Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помощ  
Автор reni2677 (непознат )
Публикувано11.11.05 16:32



Здравейте, имам нужда от помощ! Искам да престана да пия. Не мога да кажа че пия прекалено много но е горе-долу всеки ден. Усещам че имам проблем защото доста често в мислите ми присъства алкохола. Последно време като пия ставам доста нервна, вдигам кръвно налягане и ми се разтуптява сърцето. Вярно имам си проблеми но започвам да осъзнавам че като пийна те няма да се разрешат. Моля помогнете да не мисля за този гаден алкохол и да не си начупвам краката за да направя салатката вечер по-бързо.
Благодаря предварително.



Тема Re: Помощнови [re: reni2677]  
АвторAлkиe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 01:33



Здравеи! Искам ти предложа да провериш за информация в нашатагрупа.
Има много интерестни фаили за болеста алкохолизам - сама да прециниш, за да вземеш решение дали имаш сериозен проблем с алкохола и, дали имаш нужда от жива сбирка на АА





Тема Re: Помощнови [re: Aлkиe]  
Автор reni2677 (непознат )
Публикувано12.11.05 09:00



Благодаря



Тема Re: Помощнови [re: reni2677]  
Авторcпиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 00:40



от седмица не съм близвал, а лашках от сутрин до сутрин дълго време /уж тайно/. сложих на кантара всичко осрано и това, което ми е останало - живота. и аз го обичам алки ама ми досади. 3-4 дни е масрафа за теб, и си го забравила като старо досадило гадже. ама изобщо не ми липсва.
успех



Тема Re: Помощнови [re: Aлkиe]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 14:12





Здравей, Алки!

Ето, усещам, че нещата полека-лека тръгват и твоята отворена и щедра душа е готова да помогне на всеки, който плахо протегне ръка за помощ!

Топла радост и оптимизъм изпълва сърцето ми като гледам и усещам какво става и как намерилия сили да погледне релността в лицето и се "престраши" да помоли за помощ, среща теб и желанието да помогнеш!

Появявай се по-често в клуба! Успех!







Тема Re: Помощнови [re: cпиpaщ]  
АвторAлkиe (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 10:54



Здравеи приятелю! Куражлия човек си - не всеки взима туи решение и, отхвърляики стария приятел/алкохола пробва да се пребори с демоните си.
В самото начало не е лесно, дори е много трудно - но ти не си сам в борбата с тази коварна болест.
Моите дяволи успяха, и ме влaчеха с години по болници, лудници и затвори. Чувствах се попаднал в капан от които няма отърваване. Но както ти го правиш, така и аз взех решение и потърсих помощ от АА.
Затуи искам да знаеш, че когато ти кажа "аз напълно те разбирам" бъди сигурен, че аз напълно те разбирам дори чувствам всяка болка и емоция, която преживявяш.

Предлагам ти разбира се, ако си сериозен и имаш желание сам на себе си да помогнеш, да се свържеш с членовете ни на Анонимните алкохолици и, заедно да посетиш една от живите ни сбирки на АА. Според мен New/Now ще бъде повече от щастлив да те предружи. Попитаи го, сигурен съм че няма да ти откаже :)
Пожелавам ти успех приятелю!

Може да ми пишеш, с удоволствие ще ти отговоря :)

alkie1@abv.bg



Тема Re: Помощнови [re: reni2677]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано24.08.06 22:13



Рени, къде се изгуби?!

Държиш ли фронта?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.