Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 28.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Иглотерапия - къде?  
АвторTъpceщ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 20:29



Търся добър иглотерапевт в София. Моля, споделете впечатленията си. Благодаря предварително.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Авторин (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 21:19



Китаецът НИН за мен не е добър специалист.Получих от неговото лечеие много лоши симптоми.А и обстановката в която приема пациентите си е под всякаква критика-мръсен кабинет,застоял въздух,а бе ужасна хигиена
Той си бичи карти на компютъра у въобще не му пука за хората.Взема по 30 кинта.Китайците не са за предпочитаните лечители за еверопейското население.





Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: ин]  
АвторTъpceщ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 23:50



А други иглотерапевти освен въпросният китаец има ли?

Сами разбирате, че трябва да има добри отзиви за човека - малко ме е страх да не ми навреди някой некомпетентен. Е, хайде споделете впечатленията си ;) в позитивна насока най-вече.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
АвторTъpceщ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 23:24



Е, толкова ли няма добри иглотерапевти в София...



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 15:50



Д-р Емил Георгиев в кожна клиника на МА.поне преди няколко години беше там.Излекува ме от тежка алергия.Сега не знам какви са му цените,но наистина е добър.при него ходи целия елит /аз не съм от него де

/.Успех!



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Mepи]  
АвторTъpceщ (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 11:13



Благодаря, Мери!

Ще го потърся. Интересува ме също как докторът поставя диагнозата и дали лекува други заболявания освен кожни и алергии?



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 15:27



С чисто сърце мога да препоръчам Д-р Еленкова-помогна ми да се оправя от тежка мигрена и невроза.Разбира си от работата,а и в кабинета и е много чисто,спокойно,въобще професионалист.Телефонът и е 02/8656867





Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Иpинa]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 12:47



Тя какъв специалист е? Трябва ли човек да има поставена диагноза или прави и диагностика?



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: мoни]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано19.10.06 20:47



Вижте напр. тук в този сайт (пишете в <<търсене>> думата "акупунктура"):


http://bgmedicine.com/lekaril.php?cmd=reset

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Авторfirst (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 16:48



Пиши на zigun@start.bg точно какъв ти е проблема.
Там използват не само иглотерапия, правят и масажи
и подходяща гимнастика.
Но преди всичко ти поставят точна диагноза. Успех...




Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: first]  
Автормиka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 08:13



нещо за тях може ли да се прочете някъде. Какви са специалистите, от колко време се занимават с това и т.н.?



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: миka]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано31.10.06 00:30



Вижте напр. тук:
http://bgmedicine.com/lekaril.php?psearch=%E0%EA%F3%EF%F3%ED%EA%F2%F3%F0%E0&psearchtype=

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Иpинa]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 13:58



Благодарности на Ирина за информацията за д-р Еленкова.Имам тежка дископатия и като ме схване с дни вия от болки денонощно.Обезболяващите само ми скапаха стомаха.Докткорката ми направи 6 процедури-масаж и иглотерапия.Още след втората започнах да спя като човек.Доволен съм.Дано да има траен ефект .



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Дидo]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 19:41



Аз и преди попитах - д-р. Еленкова какъв специалист е и трябва ли да се отиде при нея с поставена диагноза или тя прави някаква диагностика.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: мoни]  
Авторlruir (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 22:10



Къде приема д-р. Еленкова



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: akupunkturist]  
Авторлo (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 21:15



това тук реклами ли са



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: лo]  
Авторwo (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 16:03



кво те боли какво е това тука???
Човека пита другите му отговарят конкретно!




Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: wo]  
АвторMo лин (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 14:45



В момента в София има много добър китайски специалист :
Бул. Мария Луиза 32 CAREDE
успех!



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Mo лин]  
АвторSila (Нерегистриран)
Публикувано27.01.09 20:20



Здравейте,търся добър иглотерапефт в София.Моля,споделете ако имате лични наблюдения.Благодаря ви



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано28.01.09 17:48



Ето още нещо по темата:
По какви критерии да си избера лечител:


или


Иглотерапевт и Фитотерапевт

Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Sila]  
АвторПaциeнт (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 22:23



Д-р Пан, говори български; завършил медицина в България; ул Христо Станчев 9 - срещу Александровската болница; 029532126;0898601883



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: akupunkturist]  
АвторSila (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 15:36



Благодаря ви за отговора,а някой да знае къде мога да намера д-р Горанова-иглотерапевт,адрес или тел. ще съм ви много благодарна.Лек и приятен ден



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Sila]  
Автор singela (непознат )
Публикувано30.01.09 19:28



Eто един адрес на иглотерапевт с многогодишна практика:
Ваня Александрова,

.
Имам кожни проблеми от 15 години. При нея в рамките на 15 сеанса получих сериозни подобрения, каквито с други средства и методи не съм постигал.
Кабинетът й е срещу Сатиричния театър.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Sila]  
Автор shenmay (непознат )
Публикувано05.02.09 16:42



