Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 05.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 00:24



Здравейте! Моля ви, дайте съвет как да се отърва от цистита - появява ми се само и единствено след секс (не от настинка, нямам проблеми с бъбреците) и го пипвам веднага!!

Винаги има кръв в урината, а урината е стерилна, антибиотиците или там каквото се дава, ми помагат, но не искам повече да се тровя с тях! Пробвала съм с хомеопатични и билков чай на Ламбрев, но само от антибиотици ми минава, а искам да намеря друго решение и окончателно, в противен случай цял живот не трябва да правя секс, което не е вариант



Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: Cилвия]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 11:39



Най-напред да попитам дали си ползвала „Цистон” /от аптеките на „Лечител” – 1, 80 лв./. Лечението с него е продължително /около 6 месеца/, но ефикасно и най-важното - без химия!
Има и доста народни рецепти за цистит, ето някои от тях:
1. 100 г дръжки от череши /може и сухи/ се сваряват в 1/2 л вода и се оставят да киснат. Пие се 3 пъти дневно по 200 г и след всеки прием - топла баня около 20 мин.
2. Сваряват се черупки от лешници и течността се пие като вода. След 2 седмици проблемите отшумяват.
А ето и една доста стара рецепта:
3. Разчупваме на две червена тухла, нагряваме я и слагаме в празна кофа. Обвиваме края на съда с мека кърпа и сядаме върху него. Завиваме се от кръста надолу с одеяло и стоим, докато тухлата изстине. После лягаме в леглото и се завиваме добре. След 2-3 процедури, циститът отшумява.

Успех!





Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: jull]  
Авторsarabia (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 15:54



Защо не пробваш с посещение при лекар-хомеопат?





Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: jull]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 23:59



Здравей

Благодаря ти за съветите Това Цистон на Хималайа ли е? Имам го, но не съм го пила, понеже пише, че е за камъни в бъбреците. Ако го пия 6 месеца, сигурно ли е, че ще се отърва от цистита завинаги?



Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: sarabia]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 00:01



Защото съм разочарована от лекарите - хомеопати





Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: Cилвия]  
Автор Fire walker ()
Публикувано15.06.06 07:49



пробвала ли си реално хомеопатично лечение при класически хомеопат или си пробвала симпоматични хомеопатични, по много наведнъж?Защото цистит се лекува много успешно и окончателно с класическа хомеопатия.Но трябва хомеопат да направи интервю, да ти свали случая/ което е около 2 часа/ и да ти предпише ЕДИНСТВЕНО лекарство, което е най-подходящо за теб.

Ако хомеопатичното ти лечение е било друго, значи не е хомеоатично, в истинския смисул на думата и не може да с еочаква да е ефективно.

Искрено те съветвам да опиташ.

Mens agitat molem



Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: Cилвия]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано15.06.06 13:50



Какви предпазни средства ползвате с твоя човек?
Защото тая зараза все трябва да дойде от някъде...
Преди да се хвърлиш в експерименти,поинтересувай се какви лубриканти се предлагат наблизо.Най-често са овлажнаващи и спермицидни гелове,доста от които имат и известен антисептичен ефект.Хората като са ги правили,са предвидили факта,че секс в стерилна среда не може да се прави и в тялото на жената проникват какви ли не микроби.По идея бактериите във влагалището и като цяло имунната система са достатъчно силни,за да се спрвят с тях.Но понякога...това не е така.Още повече,че циститът е заболяване,което появило се веднъж,си оставя отворена вратичка да се появи отново.Тия "лошите" микроби,ако няма какво да ги избие,си влизат в тялото ти и си се развиват и причинават какви ли не възпаления.
Та...пробвай го този вариант.Често има ефект.



Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 20:16



Едно момиче от друг клуб във форума споделяше, че излекувала цистита си с Натанал!



Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: Cилвия]  
Автор Meйcи (непознат)
Публикувано16.06.06 01:18



Опитай с Неоренал,няма да съжаляваш.Майка ми го ползва наскоро и е много доволна.Имаше парене,болки и по-малко,но често уриниране с кръв.На четвъртия ден нямаше следа от цистита.Изпи цялата опаковка от 30бр.таб. за 15дни/2по1/.Няма никакви странични действия,на билкова основа е/кори от бреза/.Изписа и го нефролог.Заинтригуваме и това,че се предлага за премахване на целулит.Струва 9-10лв.И още един съвет,ползвайте презерватив,щом се появава след секс.



Тема Re: ЦИСТИТ!!!!!!!!!!!нови [re: Cилвия]  
Авторcecтpa пo cъдбa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 21:30



От днес започвам цикъл на профилактика с Имунобор Уро, още нямам впечатления, сте ги споделя през август ,като приключа, води се хранителна добавка и съдържа Бета Глюкан и Cranberry повече инфо www.borola.com, не го рекламирам, само споделям .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.