Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 17.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Тема Преди 2 седмицинови  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано05.11.14 20:00



както си седях пред компа ми се зави свят. мислех, че ще се оправи за минути, но продължи цели 5 часа. Станах и в опита си да се добера до леглото си в другата стая паднах.... добрах се до леглото на 4 крака и се обадих на Бърза помощ.
Прибраха ме с линейка и седях 3 дни в болницата без да изчезва главозамайването и раздвоения фокус. Взимаха ми кръв и правиха рентгенови снимки на главатаи гърдите ми и...не откриха нищо нередно. Затова не ми предписаха никакви лекарства и лечение и ме изписаха и върнаха вкъщи отново. Казаха ми, че ще се оправя отсамосебе си.
Открих в нета за Вестибуларния апарат и правя д-ния с главата и очите всеки ден.
Но....не виждам никакво подобрение. Равновесието ми е разклатено все така а фокусът при зрение се подобри малко.

Някой може ли да ми помогне някак?

Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!



Тема Re: Преди 2 седмици [re: adekvaten]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.11.14 13:39



Ако си готов да минеш едно кратко обучение, ще ти пиша на лично съобщение. Аз бях почти постоянно така и се справих.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Преди 2 седмицинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано29.11.14 19:28



Да. Готов съм за всякаква помощ.

Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.