Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 03.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ако някой има идеянови  
Авторtodor55 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 23:30



Здравейте,от няколко години имам периодични, силни,режещи болки ниско в ляво.В последно време са ако не постоянни то за 10-12ч. в денонощие.
Преди 2г. ходих на доктори...изследваха уж всичко:бъбреци,жлъчка,ехографи,кръв,урина...НИЩО.
Преди месец и половина направих пак всички тези контроли..и пак всичко е в нормата..Да ама мене си ме боли..като боли е меко казано..болката е влудяваща.А аз знам какво е болка.Тази просто е нетърпима..
Ако някой има идея ще съм му много благодарен.Благодаря предварително!



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: todor55]  
Авторtodor55 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 23:53



Извинявам се,че я пуснах два пъти...:-)
не съм много наясно с този вид контакти..съжалявам..:-)



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: todor55]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано31.01.07 00:35



Хайде опиши сега болката.
Кога те боли?
Сутрин? След ядене? На гладно?
как те боли?
Остра - като при порязване? Или е на вълни?
Колкото по добре опишеш болката - вкл и от къде тръгва - толкова повече шансове за съвет.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ако някой има идеянови [re: bira_more]  
Авторtodor55 (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 05:32



По всяко време.. боли2-3 сек.спре след 3-4сек.пак .Остра режеща болка.



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: todor55]  
Авторcтpaдaщa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 00:45



Ако сте имали коремна операция,може да е от това.Аз също имам периодични болки ниско в ляво и ми казаха ,4е от срастванията ме боли.точно на това място има няколко важни органа и кръвоносни съдове и става преплитане.щом сте си направили и изследвания и те не показват нищо ,може и да е на психическа основа.Не мислете за болката,взимайте обезболяващо.успех в преодоляването на болковите усешания...



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: cтpaдaщa]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 10:38



Може да е нещо, свързано с правото черво (ректума). Правили ли са ти изследване за това.



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: todor55]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 15:49



Подобен проблем имаше една моя приятелка.От повече от 11 години има постоянни болки в яйчниците.Ходила е при какви ли не лекари, при хомеопати, изпробвала е различни алтернативни лечения-включително екстрасенси и т.н.Резултат никакъв-болките продължават.
Наскоро си купи една книга "Чудото на детоксификацията".Става дума за изпитан и проверен метод за лечение на всякакви болести, включително такива които са смятани за нелечими-рак, Алцхаймер и др.Лечението се състои в отказване от всякаква готвена храна и преминаване на хранене само на плодове и зеленчуци в чист, натурален вид без каквато и да е топлинна обработка.Не се приема захар, сол, хляб, безалкохолни напитки и т.н.
Вече е близо месец на такова хранене и каза, че за пръв път болките й са изчезнали.В началото намалели и това я стимулирало да продължи.В момента казва, че няма никакви болки.Но такава диета трябва да се поддържа продължително време- минимум година.
Момичето има базови медицински знания, учила е година -две медицина.
Така, че способи има-въпроса е дали човек е готов да плати цената.



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: acтpoapт]  
Автор *jull* (())
Публикувано04.02.07 23:16



А как се отразява суровоядството на гастрит и болна жлъчка (камъни)?



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: *jull*]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 14:16



Момичето ми каза, че имала и язва, която също неуспешно е лекувала в продължение на години.След като е започнала диетата на плодове проблемите с язвата също са изчезнали.За жлъчка не знам-трябва да се прочете книгата.



Тема Re: Ако някой има идеянови [re: todor55]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано06.02.07 11:48



Болката може и да произхожда от гръбначния стълб.

А само по себе си не може да се даде еднозначен отговор дали суровоядството е подходящо за гастрит и ...жлъчка.

Иглотерапевт и Фитотерапевт



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.