Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 18.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема постоянна нервностнови  
АвторДecитa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 20:07



От известно време чувствам постоянна нервност, свиване на корема от необяснимо притеснение, подскачам от най-малкия шум и изпитвам безпокоиство от всичко, избухвам от дребни неща.
Дали някои може да ме посъветва нещо?



Тема Re: постоянна нервностнови [re: Дecитa]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано06.02.08 21:54



Това състояние се лекува успешно с акупунктура и билки, ако имаш настройка за алтернативната медицина, иначе по-консервативните предпочитат медикаментозно лечение.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: постоянна нервностнови [re: Дecитa]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 18:27



Пий невен като чай, а има и на капсули.



Тема Лично изпробванонови [re: aaa!]  
Автор Buba67 ()
Публикувано08.02.08 21:09



Една рецепта - лесна за изпълнение и пробвана от мен.
100гр. корени от дилянка /измити хубаво/ се заливат с 1 литър ракия. Стоят 10 дни. Прецежда се. Пие по 1 супена лъжица вечер.



Тема Re: постоянна нервност [re: Дecитa]  
Автор doctor39 (непознат)
Публикувано17.02.08 10:44



пробвай хомеопатията - Седатиф на Боарон / комбиниран препарат/ и Gelsemium 30CH. Или се консултирай с хомеопат за да ти прецизира терапията. Основно предимство - безвредна и без странични явления.



Тема Re: постоянна нервностнови [re: Дecитa]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 19:12



Аз също съм страдала от такава нервност, придружена с притеснение от околните, но според мен трябва да потърсиш причината за нервността си (със сигурност има причина), която по принцип е проблем, който отбягваме умишлено от страх да го разрешим, след това обмисли как можеш да го решиш и действай.
Успех!





Тема Re: постоянна нервностнови [re: Гocт]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 21:12



Спри да пиеш Кока Кола и ще се подобриш драстично



Тема Re: постоянна нервностнови [re: Дecитa]  
Авторkati (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 12:57



Здравей,съветвам те да се запишеш на курсове,които аз посетих и съм мнооого доволна.Курсът е "Стани здрав",помага невероятно много на емоционалните и физически проблеми.Аз бях постоянно в стрес,нервна и с главоболие и постоянно напрежение.Сега те уверявам че се справям много добре и продължавам да правя упражненията от курса.ПРЕПОРЪЧВАМ ти този вариант,защото съм го пробвала!Желая ти успех!
А между другото сега пак ще се провежда(на 1.04 от 18ч пл.Славейков 4А ет.2 гр.София) ето и сайта им ако искаш повече инфо http.//www.ippbg.org
Успех!



Тема Re: постоянна нервностнови [re: Дecитa]  
Автор inyan (непознат )
Публикувано16.04.08 16:52



Ако чувствате още схващане на раменете и врата, умора, световъртеж, болки в гърдите, депресия, знаете ли, че може да страдате от синдрома на магнитния дефицит? Прочетете още тук: http://inyan.dir.bg



Тема Re: постоянна нервностнови [re: inyan]  
Авторeeeee (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 16:31



стига пьк ти с този магнитен дефицит...така сме се намагнетизирали вси4ки,4е няма накьде....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.