Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 14.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Женска теманови  
Авторlll (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 14:15



Цикълът ми е 7 дни и това ми се струва прекалено дълго..освен това кръвотечението е и доста силно. Моля кажете ми някакво средство за регулирането на това. Няккави билки, храна...



Тема Re: Женска теманови [re: lll]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 14:49



Здравей!за да избегнеш хормоналната терапия можеш да взимаш витамини.Аз имах такъв проблем преди години и гинеколожката ми предписа да пия по схема геритамин и вит.Б комплекс.Половината месец се пие геритамина,другата половина вит.Б комплекс.Обаче за съжаление съм забравила кое кога се пие.Но можеш да питаш гинеколога си - няма начин да не знае.Иначе кръвоспиращо средство е рутаскорбинът доколкото знам,а също така и вит С.Успех!



Тема Re: Женска теманови [re: lll]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано20.02.07 21:24



Хубава идея е да си проверих показателите за кръвосъсирване. И също да попиташ гинеколога си да не би лигавицата на матката ти да е твърде дебела (това не е лошо). Но все пак: 7 дни е нормално за мензис.



Тема Re: Женска теманови [re: lll]  
Автор Дpy (див горянин)
Публикувано21.02.07 09:42



Ха, аз пък досега мислех,че всичко ми е нормално, а ти и отговорите ме карате да се замисля. И аз съм със 7 дневен цикъл, че и по 8 докарвам и с доооста обилно кървене. Наистина ли мислите,че това е проблем,защото доста от познатите ми дами се въртят около седмИцата



Тема Re: Женска теманови [re: Дpy]  
Автор Moйapeйн (sViolenаs)
Публикувано21.02.07 12:03



Пробуеме.Гоуем.Да

Дарове давам ДУМИ раздавам


Тема Re: Женска теманови [re: Moйapeйн]  
Автор Дpy (див горянин)
Публикувано21.02.07 16:15



Е, сега вече се притесних



Тема Re: Женска теманови [re: Дpy]  
Автор79 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 00:11



здравейте.Аз пък имам точно обратният проблем.Когато ми дойде е силно(така и трябва),но на третият ден,вече няма нищо.И не спира изцяло,а още три дни капе,колкото да......Преди ми е било по 5-6дни.



Тема Re: Женска теманови [re: 79]  
Авторgbjhs (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 09:01



И аз имах преди същото нещо . Откакто не започнах да пия регивидон , сега цикъла ми е 5 дни .



Тема Re: Женска теманови [re: gbjhs]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 22:55



7 дневен цикъл е напълно нормален и не виждам причина да се пие нещо-всичко е индивидуално и до организъм.не вярвам,че и седмият ден ти върви толкова силно,колкото втория,нали...



Тема Re: Женска теманови [re: ...]  
Авторlll (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 10:50



Все пак сигурно има някакъв начин за регулиране на кръвотечението. Не говоря за лекарства, все пак клуба е алтернативна...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.