Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 08.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема зепернови  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано26.11.09 00:58



Някой ползвал ли е този апарат и има ли впечатления от него? Една съседка твърди, че с негова помощ се е избавила от дългогодишен синозит.



Don't tell me what I can't do

Тема Re: зепернови [re: amazonian]  
Автор navigators (новак)
Публикувано06.04.10 10:07



Ползвал съм

и впечатленията ми са отлични, слабо казано. Оттървах се от почти постоянно главоболие от една година насам. Нямаш си идея какво ще направиш, след като се снабдиш със зепер. Ще забравиш за всякакви хапчета, по какъвто и да е повод. Просто ще спреш да употребяваш такива неща, няма да имаш нужда от тях. Това чудо през следващите няколко години ще стане толкова популярно и употребяемо по света, колкото са днес GSM-те.

Редактирано от navigators на 06.04.10 10:26.



Тема Re: зепернови [re: amazonian]  
Автор factfinder (accord)
Публикувано06.04.10 11:52



Моят Zapper е по схемата в книгата на Хулда Кларк.
Върши чудесна работа при грип и настинки. По мои наблюдения, добре е да се съчетава с дву-три-дневно прочистване на тялото, изпотяване и глад или варени картофки и много топъл чай . Температура, неразположение минава в зависимост от тежестта от един до три дни най-много. (За главоболие и синузит го тествах - при мен не се получава с този точно уред. За това ползвам други "магии")
Добре е да си го имате под ръка и още при първите признаци на неразположение да атакувате "нашествениците".
Ако се научите и да си възействате и с енергийно лечение - ефектът ще е направо поразителен.
При тежък грип декември миналата година в съчетание Zapper с енерго лечение се вдигнах за три дни от леглото и бях на работа, а колегите (всички се бяхме натръшкали от един и същи 39 градусов грип)се влачиха с антибиотици и усложнения и бронхопневмонии и никой не искаше и да чуе за запера, въпреки че именно те ми го бяха сглобили.



Тема Re: зепернови [re: factfinder]  
Автор Aлeнa (любознателна)
Публикувано06.04.10 19:24



Аз също ползвам запер, и съм изключително доволна. Независимо от какво се разболявам, щом използвам запера още при първите признаци на неразположение, се вдигам на крака или веднага, или до три дни. За грипа например за който са необходими 7 дни с или без антибиотици да се лекува човек, със запера два-три дни са достатъчни. Биоенергийното лечение е изключително ефективно.



Тема А колконови [re: Aлeнa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.04.10 14:43



струва този апарат, някой знае ли?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: А колконови [re: paзбиpaм]  
Автор factfinder (accord)
Публикувано07.04.10 15:11



Ако се прави по схемата от книгата на Хулда Кларк , частите излизат около 5лв.


Книгата може да се изтегли от



тук по бг сайтове го виждам същия апарат /пишат ,че е по схемата на Кларк /с цена от 100 до 300 лв.

На сайта на Хулда Кларк цените започват от 200 EU нагоре . Там вече може да се поръча отделен уред според различните болести.



Тема Re: А колконови [re: factfinder]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.04.10 17:55



Ако се прави по схемата от книгата на Хулда Кларк , частите излизат около 5лв

Хайде бе, честно?

Много ти благодаря.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: А колконови [re: factfinder]  
Автор navigators (новак)
Публикувано08.04.10 09:45



В отговор на:

Ако се прави по схемата от книгата на Хулда Кларк , частите излизат около 5лв.
Книгата може да се изтегли от

spiralata.net

тук по бг сайтове го виждам същия апарат /пишат ,че е по схемата на Кларк /с цена от 100 до 300 лв.

На сайта на Хулда Кларк цените започват от 200 EU нагоре . Там вече може да се поръча отделен уред според различните болести.




По БГ сайтовете цените не са от 100 до 300 лв. а са от 60 до към 100-на лева. Тук там има някои изключения. Като ви слушам как си гукате по кръчмарски, драго да му стане на човек. По-добре, обаче, изчислете ползите които носи този уред, макар че това може да се разбере едва след като си решиш здравословен проблем, нерешим от дълго време. Тогава ще си целуваш апаратчето и няма да го преотстъпиш и продадеш и за 1000 лева.



Тема Re: А колконови [re: navigators]  
Автор factfinder (accord)
Публикувано08.04.10 11:09



"Като ви слушам как си гукате по кръчмарски, драго да му стане на човек"

Е, не така де! Защо е този тон!



Относно направата на запер по схемата от книгата на д-р Хулда Регер Кларк "ЛЕЧЕНИЕ НА ВСИЧКИ БОЛЕСТИ", НАИСТИНА потвърждавам , че частите струват 5лв.!
Ето това долу изброено потвърждавам,че преди две години струваше точно 5лв. Сега може да има лека промяна в посока нагоре.

СПИСЪК НА ЧАСТИТЕ ЗА СГЛОБЯВАНЕ НА ЗЕПЕР:
Голяма кутия от обувки
9 волтова батерия
Клипсове за 9 волтова батерия — 1 бр.
I/O Превключвател — тип микро мини
Резистор 1KQ — 2 бр.
Резистор 3,9 KQ — 2 бр.
Слаботоков червен светодиод
Кондензатор 0,0047 μF — 1 бр.
Кондензатор 0,01 μF — 1 бр.
Чип таймер 555 CMOS — 1 бр.
8-пиново гнездо за чипа — 1 бр.
Къси (1—2 инчови) щипки тип „алигатор" — 6 бр. (1 inch = 2,54 см)
Тестови джъмпери Microclip — 2 бр.
Два болта с диаметър около 1/8 инча, дължина 2 инча с 4 гайки и 4 шайби
Две медни тръбички с диаметър 3/4 инча и дължина 4 инча
Остър нож, карфица, дългоноси плоски клещи

След това следва много подробно описание как да се сглоби.

ТРЯБВА ДА СЕ ОТБЕЛЕЖИ ,ЧЕ ЗА ДА СГЛОБИ е необходим ТЕХНИЧЕСКИ ГРАМОТЕН спец., разполагащ с поне два часа свободно време. Става въпрос за високо квалифициран труд - и от там се съгласявам, че цената, ако се предложи на пазара е оправдано да бъде далеч по-висока.


Идеята на Хулда Кларк е била , който може да си направи съвсем опростен и универален уред, работещ в диапазон между 20 и 40 kHz. за домашни условия.
Това, което се продава по сайтове на са СПЕЦИАЛИЗИРАНИ запери с различни точно програмирани честоти лекуващи определени болести и цените логично са мнооооого по-високи.

Който се интересува да прочете книгата и. По-горе е даден линк към нея.



Тема Re: А колко [re: navigators]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.04.10 12:31



По-добре, обаче, изчислете ползите които носи този уред, макар че това може да се разбере едва след като си решиш здравословен проблем, нерешим от дълго време. Тогава ще си целуваш апаратчето и няма да го преотстъпиш и продадеш и за 1000 лева.

Не оспорвам, здравето цена няма, само и единствено за него никога не се скъпя да плащам, но въпросът е дали имам нужната сума, питах ориентировъчно, щото нямам представа. А ти на какво ни направи ...


В момента организирам като доброволец един курс и аз си мисля такива работи за хората, на които смешната такса им се вижда висока, но не им го казвам, а се старая да ги убедя, че са нищо пари за това знание. Също така е вярно, че има хора, за които и 10 лв. са много, затова гледам да не действам първосигнално.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.