Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 01.07.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Лекарства на Хималаянови  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 18:36



В момента пия Респивакс? Мога ли да пия с него Септилин и Герифорте? .За Герифорте четох ,че за мойта възраст /50 г./ е добър, За продуктите на Хималая пише , че няма странични действия - дали е така ?Няма ли да окажат действие на бъбреците и черния дроб?



Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: rocт]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 17:00



Някой ползва ли хранителните добавки на Хималая? Ако има такъв нека да пише по подробно.



Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: rocт]  
Автор ani_ched (tianshi group)
Публикувано19.10.07 21:05



Ползвала съм на Хималая,Хербалайф,Вижън.Но след като ползвах на Тянши,намерих точно каквото ми трябва.





Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: ani_ched]  
Авторт (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 02:09



ти дистрибутор ли си или клиент. от колко време ги ползваш и какво успя да излекуваш?



Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: т]  
Автор ani_ched (tianshi group)
Публикувано20.10.07 18:33



Ами бях клиент.Мъчихме се да подобрим състоянието на баща ми.Но докато опитвахме с лекарства,настъпваше временно подобрение и после отново се влошаваше. При Хималая и Хербалайф абсолютно нищо не направихме-все едно не ги е ползвал.При вижън станах дистрибутор,за да ползвам дистрибуторските цени.Но ако не пазаруваш редовно отпадаш.А и са скъпички:от 45лв нагоре,а трябва да купиш минимум 16 продукта.Там не е толкова грижа за човека,колкото печалби и кариера.Загубихме ценно време и сега човекът е покойник.Остана майка ми,която покрай грижите за него рухна отвсякъде.Сега към тянши си купувам само каквото ми трябва.Благодарение на техен продукт майка ми не е на инсулин,а аз се справих с нервен срив.



Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: ani_ched]  
АвторИвka (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 18:53



Кой продукт на Тянши използвахте за да не е на инсулин?



Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: Ивka]  
Автор ani_ched (tianshi group)
Публикувано20.10.07 19:21



Имат Биокалций за намаляване нивото на захарта в кръвта.Помага на организма да произвежда инсулин,вместо да му го дава наготово както е прието от "традиционната" медицина.



Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: ani_ched]  
Авторми (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 20:16



а с нервния срив как се справихте



Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: ми]  
Автор ani_ched (tianshi group)
Публикувано20.10.07 22:10



С Масло от змиорка.Прилага се при множествена склероза,Алцхаймер,различни видове маниакално-депресивни състояния,шизофрения,емоционална нестабилност.И биокалций за мозъчната дейност.Тянши са известни с калциевите си продукти.Веднъж открили формулата за усвояване от организма,профилирането им за различни заболявания не е трудно.





Тема Re: Лекарства на Хималаянови [re: ani_ched]  
Авторми (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 22:22



само стези 2 продукта ли - в какви дози и за колко време. а нервния срив в какво се изразяваше?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.