Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 15.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Много Ви моля  
АвторПoмorнeтe ми!!! (Нерегистриран)
Публикувано11.11.06 11:30



Здравейте! Много Ви моля, някой мойели да ми каже рецепта за смъпване на кръвно по билков път или по безопасен?

Благодаря Ви предварително!



Тема Re: Много Ви молянови [re: Пoмorнeтe ми!!!]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 11:53



Ако високото Ви кръвно е причинено от Синдрома на Емоционалния Срив то Егологията може да Ви помогне.За да проверите това нека някой човек с нормално цветоусещане да провери тила Ви за характерния му белег.Той е червено петно в повечето случаи.
Ако това петно го има на тила Ви и искате да узнаете повече за Егологията можете да гледате предаването на Димитър Захариев по телевизия М-САТ в петък от 21.00 до 22.00 с повторение в сряда от 13.30 до 14.30.
Ето и линк към сайта за Егологията:
http://esotherica.freecom-int.com



Тема Re: Много Ви молянови [re: Пoмorнeтe ми!!!]  
АвторBЯPA (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 17:26



Здравейте,може да направите чай от 3 листа здравец в 200мл.вода.Пие се 2пъти на ден.



Тема Re: Много Ви молянови [re: Пoмorнeтe ми!!!]  
Авторбъk (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 18:58



Натурален сок от арония. Вземах за един колега - беше производство на една Две могилска фирма. Три пъти на ден преди храна се изпиват по 100ml в продължение на един месец. След това пролет и есен по един месец за профилактика. Този колега смъкна и доста кила но незнам как и се оправи.
Но аз ако съм в такова положение бих отишъл незабавно при лекар, ако е необходимо при няколко.



Тема Re: Много Ви молянови [re: бъk]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано12.11.06 20:28



Бял имел - действа БЕЗОТКАЗНО! Купува се от аптеката или от билкар:
1 ч.л. ситно нарязани листа се заливат с 200 мл студена вода и киснат в нея 8 часа. Изпива се за 1 ден на малки глътки. Да не се превишава дозата! Ефектът идва скоро, но е добре лечението да продължи 2 месеца.
Препоръчвала съ м го на много хора - няма грешка!





Тема Re: Много Ви молянови [re: Пoмorнeтe ми!!!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (ентусиаст)
Публикувано13.11.06 08:36



Понеже високото кръвно обикновено е свързано и с други проблеми- висок холестерол и т.н., много добре действа една ... настойка май беше термина- чесън в ракия. Престоява известно време и после се пие на капки. Не знам точно рецептата, но съм я чела в този клуб, а и съм видяла ефекта от нея.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: Много Ви молянови [re: Пoмorнeтe ми!!!]  
Автор krisy75 (член)
Публикувано13.11.06 10:23



Споделям не като лекарство, а като средство в спешни случаи - ванилия на прах на върха на ножа се разтваря в чаша вода, ако кръвното не се нормализира след 2 часа се взима още една доза, но не повече. И пак повтарям - това не е лечение, а метод за справяне при спешност и липса на други начини.



Тема Re: Много Ви молянови [re: krisy75]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано13.11.06 13:28



1/ Всяка вечер - лъжичка канела в чаша кисело
мляко;
2/ За бързо сваляне на кръвно: краката - в топла вода,
на челото и отзад на тила - студена кърпа /може с
лед/;
3/ За спешен случай - малко тютюн /от цигара/
между пръстите на краката, но САМО ЗА 5 МИНУТИ !



Тема Re: Много Ви молянови [re: Пoмorнeтe ми!!!]  
Автор MapaHecepиoзнaтa (непознат )
Публикувано14.11.06 11:02



Запарка от жасминов цвят и мащерка. Смъква кръвното много ефективно.
1 супена лъжица цвят от жасмин и една супена лъжица дрога мащерка се сипват в 400 мл вряла вода.Престояват до изстиване и се пият вместо вода.

Обикновено високото кръвно е симптом на нещо друго - или на нервно претоварване, или на нарушени бъбречни функции, или на друга причина. Най-добре идете на лекар, който да установи причината за високото кръвно и после лекувайте нея. Така ще го свалите трайно. Докато не отстраните причината, кръвното ви няма трайно да се оправи.
Желая ви успех в лечението!





Тема Re: Много Ви молянови [re: Пoмorнeтe ми!!!]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 11:45



Вижте това:
http://www.biolex.dir.bg/
Отскоро са на пазара, мисля че е същия екип, който разработи чая против диабет-антидиабетес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.