Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 08.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пробиотицинови  
АвторЦвeтa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 20:22



Здравейте, има ли някои повече опит в използуване на пробиотици. Преди време в предаването:"И ние го можем" е бил представен научен работник в тази област и продуктите разработвани от него още от времето на Живков. Има ли някои представа къде се продават тези продукти. tzda_2005@yahoo.com
Всичко добро желая.



Тема Re: Пробиотицинови [re: Цвeтa]  
Автор УйнaПeнa (пристрастен)
Публикувано06.11.07 20:58



кисело мляко, сирене, кашкавал, туршия, кисело зеле, луканка, рокфорд - все са пробиотици: сътворени от живи микроорганизми, които продължават да живеят в тях... Другото е боклуци и отрови за прибиране на пари



Тема Re: Пробиотицинови [re: Цвeтa]  
АвторF (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 09:33



Взимала съм пробиотик - Лактофлор от аптеката - върши ми чудесна работа за храносмилане, когато пътувам извън страната.
Иначе наистина полезните бактерии ги има в киселото мляко, сиренето и кашкавала , друг е въпросът какво е качеството на тези продукти.
Например не от всяка марка кисело мляко може да се закваси, което говори ,че не във всяко кисело мляко продавано в магазина има наличие на жив





Тема Re: Пробиотицинови [re: Цвeтa]  
Авторtiger_tulip (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 15:35



Имаше много писано назад по темата, виж търсачката дали работи.



Тема Re: Пробиотицинови [re: tiger_tulip]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 11:49



това са продуктите на проф.Александров,в пове4ето аптеки ги доставят след порь4ка,малко са скьпи4ки ,а на този номер можеш да порь4ваш 0887214134.можеш да станеш и дистрибутор и взимаш с доста голяма отстьпка.Офиса им се намира около бул.Димитьр Нестеров и Лагера,спирката на 72...



Тема Re: Пробиотици [re: Дopи]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано08.11.07 12:15



Коластрата на "Аква сорс" пробиотик ли е?



Тема Re: Пробиотицинови [re: Дopи]  
АвторЦвeтa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 15:36



Благодаря за информацията



Тема към Доринови [re: Дopи]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.11.07 07:57



Може ли да ме ориентираш в цената и за колко време стига една доза?





Тема Re: към Дори [re: *jull**]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано10.11.07 19:26



Да, и мен ме интересува това. А също и какво съдържат.



Тема Re: към Доринови [re: *jull**]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 23:21



цените за разли4ни за всеки един продукт от 3-4 до 40-50лв.Под формата на капсули са около 4-8лв.,разнообразието е голямо,по-добре отиди на място да видиш какво предлагат.В големи кутии се предлага пробиотик с разли4ни прибавки и струва около 40лв.Предлагат и закваска за кисело мляко с истински бацилус булгарикус за домашно правене на мляко.Вьобще заслужават си нещата,а и проф.е много свестен и неотказва консултация....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.