Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 12.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема нещо за пречистване на организма?нови  
Авторcpeбpинa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 15:40



Здравейте!От известно време работая у дома и много рядко излизам. Не се чувствам много добре ,насъбра ми се стрес и умора,прекалявам с цигарите и недоспиването.Ще съм благодарна,ако ми предложите някакъв лек за пречистване на тялото,защото наистина се чувствам като отровена. Благодаря!



Тема Re: нещо за пречистване на организма?нови [re: cpeбpинa]  
Автор aloefenka (непознат )
Публикувано20.06.07 17:33



Аз като фенка на алоето мога да ти препоръчам да си направиш едно изчистване с алое , азко искаш повече инфо, кажи - ще ти пратя



Тема Re: нещо за пречистване на организма?нови [re: aloefenka]  
Авторabe, (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 18:35



наистина ли смяташ,че Алоето се понася добре от всички организми и няма странични действия?



Тема Re: нещо за пречистване на организма?нови [re: abe,]  
Автор aloefenka (новак)
Публикувано20.06.07 19:40



Ако е произведено без кора и подкорие - да, понася се добре от всички, независимо от кръвната група.



Тема Re: нещо за пречистване на организма?нови [re: cpeбpинa]  
Авторlifejuice (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 20:55



http://esotherica.freecom-int.com

тв М-САТ, петък 21.00-22.00, сряда 13.30-14.30 (повторение)
специализирано предаване за поразените от СЕС



Тема Не знам какво мислят останалитенови [re: lifejuice]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.06.07 22:10



но според мен единствения поразен в този клуб си ти.
Поразен си разбира се не от СЕС а от заблудата че в този клуб можеш да намериш балъци.

Bеer? Mоre?




Тема Re: нещо за пречистване на организма?нови [re: cpeбpинa]  
Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 11:19



Като начало намалете и когато настъпи период с по-малко стрес ,опитайте да спрете цигарите, иначе каквато и детоксикация да предприемете, тя се обезсмисля, с регулярното вкарване в организма на токсични вещества. От опит знам,че не е е лесно, при мен се получи едва при петия опит , но си струва усилията.

Един по-разумен режим на хранене би дал допълнителна енергия на тялото и ума - повече сурови зеленчуци, плодове, ядки (пак сурови) кисело мляко.
Яжте само един вид от изброените неща на един прием например само няколко моркова или плодове от един вид - така по бързо се усеща ситост.
Нека поне едно хранене за деня да бъде от от този тип.

Можете да опитате с един ден само на плодове, поне веднъж седмично. Плодовете са отлично прочистващо и зареждащо с енергия средство.

Темата е обширна, но човек трябва да има поне малко време за себе си, като например да се прегледа тази


Успех!





Тема Re: нещо за пречистване на организма?нови [re: factfinder]  
Автор aloefenka (новак)
Публикувано21.06.07 12:39



Това е добра идея, но за заето хора, работещи под голям стрес по-лесно е сутрин да си отворят хладилника и да си изпият алоето. Истина е че и хранителния режим е важен, но човек се токсицира не само от храната - въздуха който дишаме, медикаменти, и не на последно място от самите процеси на горене в организма.



Тема Яяяя, кой ни съветва -нови [re: aloefenka]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 14:25



дистрибутор на алое?



Тема Re: Яяяя, кой ни съветва -нови [re: :)]  
Автор aloefenka (новак)
Публикувано21.06.07 15:40



Преди всичко доволен потребител, алоето направи за моето дете това, което лекарите 12 г не можаха да направят






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.