Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 23.06.24 
Музикални
   >> Анимационерите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: za Kenzoнови [re: Kenzo]  
АвторOne_Hot_Minute (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 23:12



Xaxaxa awe Kenzo li si Menzo li si Lezno li si znam li kav si mnooo si typ:>.Kaji mi kak moge da si tolko typ we da ne si rodnina na Kuci Vapcarov.Typako tree da izpitva6 respekt kam hora kato Animacionerite 6toto te sa horata koito pravqt edinstvenata isinska BG muzika.Te zasen4iha The Cardigans ako bqha napravili tova izpalnenie na nqkoi Euro festival sas sigurnost 6tqha da imat ogormen uspeh.Zatva fani mlakni i begai u4astvai v 6outo na kuci da fane6 da zabogatee6.:>>> Neuvazhenie Gogo-One_Hot_Minute
P.S Be kak 6te krystat Kenzo tebe be



Тема Re: MFORTNO DISKO "OT НУЛА"нови [re: Zakk]  
АвторOne_Hot_Minute (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 23:19



Pesenta e mnogo hubava.Mnogo prili4a na Plus,no tozi pyt barabanite ne sa zapisani Plus moge6e da stane i nomer 1 v BG top 100 ako be6e zapisan s istinski barbani.Ndqvam se kato ot nula izleze da uspee:>.



Тема Re: MFORTNO DISKO "OT НУЛА"нови [re: One_Hot_Minute]  
АвторFly High Woth a neadle in your (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 23:28



Moga da kaja samo hubavi ne6ta za tazi pesen.Malko PoP mi zvu4i.Ako ima6e po zdravi kitari mislq 4e 6te6e da stane po dobre i vese pak si e qka.



Тема Re: za Kenzoнови [re: One_Hot_Minute]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 11:35



Abe po prinzip ne vsi4ko ti se razbira,ama ot tova ,koeto razbrah spored tebe trebva da nagradim Animacionerite za nai-dobro bufosinhronno izpalnaenie.Ako taq duma-bufosinhronno-ti e slojna,da ti obqsnq 4e tova e kogato samo si otvarq6 ustata i gleda6 da si v sinhron sas CD-to.A ina4e si prav 4e Animacionerite sa napravo za Euro festival - napr. toq deto mu vikat EUROVISION,jalko 4e nqma da u4astvat!A ina4e mnogo mi se u4astva pri Kuci,ama to ot tebe 4ovek ne moje da se vredi tam,koeto vsu6tnost si e mnogo normalno kato se ima predvid tova ,4e maika ti ima ne6to ob6to s Kucito...Are,be6e mi mnogo priqtno da kenzam,no vsi4ko hubavo si ima krai...Do skoro,One_Minute_Man!



Тема Re: za Kenzoнови [re: Kenzo]  
Автор BadCluster ((beyond))
Публикувано21.01.05 18:40



Пресимпатичний ми Кензо, доколкото схващам - ти МРАЗИШ И Анимационерите, така ли?


...music was invented to confirm human loneliness...

Редактирано от BadCluster на 21.01.05 18:42.



Тема Re: za Kenzoнови [re: BadCluster]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 11:32



Preliubeznii mi BadCluster,smqtam 4e dumata "mrazq" e tvarde silna za tova koeto izpitvam kam tezi kleti mladeji...Po-skoro gi sajalqvam,gorkite balaci, i izpolzvam tehniq neuvqhva6t entusiazam,za da kenzam vraz nego!A ti kakvo ima6 predvid s tova "i Animacionerite"?Kogo o6te "mrazq"/sajalqvam spored teb?



Тема Re: za Kenzoнови [re: Kenzo]  
АвторOne_Hot_Minute (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 23:25



Gre6ka pi4 maika mi nqma ni6to ob6to s brat ti.Ti si totalno propadnal idiot:>>>>.Zatova vlez v noviq fen sait koito ti napravih www.kenzo-kuci-vapcarov-ka-moo-si-tolko-typ.com.Animacionerite sa nai-qkata banda na sveta pak kvo 6te6c vikai.Znam 4e sled savte ti koito ti dadoh ti otide v 6outo na kuci i ve4e si bogat.Vnimavai Kenzo si mnogo malooumen i 6te phar4i6 parite.
PS. A fani ta mlykni we typak:>>>Omrazna mi da se smeq s tiq tvoite vicovee kadeto razkazva6.
MLAKNI S TIQ VICOVE EI



Тема Re: za Kenzoнови [re: One_Hot_Minute]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 14:57



One_Minute_Man,imam edna dobra i edna lo6a novina za tebe.Lo6ata e,4e si prav - brat mi naistina nqma ni6to ob6to s maika ti i,kolkoto i da ti e tujno,az ne sam ti 4i4o.Dobrata e,4e tatko ti Kuci oba4e nai-nakraq q vze za "momi4e na kasmeta" i taka tq 6te uspee da sabere pari za spe6noto ti ogramotqvane s cel po-dobra komunikativnost po vreme na analno-oralnite ti seansi s "4lenovete" na Animacionerite!Dokolkoto razbrah ot neq,i s vazelina si go bil zakasal...Za sajalenie kogato otidoh na poso4eniq ot teb web-adres ne uspqh da vidq ni6to,za6toto me prehvarliha na www.One_Minute_Man-guzasidavamzaAnimacionerite.com.Na saita sa pomesteni liubimite vicove na One_Minute_Man.6te razkaja samo edin:'koq e nai-tunkata kniga na sveta?"Dumite koito znam" ot One_Minute_Man.'Osven tova saitat e dosta pou4itelen!V 'about' page se razkazva tujnata istoriq na edno mom4e ot selo,do6lo v golemiq grad samo i samo za da vidi otblizo svoite geroi - Animacionerite!To mnogo iskalo da gi 4ue na jivo,no puk te ne svireli 4esto po klubovete (poneje bili nedooceneni).Edinstveniqt na4in bil da otide na tqhna repeticiq.No tui kato te bili profesionalisti i ne svireli nikoga bez honorar (a One_Minute_Man nqmal pari) se razbrali toi da im pla6ta v natura.Taka toi dal nai-svidnoto si - guza si...No puk te svirili samo za nego!Po-natatuk se opisvat i drugi jertvi,koito bednoto selqn4e e trqbvalo da dade za kauzata na Gurko&Co...no da ne ti gubq vremeto,4e sigurno burza6 da hvane6 vlaka za rodnoto ti mqsto!



Тема Re: za Kenzo [re: Kenzo]  
Авторmitq (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 18:37



eh, mitq mitq ....
kak samo gowori6



Тема Re: za Kenzo [re: Kenzo]  
Автор Soze ((beyond))
Публикувано25.01.05 21:51



Абе, Митеранчо, защо ги мразиш толкова Анимационерите?
Нещо не ми се връзва...ти си свирил в тази група...нали заместваше Заека, докато той беше в казармата? Защо, бре? Като са тъпи непрофесионалисти - защо, преподобний Кензо, си показваше мъдрите ташаци пред балъците, харесващи Анимационерите?
И кой те повика тогава? ГУРКО, нали? А ти сега го плюеш...някак си не е етично, да знаеш...всяко нещо си има цена...и ти ще я платиш - до стотинката...бъди сигурен!!!

И искам да ти призная нещо - вързах се да отговарям на простотиите ти единствено заради Георги - така и не можах да си отговоря защо винаги те е уважавал този човек - но той е такъв, а ти си путьо и за сетен път се убедих е това...и не съжалявам...Сайонара!!!


...music was invented to confirm human loneliness...

Редактирано от Soze на 25.01.05 21:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.