Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема я, нов клубнови  
Автор Feel_the_VlBRATlONS (!Champions!)
Публикувано22.06.06 03:35



здравейте пичове, може ли да ви стана почтен член:)



Тема Re: я, нов клубнови [re: Feel_the_VlBRATlONS]  
Автор Feel_the_VlBRATlONS (!Champions!)
Публикувано22.06.06 03:37



еее само преименуван:(



Тема Re: я, нов клубнови [re: Feel_the_VlBRATlONS]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 00:07



Кой каза, че Австаралия са "гола вода"? Абе лъвове са те, браво юнаци! УРААААААААААА!!!







Тема Re: я, нов клубнови [re: aлkи]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 00:20



Айде честито!


Лъвове сте и още как



Тема Re: я, нов клубнови [re: Eми]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 03:50



Надявам се, че един ден в клубът на Алкохолно зависими ще действаме като един футболен отбор, защото само тогаз може да сме успешни в борбата си с алкохола!


Един за всички, всички за един!!!!!!



Тема Re: я, нов клубнови [re: aлkи]  
Автор Eми_ (Обнадеждена)
Публикувано23.06.06 07:42



Като на световното - за сега това е едно страхотно първенство с много драма, обрати, емоции и най-вече прекрасна атмосфера.



Браво на Австралия!



Тема Re: я, нов клубнови [re: aлkи]  
Автор .Karata. (новак)
Публикувано23.06.06 16:29



"Един за всички, всички за един!!!!!!" - Toва за мен си е другото име на Първата традиция на АА - "...Оцеляването на отделните членове на АА зависи от нашето единство" - моето усещане е че всички тези словесни схватки със Спас и Лейди В действат разрушително на нашето единство. Колкото и да не ми се иска, в един момент, започвам да ги убеждавам във ефективността на нашата програма, въпреки, че според друг принцип в АА ние разчитаме на привлекателността на нашите идеи, а не на пропагандата. Липсата на единство обаче и противоречията ни отклоняват от основната ни цел - да си помагаме един на друг в борбата срещу алкохола. Спас и Лейди В никога няма да могат да ни убедят в това, че програмата на АА не е нещо сериозно, защото тя е спасила живота на повечето от нас. Те, от своя страна, също няма да признаят, че ние имаме право, защото се стремят да докажат правотата си на всяка цена (дори и ако Лейди В не спре да пие - всъщност, Лейди В., защо не поработиш върху трезвеността си, а си хванала с нас, бедните трезви алкохолици, които наивно искат да помагат на другите?

)



Тема Re: я, нов клубнови [re: .Karata.]  
АвторNekoi (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 16:45



Кара, никога не се знае. Тя и Еми не признаваше, че имаме право, пък виж я сега.
Направо отличничка.
Кой знае, може пък и Лейди В. да прихване. Аз затова толкова я навивам да дойде на сбирка, за да види че там сме нормални хора, които си говорим за всякакви неща със свои думи. А не сме зомбита, които само повтарят чужди фрази.
И да види, че поне половината от ходещите на сбирки също като нея не вярват във Висшата сила, но това не им пречи да идват отново и отново..., защото намират разбиране и човещина там.
Много по-добре е да си сред такива нормални и трезви хора, отколкото да седиш сам пред компютъра и да упорстваш.



Тема Re: я, нов клубнови [re: Feel_the_VlBRATlONS]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 23:42



Nekoi, благодаря ти за думите по мой адрес


Между другото, сега като се замисля - точно ти ме нави да дойда на сбирка
Тогава ми писа, че ще бъдеш там и това ме усмели. Защото аз се страхувам да ходя в непознати къщи, без да си имам някаква представа кой е там. Не че не ми се е случвало в пиянския живот да се събуждам някъде без да си имам идея какво правя там, но това е минало.
И си прав за това, че е много по-добре е да си сред такива нормални и трезви хора, отколкото да седиш сам пред компютъра и да упорстваш.




Тема Re: я, нов клуб [re: .Karata.]  
Автор alkie (Убеден!)
Публикувано24.06.06 03:12



"Един за всички, всички за един!!!!!!" - Toва за мен си е другото име на Първата традиция на АА - "...Оцеляването на отделните членове на АА зависи от нашето единство" - моето усещане е че всички тези словесни схватки със Спас и Лейди В действат разрушително на нашето единство.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

На пръв поглед изглежда че "всички тези словесни схватки", какти ти казваш, да действат разрушително, но всъщност доказват като постояно се разясняват духовните принципи, и така те (схватките) допринасят в каузата на АА.
Ами, аз благодаря на хора като Спас и Лейди-то, който чрез бунтовно си поведение стават чудесен пример на останалите съфорумци. Свободно всеки може да преценява и избира, за начина на възстановяване на болеста си(алкохолизъм).


Повярвай ми, никой не иска да отнеме правото им да скубят косата си. Обаче, искам да ги помоля да оставят наща намира!

Запомни приятелю, и пробвай да разбереш че всичко взето заедно съдействува към добро. ОК!!

Бъди себе си, но давай това право да бъдат себе си и на другите!

Редактирано от alkie на 24.06.06 03:32.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.