Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 21.09.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Раиф терапиянови [re: kpиca]  
Авторpиca (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 09:49



лекужа ли?



Тема Васко Стоев БЛАГОДАРЯ ТИ да си жив и здрав !!!!нови [re: вpaнkи]  
Автор elsaa (непознат )
Публикувано05.02.07 12:33



Васко Стоев беше в чужбина преди Коледа
и след Нова година се прибра в България, но не знам за колко време.

Хубавото е че:

Човека постави много точна диагноза на съпругът ми!!!

Без да го е виждал, по посочената от мен инф. от изследванията и пълната картина на протичане на заболяването.
Всичко това направи човека по телефона.
Дори и аз лично не съм го виждала.
Но един ден ще мина да го видя за да му се отблагодаря лично, както си му е редът когато някой е благодарен.

Забележете моля, той изказа предположение за диагноза без да се ангажира с точна диагноза.
Но предположението му се оказа 100% точно. Изрази мнение ,че ако е това което той предполага, няма да може да помогне с генератора на съпругът ми.
т.е.
Човека е много точен и коректен.
Честен и почтен.
Това е нещо което ме удиви.
Всичко това стана в чужбина.
А за консултацията си Васко Стоев не ми е взел и 1 стотинка.

Пазете си го да лекува и помага, че Човеци като него в днешното меркантилно време трудно се намират.

Срамота е да пиша в коя държава се намирам и за отношението на лекарите към заболяванията.
Дори и в чужбина е практика не да се излекува а да се подтисне заболяването и по този начин да се има един постоянен пациент, който да минава на всеки 10-14 дена на контролен преглед. т.е. болният ако няма друг изход и сляпо вярва си става един постоянен приход на съотвения доктор - който не цели излекуването на болестта а подържането й, за да не си загуби прихода. Меркантилно, гротескно и грозно !!!

ВАСКО ДА ТЕ ПОЖИВИ ГОПОД !!!

Сърдечно ти благодаря Васко! - аз може да се позабавя, но няма да забравя човечноста и точноста ти Васко !

Още веднъж БЪДИ БЛАГОСЛОВЕН !!!



Тема Да си жив и здравнови [re: BИЛИ]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 20:07



Елза и аз мисля същото , но не намирах време да го напиша!!!

Васко Стоев беше в чужбина преди Коледа
и след Нова година се прибра в България, но не знам за колко време.

Хубавото е че:

Човека постави много точна диагноза на съпругът ми!!!

Без да го е виждал, по посочената от мен инф. от изследванията и пълната картина на протичане на заболяването.
Всичко това направи човека по телефона.
Дори и аз лично не съм го виждала.
Но един ден ще мина да го видя за да му се отблагодаря лично, както си му е редът когато някой е благодарен.

Забележете моля, той изказа предположение за диагноза без да се ангажира с точна диагноза.
Но предположението му се оказа 100% точно. Изрази мнение ,че ако е това което той предполага, няма да може да помогне с генератора на съпругът ми.
т.е.
Човека е много точен и коректен.
Честен и почтен.
Това е нещо което ме удиви.
Всичко това стана в чужбина.
А за консултацията си Васко Стоев не ми е взел и 1 стотинка.

Пазете си го да лекува и помага, че Човеци като него в днешното меркантилно време трудно се намират.

Срамота е да пиша в коя държава се намирам и за отношението на лекарите към заболяванията.
Дори и в чужбина е практика не да се излекува а да се подтисне заболяването и по този начин да се има един постоянен пациент, който да минава на всеки 10-14 дена на контролен преглед. т.е. болният ако няма друг изход и сляпо вярва си става един постоянен приход на съотвения доктор - който не цели излекуването на болестта а подържането й, за да не си загуби прихода. Меркантилно, гротескно и грозно !!!

ВАСКО ДА ТЕ ПОЖИВИ ГОПОД !!!

Сърдечно ти благодаря Васко! - аз може да се позабавя, но няма да забравя човечноста и точноста ти Васко !

Още веднъж БЪДИ БЛАГОСЛОВЕН !!!



Тема недоволни има ли?нови [re: милa]  
Авторнeл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 21:09



Малко ми е странно да чета само суперлативи.
Има хора, които пишат, че отиват, а след това не се включват с мнения.
В крайна сметка има ли някой, който лично да е ходил при Стоев?



Тема Re: от доволните съмнови [re: нeл]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 07:51



Нел,не бъди мнителна.Аз съм ходила при В.Стоев и продължавам да го посещавам при всеки здр.проблем.Но в повечето случаи е така-човек пише и разпитва,когато е в неведение и е на "зор",но когато получи своето и особенно,когато оздравее, лично аз вече не изпитвам желание да споделям,за да не се връщам отново към лошия си период.Това е заложено в повечето хора.Все пак похвално е ,че има и друга категория благодарни пациенти ,които намират време да споделят и благодарят пред целия форум.



Тема Re: от доволните съмнови [re: вили]  
Автор *jull* (())
Публикувано06.02.07 08:08



В повечето случаи е така, за съжаление! А човек не бива да забравя и да благодари за доброто. Но в някои случаи започваме да подозираме скрита реклама!





Тема Благодаря!нови [re: *jull*]  
Автор Дpy (див горянин)
Публикувано06.02.07 09:14



Приключих лечението си при Васко Стоев и съм адски благодарна!
Може би тези, които вече се лекуват при него или са излекувани не споделят, за да не решите, че е скрита реклама. Или може би, защото се оказа,че ако искаш да попиташ нещо е най-добре да питаш самия Стоев.

Още веднъж БЛАГОДАРЯ!





Тема пак въпроснови [re: Дpy]  
АвторИpa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 09:21



А ако не може да помогне при някои болести, има ли възможност да навреди?
Не знам...разни честоти, не може ли да възбуди друг проблем?



Тема Re: пак въпроснови [re: Иpa]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 09:38



Според мен от този постинг,който открих някъде в началото,можеш да си направиш сама извод--Използва се резонанс,който убива вируса т.е. причинителят на болестта.Според теорията всичко вибрира в различни честоти.Ако резонансът е правилен,той може да се използва да се разруши вируса или паразита,както оперният певец с гласа си може да разруши стъклена чаша,а всичко останало да пстане здраво



Тема Re: пак въпроснови [re: вили]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 20:34



Без да се сърдят някои почитатели на въпросната терапия, доста от мненията тук ми звучат изкуствено и нагласено.На моменти се питам дали самият Стоев не си задава и отговаря на въпросите.
А съм доста прозорлива ...






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.