Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 29.09.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови  
АвторNokia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 19:38



Здравеите! Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?

Благодариа ви



Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: Nokia]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано04.07.05 21:08



Ще ни обясниш ли с прости думи, накратко в какво се състои тази терапия?



Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: kem.kem.]  
АвторNokia (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 09:20



Info za SKENAR mojete da namerite v
http://skenarsofia.tripod.com/
http://bgscenar.org



Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: Nokia]  
Авторcoл (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 19:22



И аз повдигам въпроса (и темата), две години по-късно.

Може би, за този период, все някой е добил лични впечатления.

Или хората, които са се отървали от болежките си не искат да се връщат на тази тема? Или са разочаровани от резултатите? Или методът никак не е популярен?





Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: coл]  
Авторpyceв (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 16:26



Методът беше популярен преди няколко години. Сега е много по-добре да се направи пълна диагностика на функционалното състояние на организма с Оберон 11, след което да Ви се изготви индивидуална оздравителна програма. За повече информация: http://graciam.hit.bg e-mail: graciam@abv.bg



Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: pyceв]  
Авторxлaпeтo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 09:56



Аз съм се подлагала по различни поводи и съм много доволна. Дори са ми замествали антибиотично лечение със СКЕНАР-терапия и благодарение на това повече от 5 години не съм пила антибиотик а всяка зима карам бронхит. Забележителни резултати!!!
Аз ходя при една лекарка в Княжево, много е добра и работи и други неща - акупунктура, физиотерапия и т.н. Казва се д-р Димова и телефона и е 0898 73 15 41



Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: coл]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:33



Аз имам скенар в къщи. Не съм минал курс и предполагам, че не използвам възможностите му на максимум. Все пак го ползвам сравнително често и понякога дава невероятни резултати (повторяемостта обаче не е постоянна и го отдавам на непрофесионалното ми отношение към него). Там където ми е вършил работа - премахване на болка (работи практически винаги, свалял съм дори болка от зъб), разни простуди, хреми и начални фази на грип и един сериозен отит. При жена ми върши работата на козметиката за лице (т.е. май напълно я замени).
Това както казвам, си го правя в къщи с моя домашен модел. Предполагам един скенар терапевт (ама трябва да е истински) може много повече.
Ако е само за информация (вярно, не от първа ръка), съм намерил този сайт за много добър
http://scenar.com.ua/site/index.htm



Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: r]  
Автор *jull** (())
Публикувано19.04.08 14:14



А може ли да кажеш откъде си купил СКЕНАР-а и на каква цена?





Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: *jull**]  
Авторtara (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 15:28



http://www.scenar.com.ru/

на този сайт може да прочетете много неща, има и форум, където терапевти и пациенти споделят и обсъждат.

аз изкарах основния курс по скенар терапия и сега още се уча.
резултатите наистина са смайващи.
Реших да си купя апарата, защото самата аз бях ( и все още съм пациентка) :)
Искам да ви кажа, че днес, 2 месеца след първия курс процедури, за пръв път в рентгеновата ми снимка на белите дробове не написаха "усилен белодробен рисунък".

аз имам скенар 97.4+, който е професионален, но и домашните също са много добри.
Скенарът наистина е чудо....



Тема Re: Някои подлагал ли се е на СКЕНАР терапия?нови [re: *jull**]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 17:08



Моя си го купих от www.bgscenar.org
Малко не е ясно как става от сайта. Обаждаш се на телефона, поръчваш...
Сега не знам колко може да струва, когато го купувах (базов модел на ЧЕНС) аз беше около 530 лева, но най-евтиния (ЧЕНС Версия 02) е около 420 лева. Честно казано не знам дали има голяма разлика между тях, защото на практика импулса с обратната връзка го моделират всички модели. Разликата е в честотата с която този импулс се повтаря, а това какво значение може да има - не знам. Може дамата с 97.4 модела да ни поясни, защото нейния е съвсем бъкан от опции.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.