Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 30.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Премахване на бенки,Help!нови  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 14:29



Привет на всички във форума,имам един въпрос.Вчера посетих дерматоилог,тъй като се натъкнах на доста инфо в нета за премахване на бенки и имам една ,която не е голяма ,но ужасно ме комплексира и желая да махна..Лекарката ми каза,че метода,за които съм чела -тоест лазер ,оставя много неприятни белези и ми препоръча хирургическа намеса,но чак есента,понеже лятото не било подходящо време за подобни интервенции.Моля Ви,кажете ми някакъв алтернативен начин ако знаете за решаването на този мои проблем,мерси предварително!



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: Hиkи]  
Авторloni (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 19:22



Обади се на 0886 91 65 17 и попитай за холивудски грим



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: loni]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 09:38



Записала съм 2 рецепти, споделени от хора, на които са помогнали:
1/ периодично намазване с пчелен мед до изсъхване на бенката;
2/ мазане с шведска горчивка

Има и още една, която зная от години, но така и не успявам да опитам. Звучи невероятно, но в народната медицина няма случайни неща. Това, че науката ги обяснява по-късно, не ги прави по-малко ефективни. И така: на Еньовден /24 юни/ се става рано, преди изгрев слънце, докато има още роса. С нея се намазва болното място или в случая бенката!... Впрочем в Интернет може да се намери доста за лечебната сила на билките на Еньовден. Аз току-що прочетох нещичко: http://forum.dobrich.com/viewtopic.php?p=45757&sid=1b73c72c961489cd8d8e556816400a82
http://viavita.net/jivdom/lofiversion/index.php/t374.html
Знае ли човек ... Успех!



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: jull]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 11:18



Благодаря,ще опитам с тези методи,а за колко време горе долу дават резултат??



Тема Re: Премахване на бенки,Help! [re: Hиkи]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 11:41



За меда беше май около седмица, за горчивката не помня. А за росата по Еньовден - жената, която се беше излекувала по този начин, не беше споменала за колко време. Но мисля, че не би трябвало да е продължително - вероятно пак за няколко дни. Добре е, ако отидеш сред природата - по ливадите растат билки. Ако ли не - в градската градина! Моля те, сподели резултатите си, защото иначе не мога да накарам сина ми да го направи! А и той има нужда. Ако не ти се пише тук, имейла ми е: jullmann@mail.bg



Тема Re: Премахване на бенки,Help! [re: jull]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 12:08



Окей,ще изпробвам методите и ще кажа после :)) Мерси много,Jull,ще пиша,или тук или на мейла,моят е poison_ous@abv.bg Още сега ще започна и като имам резултат ,ще сигнализирам



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: Hиkи]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 18:14



Искам да попитам-тези рецепти могат ли да се прилагат за изпъкнали бенки, т.е аз имам такива, като топчици са.Не са като обикновените бенка-плоски.



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: Hинa]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 18:29



Да, Нинче, точно такъв случай описваше една жена - когато мажела бенката си с мед, тя постепенно изсъхнала и накрая се "отчупила". Което означава, че е била точно като топче... Знам ли, надявам се да помогне! Ще разказвате!



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: Hиkи]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 18:41



Jull, а знаеш ли може ли да се прилагат и двете рецепти паралелно, в смисъл можеш с мед, след това с шведска горчивка. Или прилагаш само едната.А да си
чувала нещо за напудряне на бенките с талк. От някъде бях чула за това, но не съм пробвала.



Тема Re: Премахване на бенки,Help! [re: Hинa]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:17



Jull,моята е плоска не е релефна:(( дали ще стане с меда и шведската горчивка поне да избледнее и да намалее




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.