Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 25.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Тема приятеля ми не може за задържи ерекциятанови  
Автормиличka (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 11:09



здравейте на вс във форума.МОЛЯ ВС КОИТО ЗНАЯТ ПОДОБЕН СЛУЧАЙ ДА МИ ПОМОГНАТЛОБИЧАМ ГО И ИСКАМ ДА ПРЕКАРАМ ЖИВОТА СИ С НЕГО. проблема ми е че с приятеля ми се опитахме да правим секс, но нищо не стана. имахме поне 4,5 неуспешни опита. той просто не му става докрай-пениса се втвърдява, но главичката си остава скрита. как ли не съм се опитвала да го възбудя-с еротично бельо, с галене, свирка, но без резултат. улучихме 1 поза в която ще е най-лесно и безболезнено да го прави, но примерно докато реша да си сложа възглавничка или пък презерватив вс му увисва.може би и аз давам отражение за неговото безпокойство защото съм девствена. сега вече живеем заедно и сме мн спокойниЛВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ, ВС ПЪТ КОГАТО ПОНЕ МАЛКО МУ СТАНЕ ИСКА ДА ПРОНИКВА В МЕН.И АЗ МУ ОБЯСНИХ ЧЕ ГЕНЕКОЛОЖКАТА МИ Е КАЗАЛА ЧЕ ИМАМ МН ЗДРАВ ХИМЕН И ЧЕ ТРЯБВА ДА Е МН ТВЪРД, ЗА ДА ПРОНИКНЕ, НО ТОЙ ВСЕ ИСКА ДА ОПИТВА , А ПРИ ВС ОПИТ ОЩЕ ПОВЕЧЕ МЕ БОЛИ, ЗАЩОТО СИГУРНО ЗНАЕТЕ КАК Е КОГАТО ИСКАШ ДА РЕЖЕШ САЛАМ С ТЪП НОЖ

-МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО



Тема Re: приятеля ми не може за задържи ерекциятанови [re: миличka]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано27.12.07 22:32



явно при вас проблема е технически.

.що не отидете при сексолог.може да се реши бързо и безболезнено проблема, а вие така само се мъчите.след време ще получи момчето и психични затруднения ако сега не се обърнете към специалист.
успех в любовта

прави каквото трябва,да става каквото ще.

Тема Re: приятеля ми не може за задържи ерекциятанови [re: chorlavata]  
Автормиличka (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 08:25



благодаря за помоща.ние днес пак пробвахме с повече любовна игра, и разбрах какъв е проблемът-опитах се да го задоволя с ръка но той едва показа главичката си и каза че го боли.и може би ако преди е имал такъв проблем и се е опитвал да го скрие от мен подсъзнателно си е казвал да не достига до крайна ерекция, за да не го боли , а и да не разбера.а после като отмине възбудата видях че главата му не може да се скрие напълно.значи кожата не му достига или незнам какво още но рябва някяк си да го накарам да отиде на лекар.а има ли някякъв начин това да се оправи?благодаря за отговора!





Тема Re: приятеля ми не може за задържи ерекциятанови [re: миличka]  
АвторDoktor (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 11:04



Това е много често срещано състояние при необрязаните мъже и се нарича препуционална стеноза. Най-често се получава от възпаление, причинено от BXO бактерии, което се нарича баланитис(баланопоститис).
Проблемът се решава с методите на частична резекция на препуциума( НЕ е обрязване!!), което става дори в условията на амбулаторната хирургия.
Моят съвет е консултация с обш хирург, манипулацията трае 10 мин, предписва се един кортизолов препарат+антибиотичен крем( Дипрогента например).
Успех



Тема Re: приятеля ми не може за задържи ерекцията [re: миличka]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано28.12.07 17:11



ми затова ти писах"технически"че е проблема.а най-добре лекар да му направи интервенцията, отколкото да се получи своеобразно "обезчестяване" при него когато прави за пръв път секс.тогава ще се получи късане на юздичката,която отдолу държи кожичката.а е добре, след като и на теб ще ти е за пръв път, да ползвате"смазка".дипрогента е идеален за целта:дипрозон+антибиотик.може да намерите и само дипрозон.

прави каквото трябва,да става каквото ще.


Тема Re: приятеля ми не може за задържи ерекциятанови [re: миличka]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 13:14



Точно така е. Нарича се фимоза.
Причината може да е в късия френулум (гемчето отдолу) който придърпва препуциума (кожичката на главичката).
Френулумът може да се отреже. След това, като мине необходимото време от една до няколко седмици докато зарасте раничката да се разтяга кожичката с кортикостероиди - като дипрогента например.
Операцията се прави от уролог/андролог.
Например д-р Милен Кацаров.
Не бива да се обрязва веднага, дори да ви предложат. Обрязване се налага ако е имало някаква инфекция и в резултат от нея се стеснява кожичката.
Тогава е възможно да се стесни отново, но ако няма инфекция може да се оправят нещата.



Тема Re: приятеля ми не може за задържи ерекциятанови [re: Aлф]  
Авторoтaвтopa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 16:54



благодаря ви за съветите.и аз мисля че е нещо такова но като му казах че съм чула за мъже с такива проблеми и че когато ги обрязват се оправяли-каза ми че бил голям за това.мисля че го е страхли друго не може ного да стане твърд пениса му и си мисля че дори да се оправи това с главата той пак няма да може да се спраави.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.