Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 03.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Тема Мнения за Ани Митова и метода и на лечение  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 15:27



Не мога да откиря никакви отзиви от лечебните процедури на Ани Митева, освен разбира се тези в сайта и.
Моля ако някой знае нещо за нея или е ходил на лечение в центъра и да сподели.



Тема Re: Мнения за Ани Митова и [Кирилицата]нови [re: янa]  
Авторobidena (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 17:23



е задължителна

Редактирано от bira_more на 30.07.07 22:01.



Тема Re: Мнения за Ани Митова и метода и на лечениенови [re: obidena]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 20:10



"Обидена", много те моля да разкажеш по-подробно за метода и на лечение, какво точно ти прави, как работи - върху чакри ли , върху какво? Само масажи ли ти прави или имаше и друго - примерно ултразвук. Комплексно подобрение ли ти обеща - лечение на няколко различни проблема?
Ако е удобно, моля те сподели какво е твоето заболяване.
Много е важно за мен да разбера всичко за тази жена; проблема не е в парите - човек за здравето всичко дава - по-скоро ме е страх да не ми навреди с енергиите си.
Ти си първата която ми отговаря - затова пиша толкова вдъхновено. Къде ли не съм питала из интернет - никой нищо не пиши.
Моля те дай ми повече инфо.



Тема Re: Мнения за Ани Митова и метода и на лечениенови [re: янa]  
Авторвиkyлa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 19:55



има ли някой, ходил при Ана Митева и останал доволен, плс ???



Тема Re: Мнения за Ани Митова и метода и на лечениенови [re: виkyлa]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 12:42



Преди време и аз търсех информация за доволни извън нейния сайт. Но така и не намерих много. Единственото което намерих на едно място безпристрасно мнение беше че е с поведение излъчващо много голямо самочувствие.

Може би истината не е точно такава каквато се излага в сайта и. Досто от информацията която се излага там вероятно е рекламен трик.



Тема Re: Мнения за Ани Митова и метода и на лечениенови [re: Mиxaeлa]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 00:38



Какви са цените за тези терапевтични масажи при нея?



Тема Re: Мнения за Ани Митова и метода и на лечениенови [re: янa]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 21:41



През есента на 2005г.отидох на преглед при Ани Митова -дископатия и ставни проблеми.Цена на първи преглед /по-скоро поглед/- 30лв.,времетраене - 3мин.Препоръча ми лечение в рамките на два месеца - цена 1700лв.Оказах !



Тема Re: Мнения за Ани Митова и метода и на лечениенови [re: Eми]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 03:18



тая в луда.при тези цени явно интереса и е само към известни и богати както може да се види и от сайта и разни клиенти като петролни магнати,футболисти и т.н.на такъв човек не може да се вярва когато целта и е бързо забогатяване няма какво повече да се говори всеки си прави извода.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.