Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: С молба до:нови [re: Cпac]  
АвторЛeйди Boдka (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 21:01



Спасе, аз бях една от инициаторките за създаване на този клуб. С мисълта да споделяме. 12-те стъпки всеки може да ги прочете. Има ги навсякъде. Ако някой иска да ги коментира, чудесно. Но искам да има място и за други неща.



Тема Re: С молба до:нови [re: eднa]  
АвторЛeйди Boдka (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 21:04



Аз също не ги отричам. На много хора помагат. Чела съм ги много пъти. За мен не са подходящи. Но това не значи, че няма друг начин, който да е подходящ за мен, за теб, за други.



Тема Re: С молба до:нови [re: Лyдия]  
АвторЛeйди Boдka (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 21:21



Е, как...Започва да прилича на истински клуб. Ще привлечем и сеирджии като теб.



Тема Re: С молба до:нови [re: Лeйди Boдka]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:30



Лейди, аз не разбрах точно за твоя проблем с алкохола. В момента не пиеш или се опитваш да спреш? От колко време пиеш и по колко?



Тема Re: С молба до:нови [re: eднa]  
Авторлyдия (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 23:16



Тя, (принцесата Леди водка) няма проблем, ке ви дам жокер; "ЕГО"!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: С молба до:нови [re: Лeйди Boдka]  
АвторCпac (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 00:02



Не знаех, че си от основателите И аз обичам да говоря и да чета за истински неща. Но от тия стъпки и сили ми се повдига. Още първата стъпка не можах да я преглътна, а за силите... аз също съм религиозен до някъде, но сектантските бръщолевения ме изнервят. Представяш ли си? Аз съм горд, че се справих сам, а една откачалка излиза и ми казва, че не съм го направил по правилния начин, защото той всъщност бил само един - техния!
Можем да споделяме, но винаги ще сме в конфликт с тях и ще ни баннат



Тема Re: С молба до:нови [re: Лeйди Boдka]  
Автор alkie (Не усложнявай!)
Публикувано26.05.06 01:30



Една, друга, глупачке, Спасе,
Нека да спасим клуба. Да можем да си говорим, а не непрекъснато да ни обясняват за тия стъпки и за Висшата сила. Не вярвам. Искам да разговарям с хора като мен. Да си помагаме.


*****************************************************************

Леди водка, защо толкоз неподготвено се изказваш?

Да предложим, че във форума на болните от рак някой се напъне с подобно исказване; "Я ние болните да се отделим от тез, който са намерили начин за възстановяване от рака, а ние новите да пробваме свой начин?"

Всъщност, бих искал да знам за реакцията на болните от рак, ако влезна в техният форум с намерение да им предложа начин за лечение на болеста.
Да предложим, че 12-те Стъпки ще допренесе на възстановяването им, та се питам дали ще отхвърлят единственият познат начин на лечение (питомното), или подобно на теб, ще тръгнат да гонят дивото?

Междудругото, да не забравяме че името на този клуб е Анонимни Алкохолици.
Световно, има повече от 20 милиона алкохолици който са повече от щасливи да работят 12-те Стъпки, и уповават на 12-те Традиции.
Ако продължавате да дискредитирате името на АА, ще се наложи промяна на името, но докът се вземе конкритно решение ще те помоля да следваш примера на Спас, ОК!!!

Когато посочваш обвинително към някого с пръст, останалите три сочат към теб!


Тема Re: С молба до:нови [re: alkie]  
АвторЛeйди Boдka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:31



Позабравил си българския, или по-вероятно никога не си го знаел.



Тема Re: С молба до:нови [re: eднa]  
АвторЛeйди Boдka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:37



Пия от 10 г. Започнах с 2 бири за заспиване. Минах през бяло вино. Познай сега какво пия. Минах и през познатите етапи - в началото не обръщах внимание, после се убеждавах, че моето пиене не пречи на никого - свършвам си работата и тогава почвам да пия. Като се напия заспивам. После осъзнах, че съм алкохоличка. Изчетох много информация. И започнах борбата. Стигала съм до 1 бут. водка. Сега просто не пия всеки ден, но не съм суха. Имам периоди на запой.



Тема Re: С молба до:нови [re: Лeйди Boдka]  
Авторkris61 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:53



Е и? Каква е файдата от твоето упорство.Или си алкохоличка или не си,или пиеш или не пиеш.
Обърнахте една добра идея в глупаво бърборене и пречите дори и на тези които искат да изплуват с глупостите си за собствени сили.
С великото си Аз вие ще си останете вързани в алкхолните си бръщолевения
Добре,че вече не си губя времето да ви чета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.