Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 17.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Откриха ми миоманови  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано23.01.12 22:57



Здравейте,
Откриха ми миома вътре в матката. Матката била с размери 10см/10 см.Лекарите са категорични - отстраняване на матката. На 35 години съм и не съм раждала. На жените минали през тази неволи добре разбират как се чувствам.
Някой пробвал ли алтернативни начини за лекуване на миома? И имало ли е ефект?



Тема Re: Откриха ми миоманови [re: Гocт]  
Автор World Champ ()
Публикувано24.01.12 10:32



Искаш да кажеш сигурно, че миомата е 10 см?

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Откриха ми миоманови [re: World Champ]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано24.01.12 13:30



Не , не миомата. Пише цялата матка е с оголемени размери 100мм/100 мм. За самия възел не могат да кажат ,защото е от вътрешната страна на матката



Тема Re: Откриха ми миоманови [re: Гocт]  
Автор World Champ ()
Публикувано24.01.12 15:52



Чела съм за една билка, наречена турта. Според някои хора отвара от турта помага за намаляването на миомите. Аз нямам личен опит с тази билка, но можеш да я гугълнеш.

Знаеш ли, миомите понякога сами намаляват и изчезват. Твоята наблюдавали ли са я известно време, да видят дали намалява или се увеличава? Как (защо) ти я откриха- при рутинен преглед, или имаше оплаквания?

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Откриха ми миоманови [re: World Champ]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано24.01.12 22:50



Аз сега а пия комбинация от билки на доктор Желязков. Не знам обаче колко време е необходимо за да видя дали ми действат или не.Загубих вяра.
А миомата ми я откриха , по повод нисък хемоглобин.

Не знам тук чета някакви рецепти с медецинска дъвка ..точно какво представялва тази медицинска дъвка и от къде мога да си я купя?



Тема Re: Откриха ми миоманови [re: Гocт]  
Автор Fi6 (диреща)
Публикувано25.01.12 14:35



На правилен път си . Д-р Желязков е известен в тази област. Трябва да имаш търпение. При билките, както и при хомеопатията резултатът е не по-рано от 3 м. Успокой се , това също е важно за правилното възвръщане към състояние на пълно здраве..
При това доктора буквално "вижда " къде и какъв е проблема.


Ето нещо ,което ще ти помогне:
От миома боледуват жени с преживявания от типа "той ме нарани много", а те за съжаление не са никак малко на брой.
Всички болести, не само миомата имат психологически, мисловен и т.н. Вървейки нагоре по фините тела аспект.
Да приемем, че болестта се зародила първо в емоционален план - тогава на физическото тяло все още нищо му няма и обикновените лекари с наличната в момента апаратура нищо не могат да установят. Обаче някои ясновиждащи хора виждат болестта още в този момент. Постепенно човек изтласква психическата болка в по-долното тяло (за да му олекне малко) и тогава болестта слиза в етерното тяло. Тогава определен период от време (може седмица, може година), човек често се чувства отпаднал с ниска енергетрика, без видима причина. След това съзнанието на човека изтласква болежката в последното - физическото - тяло и чак тогава вече лекарите установяват конкретния проблем, на което му казваме болест.
Точно за това, когато човек се лекува, трябва да вземе комплексни мерки - и за физическото тяло, и за етерното, и за астралното(емоционалното), и за менталното (мисленето)...
Сигурно имате познати и близки, които ако в мислите и в чувствата си са се предали, отписали са се, то дори перфектно извършена операция от лекарите не може да им помогне. Както казват: операцията беше успешна, но пациента умря.

ТАКА ЧЕ МОЯТА ПРЕПОРЪКА Е - ДА СЕ ДЕЙСТВА КОМПЛЕКСНО.
1. НА ФИЗИЧЕСКИ ПЛАН –БИЛКИ, ХОМЕОПАТИЯ , ЛЕКАРСТВА,...КАКВОТО Е НЕОБХОДИМО В КОНКРЕТНИЯ СЛУЧАЙ.

2. НА ЕТЕРНО НИВО - ГИМНАСТИКА, МАСАЖИ, РАЗХОДКИ СРЕД ПРИРОДАТА, ПОСЕЩЕНИЕ НА ЕНЕРГИЙНО ЗАРЕДЕНИ МЕСТА, ЛЕЧЕБЕН ГЛАД, РЕЖИМ СЪС СУРОВО ЖИТО, ВОДА , ПОВЕЧЕ ТОНИЗИРАЩИ СОКОВЕ И ЧАЙОВЕ

3. НА АСТРАЛНО НИВО - ПРОШКА, ВЯРА, ЛЮБОВ, СМЯХ, ТЪРСЕНЕ КОМПАНИЯТА НА ВЕДРИ И ВЕСЕЛИ ХОРА

4. НА МЕНТАЛНО НИВО - ИЗРАБОТВАНЕ НА ПОЛОЖИТЕЛЕН НАЧИН НА МИСЛЕНЕ ЧРЕЗ УТВЪРЖДЕНИЯ, АВТОТРЕНИНГ, МЕДИТАЦИЯ, МОЛИТВА



Тема Re: Откриха ми миоманови [re: Fi6]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано25.01.12 21:18



Много благодаря за куража и съветите, защото имам нужда от тях.
Всяка нощ плача, всяка сутрин си представям болници, реанимация ..и след това.
Но Fi6 ще пробвам от всичко ,което ми препоръча!
Единствено ме е страх да не получа някакви сраствания.



Тема Re: Откриха ми миоманови [re: Гocт]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано26.01.12 09:08



Не знам дали има връзка ,но от от един месец 3 пъти ми тече кръв от носа? Дали това е от миомата? Хемоглобина го вдигнах вече на 130=



Тема Re: Откриха ми миоманови [re: Гocт]  
Автор Fi6 (диреща)
Публикувано26.01.12 10:49



Как ще плачеш за една миома!? Имам приятелки , които се справят смело с проблема по един или друг начин и са живи и здрави. Ако искаш остави си имейл или ми пиши на лични. Ако не се справиш с негативните мисли лечението ти ще върви по-бавно., а ти не искаш това нали ?Всичко започва от ума и чувствата. Ето погледни хубавото - хемоглобина ти се покачва и това е добре.





Тема Re: Откриха ми миоманови [re: Гocт]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано26.01.12 16:13



Чел съм за рецепта от баба Ванга - с коноп или конопено семе. Потърси я ... рецептата де, и успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.