Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 30.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Тоници и апетитнови [re: vjtar]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 12:29



За дебелеенето, астрагалът общо взето увеличава малко апетита. Щизандрата няма въздействие върху апетита. Био-стратът понякога в началото малко го увеличава, но по-често дори го намалява и нормализира. Но трябва да опиташ сама как ще реагира твоя организъм.

Ако имаш подчертан глад, особено за сладко, добре е да взимаш хром 200 мкг за регулиране на кръвната захар. Той в някой случаи може да бъде поразително ефикасен за тази цел. Той сигурно ще се продава във вид на хром пиколинат (хромиум пиколинат - не ми работи латиницата нещо)

За другото ще ти напиша по-късно, че малко бързам сега. Успех



Тема Re: Потърси си информациянови [re: Mими]  
АвторDereck (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 14:26



И кортизонът и НСПВС действат непосредствено върху простогландините, само че в много по-чист вид от някаква си омега с неясно съдържание...



Тема Re: Потърси си информациянови [re: Dereck]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 15:03



Не, кортикостериодите и НСПВС потискат възпалението по съвсем различен път. Излишно е да спорим, както казах, можеш сам да си потърсиш инфо ако желаеш, аз само сметнах за необходимо да ти обърна внимание, в случай, че това може да ти е от полза.

Ти можеш да си пиеш каквото желаеш, но не бива да се препоръчват за широка и/или редовна употреба небезобидни лекарства.

Успех



Тема Тоникнови [re: vjtar]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 15:11



Вятър, идеята не ми е била да опиташ Омега, това беше към Дерек.

Био-страт е швейцарски тоник. Така, както ти го бях написала на латиница, така се пише и на немски. Сложи това име на гугъл и ще излязат сайтове на немски, от които сигурно ще можеш да си го купиш или да видиш къде се продава. Успех



Тема за Dereckнови [re: Cтoян]  
Авторниkora! (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 16:33



Никога, Никога не давайте опасни съвети на никого!!
Ако не сте просветен четете, питайте и се учете!
Но Ако сте просветен това, което правите с Вашите съвети тук е БЕЗОБРАЗИЕ!!!
и умишлена безотговорност!!


Самолечението е опасно!
Самолечението с опасни лекарства е убийствено!



Тема Re: за Dereckнови [re: ниkora!]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 17:29



Mimi moljte dai njkakav emai da ti pi6a 4e tyk ve4e zapo4naxa da se karat.Az naistina imam nyzda ot pomo6t,i pove4e inf.Obikolix vsi4ki apteki vaprosnij go namerix no mi kazaxa 4e 6te mi se yveli4i apetita.Taka 4e bix iskala da se posavetvam s teb



Тема За Вятърнови [re: vjtar]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 17:41



Вятър, постингът на Никога е адресиран към Дерек, не към теб. На теб никой не ти се кара

За тоника и апетита вече ти казах каквото мога да ти кажа - действа различно на различните хора в това отношение. Не е вярно, че при всички увеличава апетита, някои дори отслабват.

Моля, пиши на кирилица.



Тема Re: Потърси си TИ информациянови [re: Mими]  
АвторDereck (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 19:05



Ето какво можеш да прочетеш за волтарена (диклофенака) във всяко негово описание:
This medicine works by blocking the enzyme in your body that makes prostaglandins. Decreasing prostaglandins helps to reduce pain, swelling, and fever.



Taka че твоята омега не е нищо повече от един калпав волтарен или фелоран. Вярно, че волтаренът излиза таблетката около 50 ст, но нашенският фелоран е кажи-речи без пари спрямо твоята омега. При това и двата са със ясно съдържание, докато омегата е една мътилка по отношение на нещастните простагландини.



Тема Re: За Миминови [re: Mими]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 19:25



Аз щте опитам на Био -стратът,защото имат само него.Астрагалът и Шизандрата от каде могат да се намерят в ВГ.Тук ми обясниха 4е тряба да се изпи6ат и били много скапи,но не уто4ни цената.Препора4аха ми една смес която се правила индивидуално по пулса,езика и база данни.Сместта се приготвяла от няколко вида китаиски билки и подобни.Тай като виждам си запозната с китаиските билки,аз и хабер си нямам.Има6 ли представа какав е този метод.4увала ли си не6то.Да не би пак да си дам парите на вятара.Сарде4но ти благодаря за информацията и желанието ти да ми помогне6



Тема Прекалявашнови [re: Dereck]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 20:16



Дерек,

да ти кажа, определено прекаляваш с липсата на маниери.

Да, така работят НСПВС, това не е никаква тайна. От това, че работят на един принцип по отношение на потискане на възпалението с Омега не следва, че двете са еднакви във всички отношения.

Споменах Омега с цел да ти бъде тази информация евентуално от полза. "Омега-та" не е моя и в нея няма нищо мътно, дори на теб така да ти изглежда.

От мене толкова, чао и успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.