Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 29.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Прекалявашнови [re: Димo]  
Авторvjtap (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 18:14



Можеш ли да разкажеш за тази Омега. За какво се пие.Сироп или таблети.От каде да си я закупя



Тема Re: Гарантираш ли безсмъртие?нови [re: Dereck]  
Автор Luna (минаващ)
Публикувано26.01.06 18:18



Само че действителността показва друго. Баща ми се разболя от левкемия и почина на 50 години, дядо ми и баба ми по на 60 години, вуйчо ми нямаше 50, а тези които са надхвърлили шейсетте едва се движат по улиците. Животът им е изпълнен със болка и страдание. Това ни предлага съвременния подход за лечение.
Аз сега съм на 30. Значи ми остават още около 20 години относително задоволително здраве, а после? Или ще последвам участта на баща си или ще живея в болка и страдание. Като се замисля, май предпочитам първото.
Идеята на здравословния начин на живот е човек да живее над 100 години, без да има следа от болест и болка. А смъртта идва, когато му дойде времето и човек даже и не разбира. Няма ги агонията и страха.



Тема Re: Прекалявашнови [re: vjtap]  
АвторDimo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 18:49



Za omega 3 chetoh sluchaino v edna kniga sas zaglavie ot sorta na - Eleksiri na zdraveto (ne si sponiam tochno). Biah na pregled 3 chasa predi tova na porednia nov lekar - irisov diagnostik, koito absoliutno nishto ne mi kaza za kolita, no mnogo tochno vidia predrazpolojenost kam artrit i stavni problemi sled koeto mi predpisa Omega 3 (konkretnata marka se okaza s neizdadeno oficialno razrehenie ot darjavata, no tova e savsem drug problem ). Ta pribiram se az u nas razocharovan i mi popada taia statia koiato pochva po slednia nachin: Ako stradate ot artrit, ulcerozen kolit i t.n. piite Omega 3 ... sledva opisanie na dobavkata. Togava mi preshtrakna neshto che moje da imat prichinno sledstvena ili genetochno predrazpolojena ili neznam kakva si vrazka mejdu dvete neshta - artrita i ulceroznia kolit. Zashtoto i dvete zaboliavania sa AVTOIMUNNI, s drugi dumi predstavliavat t.nar. vazpalitelen otgovor na organizma ... razbira se neadekvaten zashtoto tozi vazp. otgovor si e samoto zaboliavane ili po-tochno samounishtozenie. Organizma atakuva sebe si shtoto taka e precenil ... disbalans niakakav ili ne znaia tochno. V momenta pia ribeno maslo Omega 3 Forte na Actavis 1000 mg. Tova sa dosta golemichki perli. Po 1 na den. Actavis praviat 4 vida. Moiata e chervena opakovka. Ima ot cheren drob na treska, ot cheren drob na akula, no sa po malko mg. Tova znaia az. Actavis sa licenzirani i dokolkoto sa mi kazvali vnasiat produkta ot niakade ot sever ... ne se seshtam tochno, a tuk samo paketirat.



Тема Re: Подсилване на имунната системанови [re: Luna]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 20:22



Луна, с уважение, но до тези принципи не си достигнала само ти, едва ли има човек, който да не ги знае и да не се опитва колкото може да ги спазва. Това са тривиални истини и макар че те могат да са необходимо условие за добро здраве, тяхното спазване още далеч не означава такова. Има много заболявания - наследствени, следствия от злополуки, заразявания и пр и пр, които тези принципи не са достатъчни да повлияят. Ако човек трябва да бъде толкова категоричен, добре е да умее да гледа нещата в тяхната цялостност.

Щом като твърдиш, че се интересуваш от здравето си не би трябвало сама тесногръдо да си затваряш вратата пред всяко ново знание или различно мнение, до което ти се случи да се докоснеш. Така например билките са "със сложни имена" само за който ги чува за първи път ;-) За тях хората от хилядолетия са установили, че те могат да лекуват и да помагат. Също като има и много "хапчета", които лекуват и помагат. Впрочем, между "хапче" и "хапче" може да има разлика от земята до небето, също както би трябвало да правиш и разлика между мотивацията на хората, които пишат.



Тема Омега 3нови [re: Dimo]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 20:24



Радвам се да го чуя. Наистина Омега 3 помага при тези заболявания. Успех ти желая и занапред!



Тема Re: Омега 3нови [re: Mими]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 22:17



А и при какви други заболявания могат да се взимат.Има ли някъде инф.Много ме заинтерисува тази добавка.Тарся на4ин да изляза от омагьосания кръг,а които тарси намира.Само 4е толкова години не успявам.Благодарй на вси4ки за разбирането и помощта



Тема Re: Омега 3нови [re: vjtar]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 23:05



Вятър, сложи Оmega 3+benefits (омега 3+ползи) на английски или какъвто друг език знаеш на гугъл и се поразтърси из информацията, която излиза. Или влез в някоя книжарница или библиотека. Но има и много други добавки на света, не са само Омега. Успех



Тема Re: Подсилване на имунната системанови [re: irina]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:49



Здравейте, най-накрая ми препоръчаха Шлемник..., може би защото там пише, че: "Изследвания при аденокарцином на Ерлих, карцином на белите дробове на Луис, както и при някои форми на лимфосарком и меланом доказват, че той забавя растежа на туморните клетки с 57% и темпа на метастазиране на 75%.
"
Какво мислите за тези хапчета?!



Тема Re: Подсилване на имунната системанови [re: Cтoян]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:20



Всичко изброено са хубави билки, има и други билки с антитуморно действие, но трябва да знаеш, че това, че една билка е показала действие срещу един вид тумор съвсем не означава, че тя непременно ще действа и срещу друг. Туморите могат да са много различни и универсално лекарство срещу тях няма.

Иначе, мужик корена е като цяло по-добър от шлемника в антитуморно отношение. В края на краищата, това са и общоукрепващи билки, не са вредни по никакъв начин, дори не са и скъпи, можеш да пробваш повече от една, няма нужда толкова да се чудиш.



Тема Re: Подсилване на имунната системанови [re: Mими]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:27



:)Благодаря Мими за всичко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.