проф.д-р Зоя Горанова е преподавател в НСА(Национална спортна академия). Преди няколко години ходеше на работа и в козметично студио"Марая" на ул.Ц.Самуил 1-петте кюшета;проверете за връзка .На мен също ми трябва телефона и.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: shenmay]  
АвторSlavi (Нерегистриран)
Публикувано06.02.09 17:20



Мисля че един от най-добрите "китайски лекари" у нас е д-р Руйчев. Специалист е по болката - всички хронични болки. Той е анестезиолог, но знам, че лекува много неща с китайска медицина. И вярно при него си е медицина,а не просто акупунктура. Можете да видите на www.bolka.bg



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Sila]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 22:14



д-р Горанова-тел 02/8524732-МАРАЯ



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Автор vaser49 (непознат )
Публикувано22.07.09 21:23



Има една иглотерапевтка, учила е в Монголия- доктор Михайлова. По професия е детски лекар, но се занимава изключително с акупунктура. Тя спаси внучката ми, която получи реакция от полимиелитна ваксина и в резултат- парализа на долните крайници. Щяха да я уморят в инфекциозна болница, където така и не и поставиха диагноза. Практикува в кабинета за спортисти на стадион "Герена". Детето след три процедури започна отново да тича. Безкрайно съм благодарна на тази жена!!!



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: first]  
Автор vaser49 (непознат )
Публикувано25.07.09 18:46



Има една изключителна иглотерапевтка, д-р Емилия Михайлова. По професия е детски лекар, но се занимава изключително с акупунктура. Тя спаси внучката ми, коята получи парализа на долните крайници вследствие на реакция на полимиелитна ваксина. В инфекциозна болница щяха да я уморят, като така и не можаха да и поставят диагноза (нещо нормално у нас). След втори сеанс детето си стъпи на краката, а след още 3 тичаше, както преди заболяването. Безкрайно съм благодарна на тази жена. Работи в лекарския кабинет на стадион "Герена".

http://www.rg-levski.com/display.php?page=about&sub=about_team



Тема Д-р Тиеннови [re: Tъpceщ]  
АвторП3 (Нерегистриран)
Публикувано26.07.09 10:29





Пробвай при нея. Много хора са доволни.



Тема Re: Д-р Тиеннови [re: П3]  
Автор aazz (непознат )
Публикувано16.08.09 23:12



Актуален ли е все още телефона на д-р Еленкова, даден по-нагоре в темата. Интересува ме къде точно приема и има ли сред вас нейни пациенти - евентуални отзиви.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: vaser49]  
Авторvandik1 (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 13:16



изказвам благодарност за това че във връзка с вашите добри думи за д-р Михайлова , разбрах за координатите й. запознах се с нея много отдавна..около 1996-7-ма- коляното ми беше много подуто и хирурзи ме пращаха на пункции в Гона Баня(ортопедия).. ДОБРЕ ЧЕ не стигнах до там а срещнах Нея...- работеше в 10-та поликлиника..куцукайки тя веднага ме пое и след десет процедури
(2 седмици)- забравих за болката си и спрях да се съмнявам въобще в иглотерапията- Да тогава тя спомена че е практикувала в Монголия, от тогава мина доста време, дано да е същия добър и сърцат човек...да е жива и здрава



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Slavi]  
Автор3дpaвбoлeн (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 11:31



Благодаря на Слави за насоката! Чукам на дърво, но досега не са ми помагали така за дисковата болка. www.bolka.bg казва много наистина. Скоро говорих с приятели, че само този д-р Руйчев и още един - Нинов вършат работа с три сеанса и изглежда знаят какво правят! Нека следващите да знаят това.





Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Автор 1Nini1 (непознат)
Публикувано02.02.13 23:33



От години ходя при д-р Михайлова. Не бих я заменил за нищо на света. Педиатър е и е отличена в диагностицирането. На мен ми помогна за алергията, която няколко години ме мъчеше и за дисковата ми херния. От тогава нито кръст ме е болял, нито съм пил нещо за алергията.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Автор 1Nini1 (непознат)
Публикувано04.02.13 22:40



Аз от години ходя при доктор Емилия Михайлова.
До този момент ми е помогнала с алергията, която ме мъчеше всяка пролет, когато цъфнат тревите и тополите и с една ужасна дискова херния, която ми откриха с ЯМР преди три години и невролозите искаха да се оперирам незабавно. Болките, които имах в гърба и кръста бяха много силни. Направих един курс от 10 посещения при нея и от тогава не съм имал никакви болки (държа да подчертая, че вече се натоварвам повече от доволно със спорт).
Информация за д-р Михайлова може да откриете тук: www.facebook.com/Igloterapia.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Автор 1Nini1 (непознат)
Публикувано04.02.13 22:41



аз ходя само тук: www.facebook.com/Igloterapia.



Тема Re: Иглотерапия - къде?нови [re: Tъpceщ]  
Автор qwertyuio (непознат )
Публикувано12.12.15 13:04



Д-р Емилия Михайлова е най-добрата. Може да прочетет информация за нея тук -






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.