Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Зле съмнови  
Автор дpyra (непознат )
Публикувано21.07.06 09:29



Не знам защо въобще пиша и ви занимавам но май само вие ще ме разберете. Опитвах се но не мога да спра. Ни5що нямаше да е така ужасно ако не правех тази работи когато се напия...но ги правя. Не мога да си намеря място...Кажете ми ако се събирате някъде или въобще някаква връзка...сама явно няма да се справя...чувствам се кошмарно след това което направих...порезица от простотии...и не мога да легна и да спя трезва защото ги помня...чувствам се като птица която се блъска в стените на стая..моля ви пишете ми нещо



Тема Re: Зле съмнови [re: дpyra]  
Автор дpyra (непознат )
Публикувано21.07.06 09:35



Само да добавя че в момента се намирам в лафчето на дир б.г. в стая "За наркотиците" с ника друга. Ако някой иска може да поговориме.



Тема Re: Зле съмнови [re: дpyra]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 10:48



Аз не мога да влизам в лафчето на дира от работата ми.
Довечера ще мога. Сега съм в Скайп... пиши ми на мейла, ако искаш...



Тема Re: Зле съмнови [re: дpyra]  
Автор jule (непознат )
Публикувано21.07.06 10:52



Ей, всички правим глупости, като се напием. Кои повече, кои по-малко, но абсолютно всеки един от нас има с какво да се "похвали". Срамно е да, ужасно е, но е минало, а и помни, че това не си била ти, а алкохолът, който е действал от твое име и в твоето тяло! Прочети някои истории, влез в сайта на АА, може да ти олекне! :)



Тема Re: Зле съмнови [re: дpyra]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 11:52



Ела в Skype
Търсиш Еми АА или по имейл:



Инсталация за Скайп от - за 5 минути става.

Ще те чакам



Тема Re: Зле съмнови [re: дpyra]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 19:21



Как си днес?
И аз се опитвам безуспешно да спра. Днес не съм пила и не смятам да пия...Ще видим до кога.
По колко пиеш?



Тема Re: Зле съм [re: eднa]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 20:18



Една, ела при нас в Скайпа.


Там, който веднъж влезе, не излиза и НЕ ПИЕ



Тема Re: Зле съмнови [re: eднa]  
Автор jule (непознат )
Публикувано23.07.06 16:39



Ами добре съм.
Да не мислиш по цял ден за алкохол, е трудно. По-точно да мислиш за нещо друго. И когато хората се занимават с обичайни неща, ходят на работа, гледат телевизия, занимават се с децата си, всичко, което ти се опитваш да направиш, е да останеш трезва. Но има шанс за всеки, веднъж щом решиш да го направиш, става. Намираш си начин, който най-добре сработва за теб и просто се придържаш към него.
Щом цял ден си се сдържала да не пиеш, защо не пробваш още един ден? Мисли си, че само днес няма да пиеш, пък утре ще се натряскаш подобаващо:) А пък на втория ден ще си малко или повече горда, че си успяла два дни да не пиеш и ще ти стане съвестно. Капка по капка, ден за ден и колкото повече издържаш трезва, толкова повече ще се убеждаваш, че има и друг начин на живот и че можеш да се справиш. Мисли си каква си била преди да почнеш да пиеш, какво те е накарало да почнеш и се бори с причината, която те кара да пиеш, а не с алкохола.
Аз по принцип пия доста. В смисъл пийна едно, после още едно, отваря ми се глътка и после става неконтролируемо:) Но последните седмици съм по-скромна, не се наливам насила и успявам да спра навреме. Особено помага, ако се нахраня преди това. Никога не пия на гладно.
Та така:)



Тема Re: според големите стари лечителинови [re: дpyra]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано10.08.06 00:36



Четох, че Димитър Димков и изобщо видни лечители от миналото лекували алкохолизма с пиене на много вода !
Обяснението е, че човек постепенно е заместил водата с различни видове алкохол и когато усети естествена жажда автоматизирано посяга към алкохол, а не към вода .
Буквалните думи бяха - трябва да се пие много вода, докато човекът отново заобича водата!!! Пробвайте, нищо не пречи, на мен ми звучи много логично.
Ще се радвам, ако старите лечители са прави (което предполагам) и наистина съм помогнала.







Тема Re: според големите стари лечителинови [re: Лъчeзapa_]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 17:20



Много наивно и по детски казано. Ако беше толкова лесно, нямаше да има такива като мен. А за абстиненция да си чувала???




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.