Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 23.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема помощнови  
Авторшepи (Нерегистриран)
Публикувано08.10.10 16:35



Здравейте!Поставиха ми диагноза УВРЕЖДАНЕ НА МЕЖДУПРЕШЛЕНИТЕ ДИСКОВЕ В ДРУГИ ОТДЕЛИ.Заключението е че не се лекува.Моля за помощ да се намали поне болката.Вече 2 месеца е ад особено сутрин при ставане.Вече не се издаржа.Моля за помощ.





Тема Re: помощнови [re: шepи]  
Автор carbon13 (непознат )
Публикувано09.10.10 00:09



напишете точния медицински термин за това заболяване.
Имам един хомеопатичен справочник, но и там за съжаление се борави с медицински термини.
Другият вариант е да опишете симптомите си, това обаче е по- за предпочитане, ако се направи в рамките на пълна анамнеза при класически хомеопат.

Хомеопатични лекарства има и за вашия случай, но ако живеете в българия, най добре се обърнете за хомеопатично лечение към някой български хомепат.
Пишете в кой град сте, мога да ви дам адрес на хомеопат във вашия град (ако има такъв хомеопат де)



Тема Re: помощнови [re: carbon13]  
Авторшepи (Нерегистриран)
Публикувано09.10.10 16:35



Ами това е точно диагнозата от невролога.Заключението от ЯМР пък е 1.на ниво L3-L4 е медианна и парамедиална дискова протрузия на оше много такива части и накрая пише ОСТЕОХОНДРОЗА НА МЕЖДУПРЕШЛЕННИТЕ ДИСКОВЕ НА ДОЛНИЯ ЛУМБАЛЕН СЕГМЕНТ. Това е силна болка ниско под кръста по силно изразена в ляво с изтръпване на левия крак.Вече втори месец крака от коляното надолу не го усещам-д-р каза няма страшно крака ще се оправи сам.Болката е много силна и започва някъде към 2-3 часа призори до към 9-10 после става търпима.Живея в София и съм ходила при д-р Михайлов.



Тема Re: помощнови [re: шepи]  
Автор amazonian ()
Публикувано11.10.10 22:18



Гладуване и очистителни процедури, дихателни упражнения, след като мине острия период - плуване, но водата да не е студена. Докато си в острия период, най-добре обезболяващи (диклак, примерно) - сигурно д-р е казал, както вероятно е казал и никакво вдигане на тежки неща, да избягваш навеждане (замества се с клякане).

Don't tell me what I can't do



Тема Re: помощнови [re: шepи]  
Автор carbon13 (непознат )
Публикувано15.10.10 00:56



трябват ми още няколко сведения:
употребявате ли "хронично" аспирин?
употребявате ли или употребявали ли сте кортизонни препарати?
имали ли сте наранявания на коляното?
имам и още въпроси, но сега първо тия



Тема Re: помощнови [re: carbon13]  
Авторивeтa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.10 05:37



carbon13,
Що заблуждаваш, че ще и излекуваш проблема с хомеопатия.
Не се връзвайте Шери!
Може и да опиташ ако искаш.....няма да ти помогне, но и няма да ти навреди!
carbon13, Знаеш ли изобщо що е то дегенеративни проблеми на междупрешленен диск и разновидностите/степените - остеохондроза, протрусия, дискова херния!

Шери най доброто обезболяващо е специализираните упражненията ежедневно нервите са притиснати и се иска разпъване на гръбнака, със или без лекарства. Сега нали нон стоп Не може лекарства, ще ти се съсипят стомах, дробове какво ли не друго.
Хм, по голяма е вероятността да ти помогне някой от тия дето контактуват с висшия Разум, от колкото хомеопат!



Тема дори и така да е, но... [re: ивeтa]  
Автор carbon13 (непознат )
Публикувано18.10.10 23:45



все пак имам желание да помогна.
В справочника, от който гледам, е описано заболяването. Доста е гадно и болезнено за боледуващия. Но също са описани и различни хомеопатични средства. Започнах с въпросите именно за да огранича сферата на възможностите.
От друга страна, ако стигнем до едно лекарство накрая, все пак бих й препоръчал да го коментира с лекуващия я лекар или хомеопат, тъй като така е редно, и не е хубаво човек сам да си предписва разни лекарства.



Тема Re: помощнови [re: ивeтa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.10.10 00:19



Ето

също и

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: помощнови [re: paзбиpaм]  
Авторшepи (Нерегистриран)
Публикувано19.10.10 10:29



да аспирин-протект вечер-от кортизоновите в момента съм на медрол но ги пия сигурно вече има 15 год.колкото до коляното съм го удраля но не се е стигало до нещо по-сериозно.



Тема Нещонови [re: шepи]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.10.10 15:46



грешиш, аз ти предложих безлекарствена помощ.

Кликай там на линковете и чети внимателно, гарантирам ти, че има резултат.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.