Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 11.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: Лили]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 21:16



Аз също съм ходила при този Ван Пеидзю се казва и работи в дома си в Овча купел.Постави ми точна диагноза единствено само по пулса на ръката ми. Предложи ми лечение с акупресурен масаж и вендузи.При първият сеанс държеше да съм напълно гола,съгласих се.По време на масажа известно време стимулира гърдите ми като непропускаше зърната,докосна ме и няколко пъти отдолу.Разколебах се,но реших,че е част от акупресурата.При вторият масаж проникна в мен с пръсти и при моето възражение ми обясни,че трябвало да активизира някаква енергия от G точката ми към бъбреците ми,а проблемат ми не е гинекологичен.Повече няма да стъпя там.Едвам изтраях края на процедурата...този е извратен...Жените от този форум нека знаят това.



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: Haдя]  
АвторKaтeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 13:40



Вече има такъв метод. За съжаление в България едва навлиза, но вече има такива клиники - за диагностика чрез биорезонанс. Най-профански казано - изследването се извършва с уред, който "чете" биоелектричните трептения на органите. По тях с почти 100% точност установява не само кой орган, а и коя негова част е увредена. Показва и скрити рискове. Като цяло методът е много добър, защото данните ти веднага се обработват от компютър, който дори симулира резултати при предполагаеми терапии, след което лекарите ти избират най-доброто за теб лечение.
Правих си такъв тест- не в България-
става за два часа, от клиниката ти идват ако щеш на крака - с мобилна апаратура. В български левове всичко това ми коства около 70лв.



Тема Re: ****Универален метод за [Кирилицата]нови [re: bira_more]  
Авторtedii (Нерегистриран)
Публикувано18.11.10 13:49



е задължителна

Редактирано от bira_more на 18.11.10 14:55.



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: Haдя]  
Автор amazonian ()
Публикувано18.11.10 15:29



Как въобще си се вързала да опитваш с него? И аз ходих за болки в кръста и от самото начало взе да се подхилва и да говори за секс, дадох му 10 лв за нищо и си тръгнах, без да стигам до по-драстични изживявания.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор amazonian ()
Публикувано18.11.10 15:34



Интересно нещо за ирисовата диагностика - ходих при Даниел Иванов в Хаджи Димитър. Позна страшно много неща, включително това, че съм имала "удар в главата" (действително имах комоцио при катастрофа), но всичко беше отместено 8-10 г. назад, в смисъл че диагностицира проблемите до преди 8 г., но не и настоящите проблеми.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: ****Универален метод за Здр Диагностика****нови [re: pavlinito]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.11.10 22:33



Ето

На руски е, но създателите са семейство български академици Влахови. Аз ходих при проф. Чавдар Качаунов, чудесен човек. С този метод проблемът се хваща преди да се е появил на физическо ниво.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: amazonian]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано19.11.10 12:15



Ех, пропуснала съм. Такава точка ще му активизирам с тънките си токчета.

Трябва да се пребиват такива чекиджии



Тема Тъй тъй,нови [re: 4ereshka2]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано19.11.10 12:26



а за по добър ефект - стъпваш рязко с токчето върху крака му, после още по рязко коляното нагоре към топките - и оу извините без да искам.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано19.11.10 14:09



Ако ми се наложи ще го пробвам.

Впрочем ходя на масаж при китайци, държат се прилично (не искат да си загубят работата при оплакване от клиент)



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор amazonian ()
Публикувано21.11.10 00:49



Едва ли всички китайци са еднакви...

Един познат казваше на шега: я дайте да направим кабинет китайска медицина - хващаме един виетнамец с по-дръпнати очи от Илиенци, рекламираме малко кабинета, като започнат да идват пациенти: той плямпа, аз "превеждам", примерно: енергията Ци не може да премине през канала на ... еди-какво си, огънят е в излишък.... Да видиш за нула време колко пари ще натрупаме

Това в кръга на майтапа. Но реално не можем да преценим дали китайските лекари, които идват в България, са добри. За масажа е по-лесно - все пак резултатът е налице в момента.

Don't tell me what I can't do




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.