Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 28.09.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Тема Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови  
Автор A_q (новак)
Публикувано27.02.06 15:48



Бях чела някъде схема за пречистване на черния дроб и бъбреците, като 2-3 дни се гладува само на плодови сокове и накрая се пие доста голямо количество (200г) зехтин и не знам колко лимонов сок, но не помня точната схема. Някой да я знае?



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтин [re: A_q]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано28.02.06 14:35



Ползвала съм успешно друга схема:

Сутрин след ставане чаша лимонов сок от прясно изцеден лимон (без захар, мед и изкуствени подсладители). Не е толкова гадно, колкото звучи - след няколко дена свикваш и даже ти харесва След 15 -20 минути чаена чашка зехтин. Това е истински гадното, много е гнусно и противно След около месец може да се очакват резултати - вижда се по изследванията (чернодробните ензими за дроба и разните там бъбречни, които са различни според патологията и ме мързи да изброявам всички възможности). Ако проблемите са хронични, тази схема може да се кара месеци наред, вреда няма, а само полза :)



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: A_q]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 14:56



Тази рецепта ще бъде също много добра и за жлъчката.

Аз не зная твоята рецепта, но обикновено в подобни рецепти, включващи зехтин и лимонов сок, двете се взимат приблизително по равно. Разбъркват се добре предварително и се изпиват бавно, защото зехтинът иначе може да предизвика гадене.



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: Mими]  
Автор Mirajj ()
Публикувано28.02.06 19:20



рецептата на Джейн ми звучи доста добре, само бих добавила че при всякакво неразположение дозата трябва да се намалява



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: Mirajj]  
Авторrose (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 20:41



А колко време приблизително се спазва тази терапия?



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: A_q]  
АвторKatia (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 07:11



Ako ima kamani v jlachkata ne e dobre da se pravi,zashtoto moje da predizvika kriza.
A predi da se zapochne prochistvane na cheren drob,trqbva da se napravi prochistvane na chervata,zashtoto v protiven sluchai vsichko,koeto se otdeli ot chernia drob shte se zatlachi v chervata.



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: A_q]  
Автор krisy75 (член)
Публикувано01.03.06 12:10



Момента за пречистване на черния дроб е по пълнолуние, най удачно през март до юни включително. Тази година пълнолунието е около 15 март. В деня на пълнолунието не се яде. Пие се само сок от червено цвекло и ябълки, или само червено цвекло. Вечерта към 19 ч. се започва с пиенето на зехтина и лимоновия сок. Глътка зехтин, гълтка лимонов сок, след 15 мин. - пак и така докато се изпият 200 грама зехтин и 200 г лимонов сок. после се ляга на дясната страна с грейка върху черния дроб. На сутринта се прави клизма, за да излязат от червата израканите нечистотии от черния дроб. Правя го вече две години, тази ще етрета. С изумление видях втория път изумрудено зелен камък, който най-вероятно е излязал от жлъчката, беше с големината на лешник.



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: krisy75]  
Автор Mirajj ()
Публикувано02.03.06 22:19



http://curezone.com/ig/igallery.asp?d=\liver_flush\

ето тук ако искате да се мотивирате или обратното



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: Mirajj]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 11:54



Чувал съм, че подобна техника е ефикасна, НО понеже ефекта бил драстично отделяне на жлъчка, то при прегъната жлъчка води до изключително тежки кризи... при майка ми съм виждал/тя не е правила процедурата/ , колко е болезнена една жлъчна криза, а при по-сериозна - просто ми е бедна фантазията...!
Знам, че "карзил-а" - нашето лекарство от белия трън е доста добро за черен дроб, но съм сигурен, че най-доброто средство е лека-полека да променяме някои от добре известните ни навици!



Тема Re: Пречистване на ч.дроб и бъбреци със зехтиннови [re: krisy75]  
Автор mecheO5 (непознат)
Публикувано06.03.06 11:54



kristy75 е абсолютно права, а ако някои иска повечко да разбере за прочистването то би било добре да поразтърси книжките на Малахов в които той е свел примери и подробно описание за видове и методите на прочистване на организма. Доста са добри препоръчвам ги от собствен опит.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.