Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 28.09.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лекуване на шипове с Хряннови  
Автор The giver and the taker (Добър човечец)
Публикувано01.09.10 21:04



Добър вечер,

имам шипове на врата, които ми създават много сериозен дискомфорт. Някакъв дядка ми каза, че се лекували с Хрян. По принцип много вярвам на народната медицина и съм много обнадежден за този метод, но може ли някой, който е запознат да ми обясни подробно как се прави. Знам, че трябва да си намажа врата със зехтин, след което да си наложа Хрян за половин час.

Обаче не ми е ясно този Хрян с компрес ли да го направя? Също така само отзад на врата ли трябва да го сложа, или на цялата шия?

Моля, ако има някой запознат, да ме светне, важно е.

------------------------------------------



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: The giver and the ta]  
Автор factfinder (accord)
Публикувано01.09.10 22:31



Не знам за шипове на врата, но правих една рецепта за синусите с настърган хрян и капки оцет забъркан с брашно на питка, която се залепва върху проблемната зона. Препоръките бяха да се намаже кожата с мазнина и да се започне с една две минути първия път и да се увеличава всеки ден с по една две минути за да свикне кожата за да не изгори. Максимум до 10 мин.

Мисля си че изведнъж да поставите компрeс с хрян за половин час ще ви изгори кожата на врата и ще имате вместо един два проблема.

Мога да Ви препоръчам да се научите да се лекувате енергийно (за съжаление малко хора вярват че това е възможно). За целта е необходимо не голяма сума за курс обучение и след това тренировка, но усилията си заслужават. При това чудесно може да се комбинира с народна медицина за ускоряване на лечението.



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: factfinder]  
Автор The giver and the taker (Добър човечец)
Публикувано03.09.10 12:11



Нямам нужда от никакъв курс, защото съм запознат с тези методи, както съм запознат с десетте си пръста. Проблемът обаче е, че шиповете понякога предизвикват много неприятно пищене в ушите ми, и това ме прави неспособен да се концентрирам.

Затова трябва първо да омекотя шиповете по някакъв друг начин, за да може това пищене да спре напълно, и чак тогава ще съм в състояние да ги размажа, чрез силата на мисълта си.

------------------------------------------



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: The giver and the ta]  
Автор amazonian ()
Публикувано04.09.10 01:24



А защо реши, че пищенето е от шиповете?

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: The giver and the ta]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано04.09.10 08:31



Нямам нужда от никакъв курс, защото съм запознат с тези методи, както съм запознат с десетте си пръста. Проблемът обаче е, че шиповете понякога предизвикват много неприятно пищене в ушите ми, и това ме прави неспособен да се концентрирам.

Проблемът ти не е никакъв проблем!

Използвай времето, когато нямаш пищене в ушите и ТОГАВА РАЗМАЖИ ШИПОВЕТЕ ЧРЕЗ СИЛАТА НА МИСЪЛТА СИ (както сам казваш).




Никога не казвай никога!



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: amazonian]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано04.09.10 12:28



В отговор на:

А защо реши, че пищенето е от шиповете?



Защото имам само две заболявания - шипове и разширени вени. Разширените вени не могат да предизвикат нищо друго, освен болка в краката. От друга страна за шиповете е известно, че могат да предизвикат изтръпвания по тялото, проблеми с кръвното, замайване, главоболие и пищене в ушите.

------------------------------------------



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: paparosko]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано04.09.10 12:35



В отговор на:

Проблемът ти не е никакъв проблем!

Използвай времето, когато нямаш пищене в ушите и ТОГАВА РАЗМАЖИ ШИПОВЕТЕ ЧРЕЗ СИЛАТА НА МИСЪЛТА СИ (както сам казваш).



Очевидно тонът ти е шеговит, поради което няма смисъл да си губя времето отговаряйки на постовете ти.

------------------------------------------



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: The giver and the ta]  
Автор 4ereshka2 (старо куче)
Публикувано04.09.10 14:38



Абе май и аз имам шипове на врата, тъй като често имам болки.
Не съм си правила компреси на врата, но имам опит с компреси на колената след ударено (с лук и зеле). Така че предполагам как се процедира. Сложи го като компес отзад на врата, да е нарязан на ситно. Първоначално го дръж по малко време да не ти изгори кожата..
Преди време в този клуб видях рецепта за стопяване на шипове с компрес от мас, нафталин...в момента не я помня цялата, записах я някъде, но не съм склонна да я прилагам. Нафталина си е отрова и нямам зор да си правя експерименти..


И друго важно- може да имаш защипан нерв на врата и да боли от това, трябва да се отиде на добър физиотерапефт



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: The giver and the ta]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано04.09.10 15:34



Тонът ми не е шеговит.

Не е възможно постоянно да ти пищят ушите, иначе не би бил жив или най-малкото щеше да си в психиатрията.

Вземи се стегни и си помогни.
Какъв ти е проблема щом използваш силата на мисълта да се освободиш от шиповете. Освобождаването не означава премахване на шиповете, а премахване на следствията от тях - игнорирането им.
Щом си наясно с енергийните лечения, значи си наясно за какво става въпрос.

А ако мислиш, че си губиш времето с напразни писаници, ще те посъветвам пак да направиш същото.




Никога не казвай никога!



Тема Re: Лекуване на шипове с Хряннови [re: 4ereshka2]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано04.09.10 20:14



@4ereshka, благодаря ти много, намерих рецептата с нафталин и се радвам, понеже вече знам 3 надеждни начина за справяне с шиповете.

Пожелавам ти приятна Неделя и успешна седмица.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.