Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 09.06.24 
Музикални
   >> Анимационерите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема MFORTNO DISKO "OT НУЛА"нови  
Автор SOZE (((titonik)))
Публикувано08.01.05 15:48




MFortno Disko - FROM SCRATCH - в списъка е по-надолу...
чуйте го и казвайте мнението си...




Тема ZAнови [re: SOZE]  
АвторZA!!! (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 16:54



VELIKO E!!!!!!QKO VI GONI DISKOTO.
STISKAM PALCI!!!!!!



Тема Re: MFORTNO DISKO "OT НУЛА"нови [re: SOZE]  
Авторpetert (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 16:59



Много добре. Гурко пак е в час.



Тема Re: ZAнови [re: ZA!!!]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 17:29



Pro6tavai,ama dumata DISCO qvno si q slojil(a) za blagozvu4ie (ili ne znae6 kakvo to4no ozna4ava).A moje i da si pomislil(a),4e sled kato prisastva v imeto na kletiq nov project na Gurko,zna4i te svirqt DISCO.Par4eto nqma ni6to ob6to s DISCO-to i po prinzip ne e ne6to ne4uvano.Vse pak pravi 4est,4e tri dni sled posta na entusiasta SOZE se nameriha 3-ma baluci (vkliu4itelno i az) da 4uqt par4eto.Ostavam na vas da si napravite izvodite...



Тема Re: ZAнови [re: Kenzo]  
Авторgurko (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 18:15



da, dumata DISCO e za blagozwu4ie
+ ima dosta rimi koito mi idwam na disko
...nisko
...sisko
...uwolnenieto e blizko

...............imam o6te dwe4ki , ama iskam da sym iznenadwa6t, i wseobhwaten, i merodawen, i nadaren, i obi4an ...




Тема za Kenzoнови [re: Kenzo]  
Автор SOZE (((titonik)))
Публикувано11.01.05 23:32



Протестирам, любезний, многоуважаемий Кензо!!!
(в името ти, а съм сигурен и за личността ти...има нещо, което понамирисва...не на парфюмче...по-скоро на поле с пасящи крави...)
Парчето е убийствено - какво да правя, че във клуба на Анимационерите напоследък влизат само скудоумни недоразумения като тебе - скрити и потреперващи зад оплешвяваща анонимност...Мда, от няколко месеца насам си пиша сам тук и ми е страшно скучно...задавам въпроси, отговарям си, псувам се, хваля сам остроумността си, дори не съм сигурен, че и ТИ не си мое творение, което съм изплюл след някое безметежно напиване напоследък...
...а и на всичкото отгоре ми е тъжно за Анимационерите, защото, все пак, аз свиря в тази група и страшно ми пука за нея, но нейсе, въпросът беше за "От Нула". И искам да те светна - името (Дискомфортно, което, между другото отдавна, много отдавна го беше измислил Зайо) и стила, в който сме си избрали да творим с Георги оттук-нататък нямат нищо общо с диското или който и да е стил...колкото е общото между моята осведоменост относно болката ми в стомаха в момента и твоята абсолютна НЕосведоменост колко си лишен от чувство за хумор...примерно...
Проектът ни с Георги ще се движи дотогава, докато ни е хубаво да правим музика заедно, следователно може да се нарече всичко, но не и клет...
Казваш, че "по принцип парчето не е нещо нечувано"...НАСТОЯВАМ да се знае истината - парчето вече е чувано...свирили сме го два пъти наживо с Анимационерите, написано е преди три години и хората, които са близко до нас вече повръщат дори само като чуят първия бийт...А в по-трансцедентен план всеки звук или мелодия съществуват завинаги и винаги са съществували, и не ще се изгубят никога, дори и в задръстените уши на непосветените...
(чел съм, че и с написаното било така - не се губело и че всички писатели пишат през вечността една и съща книга, че дори и НИЕ сме точки, запетаи, думи или тирета от тази книга...)
Всъщност исках да кажа само едно...всъщност да го повторя - парчето е убийствено, а ако не е - ние ще си останем излъгани, не някой друг...Такава е истината, незнайни ми, нискоуважаемий Кензо (а, всъщност, като се замисля, май че се познаваме)...Не искам да оставаш с впечатлението, че ми пука за това какво мислиш...щеше да ми щракне нещо, ако просто беше ДАЛ някакво мнение - отрицателно или не, но да БЕШЕ мнение...
без капка уважение: Петър


Редактирано от SOZE на 12.01.05 00:11.



