Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 26.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Клекналата поза - още една крачка към здраветонови  
Автор3дpaвko (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 19:11



свързана с практически недискутиран в обществото ни, но засягащ всички въпрос.

Всяко дете ще ви каже, че клекналата а не седящата стойка на тялото е естествената прирона поза за облекчаване на човека. Затова мнозина ще се учудят като разберат, че така широко приетото от всички подобрение в бита на човека - седящата тоалетна всъщност му е докарала цял букет болести -- факт, потвърден с научни изследвания. Кой би помислил!



Тема Re: Клекналата поза - още една крачка към здраветонови [re: 3дpaвko]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 20:16



Аз сум на 24год. и винаги от малка сам се изхождала клекнала защото ми е по лесно,обикновено се качвам боса на цукалото.Най интерсното е че от дете майка ми и баща ми винаги са ми се смеели за това,но им показах статията и сега аз се смея. Всичко което е противоестествено е лошо.Жалко че днес се мислим за цивилизовани и знаещи хора.



Тема Re: Клекналата поза - още една крачка към здраветонови [re: Cтeлa]  
Автор3дpaвko (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 22:14



Истинските неща винаги са прости.



Тема Re: Клекналата поза - още една крачка към здраветонови [re: 3дpaвko]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 18:14



Информациятя е полезна. Аз сега уча малкия си син да използва клекнала стойка в тоалетната.



Тема Re: Клекналата поза - още една крачка към здраветонови [re: Cтeлa]  
АвторAнeлия (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 18:19



Днес за първи път прочетох тази информация и веднага я въведов в практика за сутрешното ми изхождане, много съм доволна, чувствам се наситина изчистена докрай. Възнамерявам всеки ден да е така, опитайте и вие.



Тема Пригответе се за разширени венинови [re: 3дpaвko]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано05.09.06 20:53



При клечане, се притискат вените в областта на коляното.
Съответно се създават идеални условия за разширени вени на подбедриците.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пригответе се за разширени венинови [re: bira_more]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 18:39



Предполагам, че говорите стоене в клекнала поза поне 30-40 минути. Не вярвам за клечане 10 минути х 2 пъти дневно някой да се увреди.

А тая работа с тоалетните на пръв поглед е странна, но като се замисля могат да се извадят и поуки. Аз лично познавам човек от източна Турция, който като ходи до тоалетната клечи на тоалетната чиния а не седи на нея, като твърди, че така се чувства по-добре.



Тема Re: Клекналата поза - още една крачка към здраветонови [re: 3дpaвko]  
АвторAнeлия Бopиcoвa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 07:25



Днес за първи път прочетох тази информация и веднага я въведов в практика за сутрешното ми изхождане, много съм доволна, чувствам се наситина изчистена докрай. Възнамерявам всеки ден да е така, опитайте и вие.



Тема Re: Клекналата поза - още една крачка към здраветонови [re: 3дpaвko]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 11:45



здравеите!поздравявам ви за ценната информация.аз работя в гастроентерологично отделение и ви уверявам че информацията е вярна.



Тема Re: Клекналата поза - още една крачка към здраветонови [re: 3дpaвko]  
Автор2 цeнтa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 12:46



Аз имам същото наблюдение, което е свързано с детството ми. И преди време открих за себе си компромисен вариант, който комбинира тоалетната чиния с клекналата поза, като при това не се притискат вените в подколянната сгъвка(за успокоение на Повече Бира) - просто в седнало положение в/у тоалетната чиния се навеждам силно напред като главата се поставя между коленете (може да се хванете за глезените ако искате или можете)и се постига същия ефект като при клекнала поза без да са необходими гимнастика,еквилибристика и се преодолява агарофобията

. Пуснал съм заявка до Патентното ведомство така, че не се оптвайте да ми крадете ноу-хауто.. Ефекта е гарантиран и 100%. Това е и моя принос към темата. Ако има неясноти, питайте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.