Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 02.07.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пьпка-бенканови [re: Ивo]  
Авторcилви (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 14:13



Здравейте! Аз имам бенка по рождение-изпькнала. Никога не сьм искала да я махна, или притеснявала от нея. Но миналата година една малка пьпка се превьрна в бенка. Притеснявам се, защото вчера изпькналата и част се отрони. Дайте ми сьвет какво да правя. Ако някой е ходил при специалист, моля Ви напишете координати му, за да си направя изследвания! БЛАГОДАРЯ!!!



Тема Re: Пьпка-бенканови [re: cилви]  
Авторвeтepинap (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 19:33



Бре хора явно н сте чували за рака на кожата - има най-различни видове, някои много злокачествени. ВСИЧКИ се лекуват в началото. Марш веднага на кожен лекар! Утре се прегледай и ако кожният мисли за разумно веднага го махаш образуванието. Много бързо нещата се сговнясват и вземат много лош обрат. Нищо не помага трайно при повечето случаи. Само неприятности и усложения може да имаш при забавяне. Идва лято и слънцето грее немилостиво. Късметът ти е, че сега е облачно.
Моля те напиши какво е станало с тебе, щото започвам да те мисля.





Тема Премахване на бенкинови [re: вeтepинap]  
АвторSmile (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 18:47



здр:) аз по рождение имам бенка на отзад на рамото и определено ми пречи на самочувствието..да кажем че никога не нося лятото потници поради тая причина...таа тя не е изпъкнала даже си е галдка като другата ми кожа но определено искам да я махна...еи това с меда мн ми допадна ама ако има ефект..пък и меда си е мед той не вреди..ако някой знае дали помага да ми каже pls :)



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: Hиkи]  
Авторaдaш (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 19:35



В Бургас има човек на име Камен.Той премахвал брадавици с мазане с преперат/разтвор/.Не съм ходил още при него,чакам есента.Не знам точен адрес но знам къде е блока.На края на ул.Фердинандова последнея блок в ляво.Мой познат си е махал брадавици там.



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: Hиkи]  
Авторaдaш (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 19:40



Съжалявам допуснах грешка блока е в дясно на края на улица Фердинандова.



Тема Re: Премахване на бенки с рициново маслонови [re: Hиkи]  
АвторBecи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 02:57



Аз четох, че като се мажат с рицинов масло веднъж на ден и се разтриват 20 мин. (така пишеше), се премахвали бенки и брадавици. Трябва да се мажат поне 2 месеца и не по-често от веднъж на ден.

Не знам дали помага и дали някой има впечатления от това.



Тема Re: Премахване на бенки,Help!нови [re: Hиkи]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 11:34



Някой знае ли дали този крем против бенки е ефикасен?

Някой използвал ли го е, чувал ли е нещо за него, заслужава ли си парите?

А мазането с мед едва ли помага, след като никой не се е похвалил досега. Всеки пита и изчезва, не казва какъв е бил резултатът.



Тема Re: Премахване на бенки,Help! [Кирилицата]нови [re: 123]  
АвторPREPATlL (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 17:51



е задължителна

Редактирано от bira_more на 12.12.07 20:44.



Тема Re: Премахване на бенки - внимателнонови [re: Becи]  
Авторkyxaтa лeйka (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 18:51



Хич не си играйте с тези глупости.Отивате на кожен лекар, дава ви направление и готово. Не си създавайте сами проблеми.Добра клиника е на Военно-мед академия, 12 етаж. Не е с лазер.



Тема benkiнови [re: Hиkи]  
Авторkuka6tuka (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 01:07



в бургас има човек ,който ги маха без проблем,имам две лели,които още преди години са се отарвали от огромни бенки на лицето,а миналата година сестра ми реши да си махне банка на лицето.Човекът се казва Камен,премахва бенки,брадавици,кокоши тръни дори и венерически брадавици.и ен взима никак скъпо-по 5 лв за бенка.Премахва ги чрез намазване с някакво мазило,на сестра ми и изсъхна за 4-5 дни.Тел на камен -056/84 66 03 -след 7 часа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.