Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 19.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ****Универален метод за Здр Диагностика****нови  
Автор pavlinito (непознат )
Публикувано04.04.08 13:06



Здравейте
знаете ли за метод чрез който може да се определи с точност здравословното с-е на човека.Да кажем ако има проблем с щит жлеза (или какво и да е ) този метод не само да може да го открие ами и да каже точно къде се намира проблема....
Нямазначение какъв е метода важното е да работи на 100%
Дори и да става дума за баячки пак споделете(стига да е някоя наистина добра!!!)дори и да е скъпичък няма зна4ение,искам да издиря такъв метод за да мога да оправя здравето си веднъж завинаги ....
Аз съм чулва за ирисодиагностика но не знам дали с точност слагат диагнози или само назовават проблемния орган
Моля ако знаете нещо вашете мнение ще ми е много полезно апък предполагам че и на много хора
ако желаете пишете ми на pavlinsite@abv.bg



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано04.04.08 14:08



Не може да има такъв метод. Ако имаше - нямаше да има грешно поставени диагнози.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор pavlinito (непознат )
Публикувано04.04.08 14:30



ами тогава кажете поне метод в скойто със сигурност можеше да се определи
болния орган
смисъл от целия организъм кой от органите е болен за да може после да се напрвят изследвания на този орган и да се определи какъв е точно проблема там



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано05.04.08 02:25



И такъв метод няма.
Има диагностици. До0брите диагностици поставят по често вярни диагнози, като за целта използват различни методи според симптомите.
Аз не мога да намеря диагностик за колата ми, дето е обикновена кола - да ми каже къде баш е проблема. Ти искаш метод за човек...

Bеer? Mоre?




Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: bira_more]  
Авторpavlinito (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 11:57



аве не е баш така
не е правилно най малкото да се прави сравнение между колата ти и човешкото тяло

защото където и да има проблем ,вкойто и да е орган той оказва вличние върху цялото тяло и опитния диагностик може да го установи .Аз лично бях пробвал с ирисодиагностика и бяха познали почти всичко така че....



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано05.04.08 13:50



Правилно!
Не може да става и дума за сравнение между колата и човешкото тяло.

Добре е, че си осъзнал взаимовръзката между отделните органи в тялото, защото обикновено конвенционалните лекари са специалисти само в рамките на един орган и не ги интересува какво ще стане с цялото тяло!

По въпроса за добър метод за диагностика мога да ти кажа, че си го намерил успешно, както сам пишеш.
Нов, непознат метод ли търсиш, или що?

Както ти отговориха вече, не е важен метода, а човека, който го ползва.




Никога не казвай никога!



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор pavlinito (непознат )
Публикувано05.04.08 14:22



АМИ питам виж защо
аз си направих диагностиката при д-р ТОшков и чесно казано позна почти всичко
за останалото не че не го е познал ами просто нямам сведение дали е прав( не съм правил изследвания че да знам)
но той ми каза че имам проблем с щит жлеза и това е така само че въпроса е че не знам къде точно се намира проблема ,в какво се изразява !!!!Иначе си е прав, и други са ми го казвали .Другото което е че той каза че проблема не е сериозен като цяло а аз не съм много съгласен тъй като се чувствам по начин който сам по себе си говори че проблем има и то не малък .затова питам ако има ощя по добър начин за диагностика с който да определя с точност проблема и да избегна много изследвания лекари пари нерви и т.н. -знаете какво е :)



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано05.04.08 14:45



Още веднъж - трябва ти добър диагностик, а не добър метод за диагностика.

В момента такъв не мога да ти препоръчам, тъй като просто не съм имал необходимост, а и не съм се интересувал.

Дано някой друг го направи.

Бъди здрав!




Никога не казвай никога!



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор pavlinito (непознат )
Публикувано05.04.08 15:16



все някой който знае ще се включи ,надявам се де :)



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика**** [re: pavlinito]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 17:37



Китайските лекари поставят диагностика по пулса, а също и по вида на езика. Според мен доста точна. Аз ходих при един / Ванг Пейдзю/, но не бих ти го препоръчала, ако си жена, защото мен лично при акупресурен масаж ме опипа много гнусно на места, където пипа само гинеколога

, и по тази причина аз престанах да ходя при него. Иначе каквото ми каза от пулсовата диагностика беше абсолютно вярно, даже за проблем, който към момента на диагностиката още не се беше проявил и аз не знаех за него. Ако си от София може да отидеш при една жена китайска лекарка - д-р Тиен Юн, но за нея не мога да ти дам информация, доколко е добра като специалист и дали прави точни диагнози.
Успех!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.