Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: стана ни широчко около вратленцетонови [re: aлkaжa]  
Авторпътyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 17:47



"стана ни широчко около вратленцето"

Алкажа, не си ме разбрал. Явно не съм бил достатъчно ясен.

Коментирах единствено копи-пействането на големи пасажи от четива, които вече са публикувани тук. Ако някой има сили да пише тук и да дава кураж на другите сто пъти повече, това е сто пъти по-добре. От стократното повторение на едни и същи текстове по всички теми обаче няма смисъл.

Личното отношение на всеки от вас ми е много по-ценно и по-важно. Например ти, с този твой критичен пост ме кара да се замисля повече, отколкото оня дългия пост малко по-горе, в който са изброени стъпките.

Не се сопвай така нервно. Никого за нищо не упреквам. Нямам и право да го правя. Мислех си, че е по-добре да съм искрен и да кажа как възприемам вашите мнения, а и че малко обратна връзка ще ви е полезна.

Аз поне се радвам, ако се случи окажа някаква помощ на някого, след това да мога да разбера дали той е оценил това, което съм направил по същия начин, както аз съм си мислел.



Тема Не е съвсем истинанови [re: Eми®]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 18:56



Ежедневното ти присъствие не тормози никого. Особено това което споделяш, мислиш и пишеш сама. Виж пействането на мантри направо ме гони през девет улици в десета. Абсолютно съм съгласен с пътуващия. Искреното и непосредствено слово има невероятно влияние. Другото е ...., бе няма да го кажа.

Така че, да не вземеш да зачезнеш сега.





Тема Re: ще настъпи ли промяната...нови [re: пътyвaщ]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 19:07



Неприятният резултат от пиенето ми беше, че се простих с хобитата си едно по едно. Нищо не остана. А иначе ми беше много интересно. Сега вече не мисля много върху това .(защото си имам ново хоби, което обаче не е хубаво да ми е хоби:)
В постинга съм малко злобничка, но то е защото цялата тема звучи малко...ъъ...приповдигнато, да кажем, а на мен ми е мрачно, защото проблемът ми е ясен, а не намирам решение.
Много се надявам да има някакъв алтернативен вариант. В краен случай - ще се боря с теб - нищо, че имаш аванс от 10 дена;)



Тема соринови [re: пътyвaщ]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано15.09.06 19:43



извинявай пътуващи.
наистина бях изнервен, както си забелязал.
мненията на всички тука са много ценни за мене.
благодаря ти, че пишеш във форума.
всичко написано ми помага много.
имам нужда от тази помощ.
благодаря на всички, които пишат тука.



Тема Re: соринови [re: aлkaжa]  
Авторпътyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 20:50



@charred:


Неприятният резултат от пиенето ми беше, че се простих с хобитата си едно по едно. Нищо не остана.


Това не е вярно. Щом пишеш тук, значи не е вярно.


В постинга съм малко злобничка, но то е защото цялата тема звучи малко...ъъ...приповдигнато, да кажем, а на мен ми е мрачно, защото проблемът ми е ясен, а не намирам решение.

Че защо да не звучи приповдигнато? Аз наистина се радвам за решението, което взех. Защо да се правя на тъжен и оклюмал, когато съм на път да си оправя живота?



Много се надявам да има някакъв алтернативен вариант. В краен случай - ще се боря с теб - нищо, че имаш аванс от 10 дена;)


Вече са 15. Ако още се мотаеш, губиш шансове в надпреварата. Тръвай докато е време.

@алкажа:
Няма за какво да се извиняваш. Бог да е с тебе!



Тема Re:нови [re: пътyвaщ]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 21:13



@2: Не участвам във форума, но общо взето го следя.
Вероятно, защото името е "Алкохолно зависими", а не "Алкохолно зависими, дето успешно за сега борим проблема и сме доволни".

Няма ли някой, който иска да започнем заедно. Ми да. Някой, който още пие?



