Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема А има и варианти...нови [re: Лeйди B]  
АвторCпac (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 18:32



1. Ако човек почва отдалече да се кани да спре отведнъж, пък иска мнения и шикалкави най вероятно е да не може/иска изобщо по този начин?!
2. Премълчава нещо...
3. Просто търси социални контакти! Я колко е весело при тези АА! Сбирки, срещи, свалки...



Тема Re: А има и варианти...нови [re: Cпac]  
Автор Eми_ (Обнадеждена)
Публикувано26.06.06 18:40



То е ясно като бял ден, че премълчава...
Може би го прави от скука - да минава времето



Търси по-лесен начин да не пие за известно време, като се заплесва тук.

Ама то ако ставаше тая работа със семки и бонбонки, нямаше да има толкова зависими.



Тема Re: За биратанови [re: Nekoi]  
АвторЛeйди B (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 20:26



Ма ни мъ занимавайте, ша ви замоля. Тъкмо съм си сипала ракийка със салатка на балкончето с изглед към Витоша. И краставички и люти чушлета съм си отгледала.
Вий мен уважжжавати ли ма?



Тема Re: А има и варианти...нови [re: Cпac]  
АвторЛeйди B (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 20:29



Сещам се за 1 филм. Мацките искаха спешно да си намерят гаджета за срещата на випуска. И отидоха в АА.



Тема Re: За биратанови [re: gogo]  
АвторЛeйди B (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 20:31



Ееееех, кога ли ще пуснат безалкохолна водка





Тема За водкатанови [re: Лeйди B]  
Автор Eми_ (Обнадеждена)
Публикувано26.06.06 20:39



Ако видиш някъде безалкохолна водка, непременно ми пиши


Щот до тогава ще я замествам с безалкохолно питие, без буквичката "к" на водКата.



Тема Re: А има и варианти...нови [re: Лeйди B]  
Автор Eми_ (Обнадеждена)
Публикувано26.06.06 20:42



Ми ела да видиш колко сме готини там. А какви ергени има само да знаеш - като слънце

. Може да ти излезе късмета, знае ли човек?



Тема Re: За биратанови [re: Cпac]  
Автор Eйми (Лъчезарна)
Публикувано27.06.06 17:55



"Мани го, него го е ритнало кенгуро у челото!"
--------------------------------------------------------------

Спасчо, може Алки да го е ритнало кенгуро, а мен луда крава да ме е погнала (нали съм диетична, та си похапвам телешко месце), ама е ФАКТ, че не пием

и си живееме живота с кеф



Тема Re: За биратанови [re: Eйми]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 00:26



Те, че ритат (кенгурутата де) те ритат, ама хубави пържолки става от тях!





Тема Re: За биратанови [re: Az@AA]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано28.06.06 05:50



***Ами да - като че звучи безобидно но след малкото прочетено тук - не съм склонна да се доверя на предното мнение. ***

Радва ме подобно размишление! Само да можехме всички така, но сме като коне с капаци!



Бирата алкохол ли е? Има ги много, подобно нашия Спас, дето вярват че бирата е безалкохолна напитка!

Вярвам, че от опит всеки индивидно може да присъди! Иначе, повечето от нас с кеф се жмуркат в алкохолна заблуда, когато други жадуват към по-удобен, и свободен от алкохол начин на живот!!!

За повечето нормални хора алкохолът е символ на веселие, приятелство и живо въображение. Той води до освобождаване от грижите, скуката и тревогите. Води до весела близост с приятелите и събужда чувството, че животът е прекрасен. Но не така стояха нещата с нас през онези последни дни на тежко пиянство. Старите удоволствия бяха отлетели. От тях бяха останали само спомени. Вече не бяхме в състояние да изпитаме приятните мигове от миналото. Упорито се опитвахме отново да се радваме на живота както преди и страдахме от сърцераздирателната мания, че ще успеем да намерим някой нов чудодеен начин да се контролираме. Опитвахме отново --- и отново се проваляхме.


Ние вярваме – и изказахме това предположение преди няколко години, - че действието на алкохола върху тези хронични алкохолици е проява на алергия; че непреодолимото желание за пиене е явление, което се проявява само при тази грyпа, но никога при средностатистическития умерен пияч. Този алергичен тип пиячи никога не могат да употребяват алкохол в каквато и да е форма без опасност от реакция, а щом като веднъж са си изградили навик и немогат да се откажат от него, след като са загубили самоyвереността си, опората в човешки неща, проблемите им започват да ги затрупват и стават невероятно трудни за преодоляване.
Откъс от книгата на АА "Мнението на лекарят"!

Да живееш лесно е много трудно!

Редактирано от aлkи на 28.06.06 06:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.