Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 14.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Тема Космодиск?  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 11:10



Някой ползвал ли е Космодиск? Има ли ефект?



Тема Re: Космодиск?нови [re: Coня]  
Авторdoris (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 17:22



da,deistva.polzvam go ot 4god.imam periodi4no problemi s krasta i nosia malkia kosmodisk.bolkite ot6umiavat barzo,imala sam periodi ot 3,4 mes.bez da go slagam i sam se 4uvstvala dobre.opitai bez da se samniava6 v efekta mu,ako ne ti podeistva ,kazvat 4e vra6tat parite,no li4no az nemoga bez nego.



Тема Re: Космодиск?нови [re: Coня]  
АвторOpтoпeд (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 14:50



Идеята на лечението с космодиск е много проста и ефективна. При всяко движение на тялото, пластвасовите пъпки масажират. Това подобрява кръвообращението в зоната на страдание, транспортира продуктите на възпалението, намалява мускулните спазми. Защо не действа на всички? При тежки форми на дискова болест, артроза и пр. методът масаж просто не е достатъчен за овладяване на болките. Но при млади хора и начални, лекостепенни проблеми наистина помага. Затова от фирмата са предвидили възможността за връщане на парите без коментар до 45-я ден от покупката. Личното ми мнение е че това е коректно отношение, което заслужава възхищение.
www.alitera-med.com



Тема Re: Космодиск?нови [re: doris]  
Автормoжe би (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 11:13



Ако нямаш сериозен проблем ,а само временни преболявания може да пробваш ако не ти помогне поне няума да ти навреди





Тема Re: Космодиск?нови [re: Coня]  
АвторSilena (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 18:32



Според мен нещо което наистина помага не се рекламира толкова усилено. Това е мое виждане. Не съм го използвала и немога да изкажа мнение от личен опит.



Тема Чичо ми го ползванови [re: Coня]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано26.07.06 11:01



Той е с дископатия. Каза, че наистина много му помага.

Не е лесно да си тиква-а-а-а-а!



Тема Re: Космодиск?нови [re: Coня]  
АвторMиkи (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 19:34



Поне няма да навреди, както ти пишат по-горе, ама все пак е над 100 лева. Свекървата преди две години ни изнуди да й го платим, след което го носи една седмица, нямало ефект, убивало й, незнам какво си и го захвърли, просто ей така. Нали друг го е платил, няма проблеми. Сега се търкаля някъде. Та искам да кажа, ако имаш възможност, вземи от някой такъв и го пробвай и после се набутвай с толкова пари.



Тема Re: Космодиск?нови [re: Mиkи]  
Автордимo (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 15:38



Предполагам че за да има ефект трябва да е добре претегнат по тялото и да има движение



Тема Re: Космодиск?нови [re: Opтoпeд]  
Авторsharki (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 11:16



na tebe vrashtali li sa ti pari,malko se samnqvam,edna poznata si beshe kupila ne stiga 4e nqmashe nikav rezyltat ami i kato otide da go vrashta ne go iskaha shtoto BIL RAZPE4ATEN,ta neznam kak bez da go razpe4ati 4ovek moje da go probva:)))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.