Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 11.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раиф терапиянови [re: вaя]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 04:11



da



Тема Re: Раиф терапиянови [re: factfinder]  
Автор Fi6 (диреща)
Публикувано25.11.06 11:01



Току що откривам, че няколко човека чакат отговор на лични - на всички съм отговорила персонално.
Поради проявения интерес пускам постинг на всеослушание :

Терапия: Райф генератор
Пълни координати на терапевта , работещ с генератора:
Васил Стоев тел.: 9550689 , моб.: 0888329823, София, кв.Павлово-към Бояна

Резултати от процедурите:
Един от проблемите ми бе шийно раменен плексит придружен от периодично силно главоболие. Специално главоболието изчезна след около 3 процедури и вече забравих за него.

Другата осезаема положителна промяна е невероятен прилив на енергия – дори много след процедурите- вече втора седмица работя и пътувам без умора по 12 часа в денонощието – преди време при такъв темп ми бяха необходими лекарства за да се справям.

Терапията е сравнително непозната у нас – един лекар-хомеопат ме насърчи да я опитам и заедно със съвета му за практикуване на йога това се оказа другия “златен” съвет.

Специални благодарности на г-н Стоев, насърчавам всички, които имат въпроси да се обръщат директно към него – имайте му доверие , много е внимателен и компетентен.

Предварително се извинявам, но едва ли ще смогна да отговарям на въпроси , чакат ме още няколко напрегнати седмици .

Успех на всички дръзнали да опитат!



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Fi6]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 08:31



FI6,присъединявам се към твоя точен постинг относно лечението с Райф.При мен също ефектът беше невероятен.Сега правя пауза след лечение на урологично заболяване при Стоев и смятам да се подложа отново на генератора за лечение на друго старо,влачено от години страдание-световъртеж и шум в ушите.Според лекарите есиндром Мениер,но досега с медикаментите ефект нямаше.





Тема Re: Раиф терапиянови [re: БИБA]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 01:12



Kolko vreme pravi terapia



Тема Re: Раиф терапиянови [re: ani]  
Авторпитaм (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 08:32



някои може ли да каже точният адрес на кабинета на Стоев



Тема Re: Раиф терапиянови [re: питaм]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 10:17



Току що откривам, че няколко човека чакат отговор на лични - на всички съм отговорила персонално.
Поради проявения интерес пускам постинг на всеослушание :

Терапия: Райф генератор
Пълни координати на терапевта , работещ с генератора:
Васил Стоев тел.: 9550689 , моб.: 0888329823, София, кв.Павлово-към Бояна

Резултати от процедурите:
Един от проблемите ми бе шийно раменен плексит придружен от периодично силно главоболие. Специално главоболието изчезна след около 3 процедури и вече забравих за него.

Другата осезаема положителна промяна е невероятен прилив на енергия – дори много след процедурите- вече втора седмица работя и пътувам без умора по 12 часа в денонощието – преди време при такъв темп ми бяха необходими лекарства за да се справям.

Терапията е сравнително непозната у нас – един лекар-хомеопат ме насърчи да я опитам и заедно със съвета му за практикуване на йога това се оказа другия “златен” съвет.

Специални благодарности на г-н Стоев, насърчавам всички, които имат въпроси да се обръщат директно към него – имайте му доверие , много е внимателен и компетентен.

Предварително се извинявам, но едва ли ще смогна да отговарям на въпроси , чакат ме още няколко напрегнати седмици .

Успех на всички дръзнали да опитат!



Тема Re: Раиф терапиянови [re: emi]  
Авторли (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 00:14



това вече го прочетохме



Тема Re: Раиф терапиянови [re: ли]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 00:51



njakoi iska6e adresa i prosto go kopirah otgornia posting!!!



Тема Re: Раиф терапиянови [re: ani]  
Автортapa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 09:28



Аз съм една от доволните след лечение при Васко Стоев.Имах хронично заболяване,което се повлия много добре,но заедно с това чувствам организма си много по -здрав отпреди ,въобще станах по-жизнена.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: тapa]  
Авторlin (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 15:56



колко време ходи при него и какво беше заболяването. С изследвания ли отиде. Защо ли питам слд като някъде прочетох, че той ще е в България до края на декември, а то вече са празници




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.