Тема Re: za Kenzoнови [re: SOZE]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 12:10



Ooops,mai nqkoi e zasegnat...E,nadqvam se ti olekna,puk i e o4evadno,4e az sam tretiqt 4ovek,osven vas dvamata s Gurko v tozi klet forum.Vse pak kartinkata se proqsnqva-ot vsi4ki mneniq po temata za MFORTNO DISCO samo moeto e na vun6en 4ovek.Qvno PETERT i ZA sa va6i alter ego-ta.M-da,interesat e golqm...No da karame podred...1-nikat mi ne e slu4aen-az sam Kenzo i kenzam v dva foruma-tozi i na Ostava.I mi e got!2-radvam se ,4e sam ocenqva6 par4eto si kato "ubiistveno",no o6te po-zabavno bi bilo ako i publikata misli taka,ama tq puk nali e edna prosta,slu6a popfolk,ujas!Mai 6te si ostanete nerazbrani...3-I na men mi e tujno za Animacionerite,6toto po prinzip kato vidq nqkoi ne6asten i nerazbran mi stava tujno.4-v transcedentalen plan ti si praznoto mqsto mejdu dvete dumi v zaglavieto na avtobiografiqta ti "Peter Balaka".5-mai ti puka kakvo mislq,6toto nema6e da si pravi6 truda da gi pi6e6 vsi4kite tiq psevdointelektualni govna!A moje i da e ot tova 4e,kakto ti kazva6,ot nqkolko meseza ne se e mqrkala jiva du6a v tozi klet forum i ti leko si se vaodu6evil ot priznaka na nek'av interes,pa dori ot "kenza6t" tip.
I nakraq ,ako moga da stupq na tvoeto (nesamneno visoko) nivo na poznanie v humanitaristikata,bih kazal:"Spokoino,Petkane,ve4e ne si sam!Robinzon e tuk i zapo4va da kenza!"



Тема Re: za Kenzoнови [re: Kenzo]  
Автор SOZE ((beyond))
Публикувано13.01.05 16:55



...не се опитвай да ме впечатлиш с излъчване на отрицателна енергия - и с положителна нямаше да успееш...винаги съм бил убеден, че няма по-голямо даказателсто за липса на характер от желанието да правиш впечатление...
вече ми е демоде това - няма смисъл, разбираш ли - освен ако не си нещастен и пъпчив пубер - но дори и учениците вече знаят, че няма смисъл да свириш, да правиш групи и т.н. само за да наебеш нещо повече от гаджето си от съседния клас...няма смисъл да пишеш тези простотии, за да блеснеш пред мен и Георги - нали сме сами? (като се сетя за КЛЕТИЯ форум на Остава - дума да няма - ще отровиш живота на феновете, които пишат там...недей!!!)




Тема Re: za Kenzoнови [re: Kenzo]  
АвторAnti-Kenzo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 17:15



Ei,bastun,are hodi da kenza6 nqkade drugade!Par4eto na MFORTNO DISCO e super!Mnogo e napredni4avo i izpulneno s emoziq.Tova 4e ti ne razbira6 e savsem otdelen vapros!Prestani da tormozi6 Petar i Gurko!Pisnalo e na vsi4ki ot takiva negativisti kato tebe!Petar mngo pravilno ti go kaza-nqma smisal ot prostotii!



Тема Re: MFORTNO DISKO "OT НУЛА" [re: SOZE]  
АвторZakk (Нерегистриран)
Публикувано15.01.05 14:41



Haresva mi pesenta, ne e lo6a!!!
Mislq, 4e trqbva da se slu6a pove4e pyti, za da se haresa.
Nqma6e da e lo6o da e malko pove4e raz4upena.
Teksta na koj e?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.