Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 11.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раиф терапиянови [re: lin]  
Автортapa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 09:44



Lil,aз имам цервикална спондилоза.Имах стари снимки на вратните прешлени,други изледвания не ми бяха нужни. сНай-общо казано проблеми с вратните прешлени или ошипяване,откъдето идваха много други страдания-световъртеж,дясната ми ръка беше станала тромава,леко обездвижена,слух,зрение,всичко беше засегнато..При студено и влажно време всички оплаквания се засилват и зимата ми е най-нетърпимия сезон.Ходих около месец,2 пъти в седмицата.Чувствам се много добре въпреки мъглата,тялото ми е подвижно.движа се по-леко отпреди.Вчера разговарях с Васко Стоев за моя близка,която е с раково заболяване.От него разбрах,че няма да пътува и приема болни.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: тapa]  
Авторlin (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:14



благодаря эа инфото. Ако проблема не е точно диагностициран сигурно трябва да се обадя ъи да ми кажат какво е нужно



Тема Re: Раиф терапиянови [re: тapa]  
Автор *jull* (новак)
Публикувано19.12.06 14:12



А би ли споделила дали ракът на твоята близка се повлиява от тази терапия?



Тема Re: Раиф терапиянови [re: lin]  
Автортapa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 14:17



Най-добре е да разговаряш лично,дори и да нямаш тона диагноза.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: *jull*]  
Автортapa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 14:19



Jull,моята близка тепърва ще се подлага на лечениео с Райф.Но познавам човек,но който тази терапия му е помогнала при онко заболяване.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: *jull*]  
Авторлин (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 21:24



апарата Райф същия ли е като Zepper



Тема Re: Раиф терапиянови [re: тapa]  
Автор *jull* (новак)
Публикувано19.12.06 23:01



Благодаря, Тара! Би ли споделила повече подробности за твоя познат, който се е излекувал - за колко време, от какъв вид рак, в кой стадий?... Какво е мнението на лекаря по тези въпроси (ако знаеш, разбира се)?





Тема Re: Раиф терапиянови [re: лин]  
Авторlan (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 15:13



S po-golemi vazmozhnosti e aparata na Rife ot Zapper-a.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: lan]  
Авторlin (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 16:43



благодаря А принципа същия ли е



Тема Re: Раиф терапиянови [re: lin]  
АвторPУMИ (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 21:43



прочетох всички мнения за тази терапия и искам да Ви благодаря на всички.
вече знам с какво ще се лекувам.Аз имам износване на хрущяля на колената.Но за сега незам дали само в тези стави, защото и дясното рамо нещо не ми е наред.А съм на 23................ някъде в нета четох че този процес започне ли , не спира.Ако сега не се излекувам ще ми излезнат шипове "много рано" - това ми каза лекарят.Какво значи много рано ............ един Господ знае.........
желая ви здраве и късмет на всички.ще се обадя на д-р Стоев и ако разбера нещо полезно ще ви го съобщя.
весели празници




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.