Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 25.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Андро-пениснови [re: zemia]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано27.05.08 20:44



Мъже,извинете ,че се намесвам,
но колко ви е голям ,че ще го разтягате с тази машинария????



Тема Re: намерих доста инфонови [re: :)]  
Автор vinsa (непознат )
Публикувано02.06.08 01:41



Само идиот би се хванал на това че ще му порасне пишката с вълшебно хапчненце, хора разберете го, тези който рекламират подобни продукти било то за порастване на пишки, за отслабване, за по-голям бюст, за косопад и т.н. разчитат на това че хората са отчаяни и са готови да поитат всичко, колкото и малка да е вероятността за успех. Вие изберете дали да си дадете парите за нищо.

Аз ви гарантирам, че пишката с това няма да ви порасне, за щастие мойта си е добре, просто случайно попаднах на сайта на vimax, защото се интересувам от реклама в интернет, в този бизнес съм и много добре знам какви похвати използват търговците за да продават, за тях всичко е цифри :)

Съжелявам че трябва да ви разочаровам, но има жени на който не им трябва голям пишльок, търсете такиа :))))



Тема Re: намерих доста инфонови [re: vinsa]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано04.06.08 09:12



Аз за това попитах за какви размери става въпрос...
Аз лично предпочитам да е дебел,а не толкова дълъг.



Тема Re: Андро-пениснови [re: DigiMAX A]  
Автор kurupt (непознат )
Публикувано30.10.08 18:30



Digimax кажи ни ефекта от цялата тази процедура.Заслужава ли си да купуваш такова нещо?Обясни малко по-подробно!Ти си писал само за първите си впечатления от продукта.Крайния резултат ни интересува.



Тема Re: намерих доста инфо [Кирилицата]нови [re: misleading]  
Авторaziz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 12:38



е задължителна

Редактирано от bira_more на 09.11.08 21:17.



Тема Re: Андро-пениснови [re: nardo]  
Авторchocho (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 16:57



Скивай сега пич/дрисло, има хора , които се занимават с глобалното затопляне и замърсяването. Това че си писал/а колко е страшно не означава, че си голям природозащитник, просто щото седиш на дебелия си задник и пишеш неща които нямат нищо общо с темата. Ако толкова държиш земята да се изчисти излез навън, съблечи се гол/гола сложи си табела в задника с надпис : СПРЕТЕ ГЛОБАЛНОТО ЗАТОПЛЯНЕ или да СПАСИМ ЗЕМЯТА и умри . Така ще дадеш личен пример.
Надро, подкрепям те. Тук не става дума за земята, а за мъжкия пенис. Нека тъпата патка да иде във форум СПАСЕТЕ ЗЕМЯТА..

И сега по темата - аз също си закупих Андро пенис. Предполагам, че ефект има. Болка също, но тя се преодолява - в началото е само. Нося го по програмата 4 часа интензивно. Има ефекти дами и господа. Лошото е, че е скъпичък.



Тема Re: намерих доста инфонови [re: vinsa]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 17:03



Ама разбира се че първо ще напишеш че проблеми с твоята пишка нямаш...
Ако е малка, проблеми няма да ти прави. И в ерекция все ще ти е толкова малко пишлето, че няма да бъдеш забелязван - т.е. няма да имаш проблмеи.
Андро пенис работи и има ефект от него - аз го ползвам все още. Имам промяна в дългжината от 15 вече е почти 17см. нося го от близо 5 месеца, ползвам интензивната програма с носенето му за 4 часа и добавка половин сантиметров удължител на седмица.
И не се пише съжелявам, а съжалявам... Надявам се да си си намерил жена с голям пишльок , за да те перка през лицето когато почнеш да говориш глупости.



Тема Re: Андро-пенис [Кирилицата]нови [re: DigiMAX A]  
Автор pasko 123 (непознат )
Публикувано15.12.08 21:00



е задължителна

Редактирано от bira_more на 15.12.08 23:27.



Тема Re: намерих доста [Кирилица]нови [re: чoчo]  
АвторLud (Нерегистриран)
Публикувано16.02.09 10:42



задължителна

Редактирано от bira_more на 16.02.09 19:18.



Тема Re: намерих доста инфонови [re: Lud]  
АвторLud (Нерегистриран)
Публикувано16.02.09 10:51



На кирилица:

И кво стана в крайна сметка, какъв е ефекта има няма година по-късно. И аз мисля да си взема едно такова. А вечев може ли да се носи, докато спиш примерно и също така, като ти го издължава не го ли прави по-тънък




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.