Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 27.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Подтискане на сексуалното желание у женитенови  
Автор Bepoниka (непознат )
Публикувано05.02.07 04:58



Има ли някакви медикаменти които да го правят, нещо трайно? Чувала съм от приятеля си че в казармата им слагали бром в храната, но това ми се струва несериозно.



Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: Bepoниka]  
Авторddms (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 10:36



Обикновено това го правят противозачатъчните таблетки или може и с билковите хапчета от д-р Милко Тошков "Климактерин"



Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: Bepoниka]  
Автор-,, (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 18:05



Ти за казармата ли се стегаш?



Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: Bepoниka]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано06.02.07 11:42



Може да се насочи, чрез методите на Китайската медицина, енергията да отива към другите органи на тялото, тогава и силното сексуално желание ще намалее.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: akupunkturist]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 10:50



Мъжът ми загуби интерес към мен, 10 години търпя това, не искам други мъже, не искам да се разведа, обичам го, той е всеотдаен в останалите елементи на живота ни, но живеем като.... и аз не знам като какви??? спим в отделни стаи вече с години. Правих различни опити, но всичко е безуспешно! Не го привличам сексуално, а казва че ме обича

. За други връзки не съм разбрала. Не обича да разговаряме на тази тема, не забелязвам да страда. Тема табу, няма с кого да споделя и да се оплача. Насочих енергията си в работа, интересни занимания, но в душата си имам една голяма горчилка.



Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: 333]  
Авторwow (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 17:33



Мога да кажа само, че голям късмет има мъжът ти с теб! BE STRONG!
Защо спите отделно? То като спите в една стая или в едно легло кво общо имс със секса...



Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: 333]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано10.02.07 09:27



Извинете, но това е противоестествено, освен ако не зависите финансово от неискащия и вероятно неможещ г-н. Аз съм на 67 години и правя секс с моя дядка и чудя каква е причината млади хора да не го правят? Любовта без секс е ами малко нещо като автохипнотичен мотив/или мантра/ " Обича ме, но не иска секс" - Не може да бъде!- Може, може, ако няма други източници на пари... Импотентността се лекува успешно от специалисти -андролози, има и билкотерапия и какво ли не. Ако ви обичаше щеше да се лекува, а не да разправя небивалици.





Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: papyy]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 11:10



Ситуацията е много интересна, икономически не съм зависима от него,но:
всичко започна с неговото хъркане, това му намали като че ли либидото към мен, след това започнахме да спим в отделни стаи, защото след прекарана нощ с хъркащ, безсъние, умората не се издържа! Междувременно беше в чужбина година и половина и като се върна усетих огромната разлика. Освен това работата му стана много натоварена психически и отговорна, но застана на първо място в живота му, защото в нея се изявява пълноценно:)).
За секс с мен не се сеща спонтанно, ако аз проявя активност не отказва, няма нарушаване на анатомичните и физиологични сексуални процеси:))
Но питам се дали това е ЛЮБОВТА, която искам?
Определено НЕ! И предпочитам да не се унижавам да си изпросвам мимолетни псевдонежности от които и без това нямам нужда.
Това е едно голямо изпитание за мен, но изход няма. Там в главата и в сърцето му нещата избледняха и се прекършиха. Зная само, че вината не е моя, защото не съм станала непривлекателна и обичта ми е същата въпреки всичко, само дето се прибавиха елементи на съжаление към него. А аз никога не съм била фригидна и съм много обичлива.
Колкото за лечение на импотентност и дори да се излекува, ако има някоя психогенна форма мисля, че нещата няма да се оправят, защото трябва да има и любов. А казва че ме обича:))

Нищо не проумявам.



Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у женитенови [re: 333]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано12.02.07 11:39



Казваш че "всичко започна с неговото хъркане, това му намали като че ли либидото към мен", но по точно е да се каже, че хъркането не е причина а симптом на едно известно изтощение на организма, а друг симптом това може да е намаляването на либидото, макар че при мъжете по принцип желанието за секс почти не намалява, а по скоро - възможностите. А иначе има включени в обяснението ти психически и др. причини, на които сама трябва да си отговориш. Може да има известни причини и в тебе, за които да ти е трудно да ги приемеш, или такива за които и ти самата дори да не подозираш.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: Подтискане на сексуалното желание у жените [re: 333]  
Авторpaзбиpaщa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 12:25



Напълно те разбирам, аз съм в същата ситуация. Ако искаш, остави и-майл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.