Тема Има бре!!!нови [re: charred]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 23:34



Търси Лейди Водка. Тя си фирка и ни пустосва от време на време. Нежна душа е, но пиенето и идва в повече, та си изпуска нервите.

Може с нея да започнете надпревара при равни условия.

Успех!!





Тема Re: ще настъпи ли промяната...нови [re: пътyвaщ]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 02:06



Тия стъпки са си чиста "топла вода" за всеки, който поне малко се е интересувал от психология.

Я виж ти, перушина се разлетя - перушина на врабче! Патуващия, незнаеш ли че котараци има навсякаде? В клетката си е по сигурно!


Ти да не мислиш, че всички сме подобни тарикати интересуващи се от психология? Или, че само интелигентни пичове кът теб имат нет?
Ама ти знаеш ли, че повечето от нас не сме образовани, дори нямаме твоите разходи, или мама и тате с дебел ПОРТФЕЙЛ?
Знаеш ли че, повечето приятели/алкохолици, който взимат участие в този форум едва намират да платят кабела, или заплатят 2-3 часа в някой клуб?

Незнам дали знаеш, ама реолтанът на повечето от нас не загрява кът твоя, пък от алкохола сме толкоз умствено увредени, че докът не ни се повтори, повтори, и пак повтори, хич, ама хич не схващаме, а нещем да забравим?

Ти да не мислиш, че щом си отворил тема треба да играем по-твоита музика? Време е да вземеш един чук, с който да лупаш по туй "его", иначе пак шъ тъ вкара в голема беля!!!



Тема Re: ще настъпи ли промяната...нови [re: aлkи]  
Авторпътyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 18:26



@Алки:

Ти да не мислиш, че щом си отворил тема треба да играем по-твоита музика?

Не, не мисля. Никого не карам да играе по никаква музика. Просто си казах съвсем спокойно мнението и съм много учуден, че то предизвиква такива реакции. Може би причината е, че не се познаваме и ви е трудно да усетите тона, с който бих казал същите неща в нормален разговор. Ако бях нарекъл програмата на АА "гОла вОда", а не "топла вода", тогава щях напълно да ти разбера реакцията. Сега обаче... не я разбирам.

Още снощи прочетох какво си писал, но не отговорих. Трябваше ми време да премисля написаното, да го прочета отново тази сутрин, после още да помисля... Надявах се така разбера с какво съм те предизвикал да го напишеш. Не можах да разбера, все още не ми е ясно.


Време е да вземеш един чук, с който да лупаш по туй "его", иначе пак шъ тъ вкара в голема беля!!!

Старая се да си подкастрям и притискам непрекъснато егото и гордостта, леко по леко, малко по малко, но е много трудна работа и не се получава отведнъж. С чук обаче няма да ги лупам, за да лупна без да искам едно много важно нещо, което се намира точно до тях - себеуважението си. Него си го пазя много, щото без него нямам път напред.


Няколко поста по-нагоре бях споменал, че няма да ви досаждам непрекъснато с отчети, хвалби и съвети, а ще си вървя по пътя. Не случайно и не пиша извън тая тема. Сега виждам, че даже и простичко обяснение как аз лично виждам нещата, пък било то и грешно или необективно, не се възприема нормално, а предизвиква остри реакции и "даване на акъл".

Може пък наистина моите виждания да са напълно погрешни и да имам нужда от вкарване в правия път. Може даже писането ми тук да е вредно в някакъв смисъл, защото разколебава четящите от съществуването на единствен верен път, който трябва да следват с пълна вяра. Ако е така - съжалявам, нямал съм такива намерения.

Желая ви здраве на всички и ... пазете себеуважението си.



Тема Re: ще настъпи ли промяната...нови [re: пътyвaщ]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 19:16



Споко Пътуващ. Аз съм с теб. Начи като сложим Спас, ставаме трима атеистите.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.