Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 25.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ОН КЛИНИК  
АвторKapтинka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 17:09



Здравейте! Някой от вас посещавал ли е медицински център "Он Клиник". Кажете дали любезното обслужване по телефона продължава и когато отидеш там, ефикасни ли са им методите на лечение. Изобщо, ако някой има мнение или е чувал нещо, ще се радвам да го сподели.
Бъдете здрави!



Тема Re: ОН КЛИНИК [Кирилицата]нови [re: Kapтинka]  
Автор tzveti_flp (непознат )
Публикувано14.07.07 17:03



е задължителна

Редактирано от bira_more на 15.07.07 01:29.



Тема Re: ОН КЛИНИКнови [re: Kapтинka]  
Автор Neli_S ()
Публикувано16.07.07 11:32



Имам изключително лоши впечатления. Мой близък отиде там да си лекува хемороидите, взеха му авансово 350 лв, в които уж били включени определени процедури. Не са направили и половината от плануваното, но парите така и не върнаха с оправданието, че в бъдеще ще щели да включат още неща до размера на платеното. За излекуване не можем да говорим изобщо. Моя приятел се амбицира и през трети човек се свърза с момиче, работещо в клиниката. Та какво казва тя - била е инструктирана да следи кой пациент с каква кола идва, скъп ли е мобилния му и т.н., казала е, че материали, които са за еднократна употреба се използват за много пациенти, освен това, доктора ти казва, че имаш 3 вътрешни хемороида - а иди ги преброи колко са, защото се плаща и в зависимост от това. Доколкото разбрахме собственици на заведението са адвокати. Изглежда освен за реклама, в друго не си влагат парите.



Тема Re: ОН КЛИНИКнови [re: Neli_S]  
АвторKapтинka (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 13:09



Много ти благодаря за мнението! Някак прекалено любезно и чудесно беше всичко, за да е истина, така че предполагах нещо подобно.





Тема Re: ОН КЛИНИКнови [re: Neli_S]  
Авторcмяx (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 12:58



"мой приятел се амбицира и през трети човек се свърза с момиче, работещо в клиниката" - много амбициозно мероприятие, те пък много разговорливи тези момичета, всичко си казват...:)))
в поста ти не прочетох нищо, което да е на основа лично преживяване обаче...
във всичко това долавям май само конкурентен елемент...



Тема Re: ОН КЛИНИКнови [re: cмяx]  
Автор Neli_S ()
Публикувано19.07.07 13:32



Драги Поаро, няма как да доловиш личен елемент, след всичко, което МОЯ приятел преживя в тази клиника не бих отишла там и ноктите да ми изпилят. Виж по отношение конкуренцията, ми ако пациентите им имат фирми нямам нищо против да дойдат в моята счетоводна къща на обслужване





Тема Re: ОН КЛИНИКнови [re: cмяx]  
Авторhuh (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 13:43



смешко .... или ....



Тема Re: ОН КЛИНИК [re: Kapтинka]  
Авторtosho (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 20:13



Здравейте. Тази седмица ми се наложи да отида в тази клиника с оплакване от хемороиди. Гледам темата е на 5-6 месеца и искам да попитам някой може ли да каже нещо конкретно за там. На мен ми искаха над 300лв за лечението като така и не разбрах кое точно струва 300 лева. Може би крема ОРНИТ-Н, на който пише ОН КЛИНИК?



Тема ОН КЛИНИК- БРАВО [re: Kapтинka]  
Автор GEPPART (непознат )
Публикувано06.03.09 13:28



ОТ ТОЗИ ФОРУМ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ОГРОМНОТО СИ ЗАДОВОЛСТВО ,ПО ПОВОД
ЛЕЧЕНИЕТО НА ПСОРИАЗИСА НА МОЯТА ДЪЩЕРЯ.ТАЗИ БОЛЕСТ КОЯТО СЕМЕЙСТВОТО МИ ЛЕКУВАХМЕ ОТ 15 ГОДИНИ ,САМО ЗА 15 ДНИ СЪС КРЕМА ОТ МЪРТВО МОРЕ ИЗЧЕЗНА И НЕ СЕ Е ПОЯВЯВАЛ СИМПТОМ ВЕЧЕ 3 МЕСЕЦА , И КОЖАТА Е КАТО НОВА. БЛАГОДАРЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ НА Д-Р НЕШКОВ ,КАКТО И НА ВСИЧКИ ЛЮБЕЗНИ И УСМИХНАТИ СЛУЖИТЕЛИ .ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА СТЕ ВИНАГИ ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА УСМИХНАТИ.
СОФИ





Тема Re: ОН КЛИНИК [re: Kapтинka]  
Авторpostradal_ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 11:26



реших да напиша за тия и тука понеже много са пострадали явно :

МОШЕНИЦИ !!!!!!!!! ПОТВЪРЖДАВАМ ЧЕ ИЗПИСВАТ СУПЕР СКЪПИ ЛЕКАРСТВА БЕЗ ОПАКОВКИ, А ЛЕКАРИТЕ ИМ, ПОНЕ ЕДИНИЯ МАЙ БЕШЕ ХРИСТОВ НЯКАКЪВ СА ИДИОТИ И НЕКАДЪРНИЦИ, ИСКАШЕ ДА МЕ РЕЖЕ ДВА ПЪТИ ЗА НЕЩО КОЕТО СЕ МАХА ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ, ДОБРЕ ЧЕ СЕ МАХНАХ ОТ ТАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.