Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 28.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема екзема  
Авторбялa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 00:14



Става въпрос за екзема на ръцете, помагайте ако знаете нещо. След лечение с преднизолон имаше временно подобрение,след което положението се влоши.Целите ми ръце са в рани, а иначе екземата ми се е появила още като съм била бебе,но толкова зле никога не е била.



Тема Re: екземанови [re: бялa]  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 08:00



Може да се вземе натривка от раните и да се установи какви точно препарати действат върху тях.Има вероятност и да имате някаква алергия.



Тема Re: екземанови [re: тъpceщa]  
Автор sarabia (минаващ)
Публикувано28.08.07 12:11



Моето дете беше с екзема и след дълго лечение с кортизони и разни поддържащи кремове и след непрекъснатото влошаване и безсилие на медицината реших да стигна до класически хомеопат,с чиято помощ детето ми отдавна е без екзема.Пробвай и ти.

[image][/image]


Тема Re: екземанови [re: sarabia]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:25



Екземата има много разновидности. Трябва да се знае каква е. Хомеопата може само да я влоши(това от личен опит) Това е стара екзема. Трябва и лекари да се намесят в този случай.



Тема Re: екземанови [re: бялa]  
Автор kamych (green)
Публикувано02.09.07 23:05



Същият проблем, само че досега не съм имала


Ходих днес на доктор - каза ми да променя начина си на хранене. Организмът трябвало да се пречисти.
Забрани ми пилешкото месо. Повече риба, крехко свинско. Зеленчуци. Забравих да го питам за млечните продукти. Никакви подправки, вкл. чубрица, никакво кафе, шоколад.

Ако някой знае някоя подходяща диета, нека да сподели!



Тема Re: екземанови [re: бялa]  
Авторgalka (Нерегистриран)
Публикувано23.02.11 21:50



От досегашния ми опит в търсенето на лек,единственото ефикасно нещо което мога да препоръчам и което наистина действа,това е крема на хомеопата Величка Котева.Каза ми ,че е на базата на няколко смоли,и това което съм чела за смолите е че лекуват всякакви кожни болести.И наистина е така.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.