Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 01.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Колко често си миете косата?нови  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:26



Здравейте искам да попитам, колко често си миете косата? Понеже според някои не е хубаво да се мие всеки ден, защото се изтощава. Ще се радвам да споделите.



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: dada]  
Авторввв (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 09:54



зависи с какво е миеш.ако е с купешки боклуци естествено ,че не е хубаво да е всеки ден.ако е с хума е чудесно.



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: ввв]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 10:00



Мия си я със шампоани. Знам , че не е хубаво всеки ден да се мия с тях. За това питам през колко дни си я миете с шампоан?



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: dada]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:09



аз я мия през ден или най-много два,а съпругът ми всеки ден.може би трябва да се сменят шампоаните.не знам дали има някои по-щадящи-всички са си химии...



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: dada]  
АвторDlDl (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 01:21



Аз си я мия на 4-5 дена понякога и на 3-4 зависи,но не е добре да се мие по често от 2 пъти в седмицата особено ако е дълга-много се изтощава така.Аз преди време бях така и си я миех всеки ден и страшно много се изтощи!!!С хума съм опитвала един път отдавна беше но не става така както с хубав шампоан,просто хумата не може да се отмие напълно остават едни прашинки....освен това ако си с дълга коса и задължително имаш нужда от балсам се обезсмисля всекидневното измиване с хума в смисъл и балсама ако е всеки ден ще и навреди.



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: dada]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано31.03.07 15:48



През ден



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: dada]  
Автор jordanova78 (непознат )
Публикувано01.04.07 16:20



аз я мия всеки ден, дори по два пъти. Много се омазнява, а ползвам все хубави шампоани. Няма лек за омазняването.



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: jordanova78]  
Авторaидa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 18:53



Може да редуваш. Не е вярно че не става с хума. Моята е дълга и така правя. Хумата изсушава, затова някой й добавят малко оцет за омекотяване, но и без него става. И заздравява косата като страничен ефект. Много е добро.



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: DlDl]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 10:28



Аз си я мия 2 пъти в седмицата. И така е горе долу добре. За да не ми се сплесква и омазнява бързо си правя 3 плитки като се изкъпя и така 3 дни издържа. Но все пак зависи. Например ако съм била в някое опушено кафене ми се омазнява по-бързо. А и от храната също зависи. Мила съм а с хума няколко пъти. Напоследък си я мажа с хининова вода, за по бърз растеж и за подхранване. Благодаря ви за коментарите.



Тема Re: Колко често си миете косата?нови [re: aидa]  
АвторSania (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 00:11



Аз я мия всеки ден,но с детски шампоан....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.