Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Деветгодишнинанови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано30.09.14 10:50



А защо пиеш безалкохолна БИРА, а не безалкохолна НАПИТКА?





Тема Re: Деветгодишнинанови [re: Sandu62]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано07.10.14 05:50



Понеже хем искам да се почуствам мъж,хем пък и да бъде вълка сит и агнето цяло.
Пия много рядко безалкохолна бира,покрай някой мач..или ако има музика,концерти нещо..ако ходя по фестивали и групи.
Проблема е,че много пия кафе напоследък,доста над нормалното.
Работя в ресторант,и само това ни е безплатно там,кафе и чай.
Минах на чай..ама той е все липтън..та пак кофеин.
Ще си купя билкови,и ще променя навика относно кафето.
Относно безалкохолната бира...хубава е.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: Утре правя годинка!нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор kromid-51302 (червен)
Публикувано08.09.15 09:04



За малко да забравя -- ДЕСЕТ ГОДИНИ БЕЗ КАПКА -- През последните няколко си мислех - да направя десет и после мога да започна по мъничко като нормалните хора. Обаче сега ме е шубе и мисля да не си правя експерименти. Това е голям период време и сега само мисълта за чашката ме кара да се изпотявам. Чувството е странно, изпитвал съм го когато бях на отворената врата на самолета преди скок с парашут, само че сега знам, че съм без. Оставам на борда този път.



Тема Re: Утре правя годинка!нови [re: kromid-51302]  
Автор Sandu62 (член)
Публикувано08.09.15 10:57



"...През последните няколко си мислех - да направя десет и после мога да започна по мъничко като нормалните хора. Обаче сега ме е шубе..."

Ей, точно в това, в кавичките с теб сме не само в две различни точки, а направо се движим по две успоредни прави, но нямам очакването и изскването да не се пресекат в безкрайността.

.

През последните три години за секунда не ми е минавала мисълта, че в някой светъл ден, в някой светъл миг ще започна да пия като "нормалните" хора. И днес не ми се пие, но не защото ме е страх. Толкоз. Каквото и да значи това.

И за да бъда честен - споделеното от теб е част и ми помага в моето "безстрашие". И ти благодаря.

Пожелавам ти още дни, седмици, години в твоя избор, за твоята трезвост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.