Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема модераторнови  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано10.09.05 11:34



Уважаеми приятели, мисля че идва време да изберем модератор на клуба.
Много ми се ще Киро да остане модератор, но тъй като той е администратор на всички клубове, не мисля, че е добра идея да го заангажираме с денонощно наблюдение на нашия клуб.

А напоследък в клуба се появяват тролове, както и теми, които нямат общо с нашия проблем и се превръщат в заяждане.
Ние не насилваме никой да чете и пише тук, нито да се занимава с проблемите на алкохолиците.
И понеже клубът е от група "Взаимопомощ", ако някой не може, или не иска да помогне, поне да не пречи или да се подиграва с хорското страдание.

Така че, ако искате, да почнем да търсим модератор, който да почиства мненията, които пречат или ни обиждат по някакъв начин.

Поздрави и нека и днес останем сухи!

П.С. Цитирам Киро:
Надявам се, че в клуба ще има достатъчно активност, а на първо време, до"прохождането" му, ще поема модерирането на форума, докато клубарите си изберат свой модератор



Тема Re: модератор [re: dexter_sum]  
Автор AlcoHelp (непознат )
Публикувано10.09.05 11:52



Да, подкрепям идеята да си изберем модератор.
Въпрос на време е кога ще превземат клуба ни



Тема Re: модераторнови [re: dexter_sum]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 11:55



Мен ли визираш?

Вярно, не съм алкохоличка, но имам отношение към алкохолизма, неговите измерения и проявления. Така, както виждам имате намерение да го направите "затворен" клуб, ако тук ще идват и ще пишат само хора, които ще си говорят на изкуствен, мек, разбиращ и съчувстващ език, когато много добре знаят, че вън не е така и че трябва освен въздържание да се възпитава и адекватно отношение към външната среда. Не мисля, че искаш да кажеш, че трябва да се отглежда парникова среда за алкохолиците, които така или иначе ще се сблъскват с лошия свят отвън.

Освен това, тук винаги ще идват близките, децата, родителите, партньорите на "алкохолните". И те не винаги ще се държат според клубните правила, ще бъдат озлобени, нападателни, агресивни, ожесточени и отвратени. Което също е болест и последствие на алкохолозависимия. Защо към тяхната "болест" да нямате търпимост и разбиране, а да имате такива само към вашето заболяване?

Може би ще кажеш, че техните проблеми са дртуги и те трябва да си създадат отделен клуб. Може да има резон в това, но определено не съм съгласна, че е нормално отделните общности със близки и сходни интереси да се изолират и обособяват в отделни групи и да "късат" комуникацията си с останалите, въпреки че като гледам клубовете натам е тръгнал света.



Тема Re: модераторнови [re: миpa]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано10.09.05 12:38



Не теб, разбира се:))))

Засега само и единствено човека, който разясни печалбарската същност на АА и факта, че сме сектанти.

Моля, не ме разбирайте погрешно, но тролове има във всеки форум, въпрос на време е, ако няма непрекъснато действащ модератор, да залеят клуба с кво ли не.

А всеки съпричастен е добре дошъл!!!
Аз не само съм алкохоличка, но и дете на алкохолик, и знам какво е, идеята е да не се обиждаме или караме, а да си помагаме.

Редактирано от dexter_sum на 10.09.05 12:40.



Тема Ne se pritesnqwajteнови [re: AlcoHelp]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.09.05 21:53



никой няма да "превземе" клуба.

Ще последва реконквиста
В края на този-началото на скледващия месец ще пусна тема в тоя дух- за избор на модератор, тъй като все още няма достатъчно 'материал" за д асе прецени кой е подходящ за тази цел.
Всичко по реда си.



Тема Re: Ne se pritesnqwajteнови [re: Kиpo]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано10.09.05 22:08



Прав си, все още сме много малко.




Тема Пиши ме мен за мъддухатор!нови [re: Kиpo]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано11.09.05 12:51



Имам опит, нали знаеш???

Наздраве!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Много си зле, миличка! [re: миpa]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано11.09.05 12:53



Хич не си наясно за какво става дума!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: Много си зле, миличка! [re: ASSASSlN]  
Автормиpa-лилa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 14:11



Много благодаря за съчувствието и за разбирането!





Тема Много злобни нападки видях тук [re: dexter_sum]  
Автор kris61 (анонимен)
Публикувано11.09.05 15:25



И това опорочава този клуб.Нямам нищо против противоположните мнения,но нека те не са свързани с обиди и проклятия.Все пак целта е да се помогнем,а не да се плюем един друг.Затова наистина трябва модератор.Поздрави на всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.