Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 30.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ползите и вредите от аналния секс?  
АвторLen (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 13:54



Наскоро четох една статия за вредите от тоалетната-клекало....и неминуемо се събуди в мен въпроса за аналния секс? Но нека специалистите да говорят... мисля, че темата е освен интересна също и значима...



Тема Re: Ползите и вредите от аналния секс?нови [re: Len]  
Автор Fire walker ()
Публикувано05.03.06 01:34



"ползите" могат да са само,че ти е приятно

вреди е малко вероятно д аима, ако се прави внимателно и с лубрикант и ако няма някакви заболяваниа на мястото-като хемороиди, фисури и т.н

ако не се прави внимателно можеш да нанесеш вреди на лигавицата и да се стигне до усложнения

все пак това място е направено за друго, не за секс, но ако много държиш....

много ми е интересно, обаче какви вреди са измислили за тоалетната-клекало.Всъщност коя тоалетна нариачаш "клекало"-такова като градските тоалетни, само дупка над която клякаш? Защото аз съм чела колко са полезни и как помагат за пълната и правилна евакуация.

Mens agitat molem



Тема ОТНЕСЕТЕ ТЕМАТА В КЛУБ "ПЕРВЕРЗИИ"нови [re: Len]  
Авторзнaчим (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 11:13



Отнесете темата в клуб ПЕРВЕРЗИИ, а ако няма такъв - създайте. Но не ни занимавайте с Вашите "значими" , интересни", гнусни и извратени проблеми!!!!



Тема Re: Ползите и вредите от аналния секс?нови [re: Fire walker]  
АвторЛeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 17:06



Именно де. Става въпрос за тоалетната неклекало...и че е по-полезна тоалетната клекало... Та намалява или увеличава риска от хемороиди аналният секс...за рак на дебелото черво не говорим, тъй като мисля, че е по сложна темата...Благодаря.
На който му е перверзно да не чете...за някои е перверзно да се яде месо.



Тема Re: Ползите и вредите от аналния секс?нови [re: Len]  
Автор Akyпyнkтypиcт (д.м.н.)
Публикувано05.03.06 19:07



Обърква някои енергии в тялото, но е дълго и не ми се обяснява, с една дума - вреден е, е за една проба става.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: Ползите и вредите от аналния секс?нови [re: Akyпyнkтypиcт]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.03.06 14:35



Не съм съгласен. Обясни ми моля те, ако дълго време практикувам внимателно анален секс - какво ще почувствам?



Тема Зависинови [re: martyr]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано06.03.06 15:04



Ако ти чукаш - след това всичко ще ти се струва широко.
Ако теб те чукат - ще станеш като бетонобъркачка.


Bеer? Mоre?




Тема Re: Ползите и вредите от аналния секс?нови [re: Len]  
Автор drek (хирургоид)
Публикувано07.03.06 23:03



Без претенции за изчерпателност от гледна точка на класическата медицина нещата стоят така:
- почти невъзможно е сфинктера да се релаксира напълно без упойка;
- дори това да се постигне волево донякъде, сфинктера все пак запазва тонус, т.е оказва съпротивление;
- в реаултат горните две неща сфинктера се травмира; настъпват разкъсвания на мускулни влакна;
- тези влакна не регенерират, а се заместват със съединитена (фиброзна, цикатрициална) тъкан;
- повтарящата се травма води до все по-голямо увреждане на мускулната тъкан и заместването и с фиброзна (която е там, свързва здравите мускулни снопчета, но сама по себе си няма контрактилна функция);
- постепенно се стига до отслабване на сфинктерната функция и частична инсуфициенция (недостатъчност), която може да се прояви по различен начин - енкопреза, лигавичен пролапс и др.

Все пак компетентността на аналния сфинктерен апарат е функция не само на сфинктера, но и на доста други елементи (7 или 8). Така, че и тук нещата донякъде са индивидуални.
Възможни са и чисто физиологични неблагоприятни последствия поради наличието на нервни влакна в подлигавичния слой. Част от тях са рецептори (за налягане, за диференциране на газообразно, течно и по-плътно съдържимо), а други участват в рефлексни дъги с по-горни отдели на дебелото черво и имат значение за регулирането на акта на дефекация. Та при анален секс тези влакна също се травмират и дразнят, което може да е свързано с функционални нарушения.

Упорито мисля и за някоя полза, но освен кефа на този дето е отзад друга не се сещам.
А-а-а...удовлетворението на партньорите, разбира се !



Тема Re: Ползите и вредите от аналния секс?нови [re: drek]  
АвторOOOO (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 15:46



НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ АКО СЕ ПРАКТИКУВА БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ , ДАЛИ МОЖЕШ ДА " ХВАНЕШ" ГЪБИЧКИ???????????



Тема Re: Ползите и вредите от аналния секс?нови [re: OOOO]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.03.06 12:19



Може

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.