Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейтенови [re: Aлkи]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 15:23





...готинооооо:-)))))))))))00

Весело посрещане на Нова година и да не се оттървеш от здраве, късмет, пари и любов ДАНО!





Тема Re: Здравейтенови [re: Лили]  
Авторnew(know) (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 15:18



Благодаря за пожеланията!
Да ти се върнат същите хубави работи, умножени по 3!
Като ти се оправи компютърът, може да пратиш текста и на bgaa@abv.bg



Тема Re: Здравейтенови [re: kris61]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано31.12.05 23:53



Здравей, Крис,

стискам ти палци и се радвам за теб

Аз се издъних малко - изтървах си началото на депересията и се запих, зотжво влязох в клиника доброволно - за да се разкарам от средата около мен. Затова ти говоря това и ти се радвам - най-страшното явно сам го преодоляваш. Защото то не е алкохола сам по себе си като вещество, а социалната среда, която те тласка (активно или пасивно) към пиянство.

Дръж яко, брат, с теб съм!

Хубава година Нова ти желая!



Тема Re: Здравей kris61нови [re: Aлkи]  
Авторcнeжaнa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 06:49



Здравейте, приятели, аз съм журналист в БНР и темата "зависимости" много ме занимава. Много ще се радвам, ако някои от вас ме потърсят и са готови да споделят проблема си със слушателите на програма "Хоризонт". Мейла ми е snejana_n_g@yahoo.com



Тема Re: към всички анонимнинови [re: Aлkи]  
Авторcнeжaнa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 06:57



Казвам се Снежана Георгиева и съм водеща на Нощен хоризонт. Искам да поканя някои от вас на един среднощен разговор и да поговорим за проблемите ви. Надявам се да не се страхувате още повече, че вашата анонимност ще бъде запазена. Ще ви представя с посочени от вас имена. Мисля, че страдащите от олкохолизъм имат нужда да се говори и то на глас за това, което ги измъчва. Обадете се! Телефон за връзка: 9336 340




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.