Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли разяснилинови [re: scissors]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано02.09.05 10:22



Може и да ти прозвучи малко глупаво, но много от нас са се отказали да задават въпроса "защо?". Защо точно аз нося тази болест, защо аз не мога да пия, като толкова искам, защо се проявява, защо, защо...

Опитваме се да преодолеем болестта, като намираме отговора на "как?" в АА, във Висшата сила, както и предполагам в нещо специфично в нас.

Ако си мислиш, че учените ще намерят гена или алвеолата, която представлява проблем и ще я неутрализират, за да си пиеш на спокойствие, си в заблуда.
Дотогава с тази надежда ще си съсипеш здравето, живота, семейството.
И както ти казаха приятелите, докато не признаеш сам пред себе си, че си алкохолик, не можеш да намериш пътя.



Тема Re: Бихте ли разяснилинови [re: scissors]  
Авторalkoholik (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 10:23



Зависимоста е един вид алергия. Нали знаете, 4е не всеки страда или е алерги4ен. Аз вярвам, 4е алкохолика се е родил с тоя вид алергия, 4е е в кръвта, затуи ние се престрастяваме много лесно, към вси4ко което ни харесва - секс, алкохол, кумар, дрога и др. :)))) Не всеки е алкохолик, има хора които пият много, те може би да умрът преждижременно, оба4е алкохола не е проблем за тях. Те могат да прецинят кога да пият и кога да престанат. Алкохолика няма контрол, веднъж по4нал ли е да пие, тои неможе да стопира, за6тото изпитва жажда /алкохолен глад/ неизпитвана от нормалните пиия4и. Дано да съм ти от помо6т, хаиде със здраве!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.