Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 20.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано16.05.06 22:55



Ако някой е ползвал такова лечение, нека сподели какви болести е лекувал, дали е помогнало и изобщо каквото знае.



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови [re: NikiFin]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 10:17



Преди години моят син /тогава на 12 г./ получи остър периартрит - възпаление на раменната става, който не се повлия от никакви медикаменти и физиотерапии. Заведохме го на иглотерапия и още след първата процедура болките изчезнаха. Направи още 3-4 /въпреки че курсът е 10/, но просто не се наложи. От тогава минаха 13 г., но болката повече не се е появила. Самата процедура не е болезнена, така че ако може да се помогне чрез иглотерапия, чове не трябва да се колебае.



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови [re: jull]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано17.05.06 15:20



благодаря много. Аз вече минах една процедура с майка ми, тя е болната. Според нея няма промяна, но докторката каза, че предвид възрастта и трябва да се направят няколко сеанса. Така че продължаваме да ходим и да се надяваме. Става дума за дископатия и разни болести по краката.



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови [re: NikiFin]  
Автор motka ()
Публикувано17.05.06 18:27



моя приятелка преди години е ходила по повод наркотици..., не знам колко е била "вътре", но със сигурност без съдействие от нейна страна (желание и воля, знам ли) е нямало да стане нищо; но тя е тръгнала по свое желание и янво е била мотивирана, защото е успяла да се откъсне;

преди извество време аз също се интересувах за иглотерапията - заради цигарите; в този клуб май беше, един акупунктурист (така му беше и никът) ми каза, че само той не може да ми свърши работата, трябва и аз да искам да спра; не съм опитала засега, не съм готова

друго известно на мен - преди 10тина години мой приятел се е излекувал от доста силна сенна хрема с иглотерапия при някакви китайци, тука у нас

значи действа, не са шега техните знания според мен



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови [re: jull]  
Авторmer (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 16:29



къде сте ходили на иглотерапия



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови [re: NikiFin]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 21:56



аз пробвах при китаец за мигрена и стана по-зле. не бих опитала пак!



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано28.05.06 09:32



от иглотерапията беше незадоволителен. Според майка ми и действа като аналгин, временно. Но не и лечебно
Но каза, че сънят и се бил подобрил за сметка на това.



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия?нови [re: NikiFin]  
Авторor (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 14:23



Kade se lekuva maika ti



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия? [re: or]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано29.05.06 17:44



В Дания. Тези китайци са ми препоръчани от човек на когото са помогнали. Но при майка ми не стана. Поне не от 3 ходения. Щеше да продължи ако поне малко подобрение беше имало, защото лекарката каза, че трябвало много процедури предвид възрастта и болестта. Обикновено обаче ако се повлиява от лечението, това се усеща веднага. Според нея няма промяна, затова ги спря. Може би просто за нейната болест не могат да помогнат много. Не знам...



Тема Re: Някой лекувал ли се е с иглотерапия? [re: NikiFin]  
АвторAдpeaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 22:53



Да, бях много скепти4на но си иzлекувах мигрената. Правих 10 сеанса и се полу4и . Сега много рядко полу4авам главоболие , но трае кратко и не е интенzивно както преди.На всеки бих препора4ала иглотерапия против мигрена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.