че нищо не може да ти се опре и ще се справиш с всичко! Може да звучи малко шизофренично, но действа
Стискам палци!



Тема Re: ами....нови [re: HЯKOЯ CИ]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано12.09.06 20:03



аз и на пет дена се радвах. десет е много нещо. тъй се почва. се отнякъде се почва



Тема Re: ами....нови [re: HЯKOЯ CИ]  
АвторCпac (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 20:04



Уоу! Труден момент! По-нататък ще става по-лесно.
Като те приемат на работа полей случая с натурален сок от арония!





Тема Re: ами....нови [re: jule]  
Авторniakoia si (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 22:00



Mersi na vsi4ki i sorry za latinicata v momenta.
Tova za rabotata go kazvam principno - do ktaia na meseca ne mislia da tarsia...a i kato si spomnia za kakwo me uvolniha - ujas.Parvo da si stapia na krakata.
Ina4e za spirane na pieneto biah silno podpomognata - 5 sistemi da se pre4isti organizma ot toksinite i posle vaksina, koiati podtiska nujdata ot alkohol i pri4iniawa alergia kam nego - dori ocet ne biva da blizvam, ako ne iskam da se ozova v Pirogov.



Тема Re: ами....нови [re: niakoia si]  
Авторkris61 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 19:23



За нова работа наистина ти е много рано да мислиш.Първо се възстанови.Трябват месеци.
А едно нещо е добре,че си осъзнал:алкохола под каквато и да е форма е смъртоносен за нас.
Не знам каква е тази ваксина,но ако си мислиш,че някога чрез медицински средства ще спреш да пиеш това е пълна глупост.Ако си алкохолик или спираш завинаги или никога не спираш.
Живота без алкохол е много ценен дар.
Дано да го осъзнаеш.
Успех!



Тема Re: ами.... [re: niakoia si]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано14.09.06 20:27



Как си, някоя?
Работата не я мисли за сега... Нужно е да се стабилизираш физически и психически. Избягвай коренните промени на този етап. Има време за всичко. Степенувай нещата.
Първо най-важното! А то е да не пиеш!



Успех!



Тема Re: ами....нови [re: kris61]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано14.09.06 20:45



Живота без алкохол е много ценен дар.

Така е Крис, наистина е дар!

И който го разбере и го оцени има шанса да се радва на плодовете, които узряват в процеса на възстановяването, живеейки един пълноценен и щастлив, истински живот!

Щастието спохожда тези, които са подготвени за него!



Тема Re: ами....нови [re: HЯKOЯ CИ]  
Автор KoтkaтaMapтa (anesthesia)
Публикувано17.09.06 01:11



Ама пиле


Аз станах кръстница онзи ден и само дето не припаднах в църквата.
Свещта ми трепереше като тръстика на вятъра
После ми се подиграваха, че ако съм била припаднала в църквата, свещеникът щял да реши, че съм обладана от сатаната и да повика екзорцист
Ама детенце се кръсти и всичко беше наред.
Не съм алкохоличка, просто споделям да те развеселя ;-)
Аз и на изпит така ходя, трябва някой да ме води, за да не се ми се подкосят краката... Нерви, нормално е.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Тема Re: ами....нови [re: KoтkaтaMapтa]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 13:03



Не знаеш какво ми правеше букета в ръката като се омъжвах :) А тогава си бях влюбено дете без никакви проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.