Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 15.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Дискова херниянови [re: fifi]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано30.11.06 20:18



Моля,ако е възможно пишете на български.

radionic.hit.bg ще намерите информация за метода на Х. Кларк. Но лично аз съм поклонник на Малахов.Точно той непрекъснато пише във всичките си книги "експериментирайте и намерете най-доброто за вас".Аз лично имам 14 книги от него,някои методи съм пробвала и съм избрала това,което е най добро за мен.Ние не сме един организъм, ако нещо е добро за мен може да е вредно за вас.И точно това е неговия съвет нека всеки намери най доброто експериментирайки за себе си. Например аз разбрах, че не е хеобходимо да се пие урина,но за сметка на това е много полезно да се маже с нея, особенно с изпарена. Това е прекрасно лекарство против шипове, дискова херния.артрит.Лекарство без пари и винаги си носиш аптеката със себе си.



Тема Re: Дискова херниянови [re: fifi]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано30.11.06 20:23



Забравих да добавя, че и гъбички по ноктите се лекуват и кокалчета по краката се махат с изпарена урина.



Тема Re: Дискова херниянови [re: мaмчe]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 00:41



Miraj moljte da otgovori6,kak provezda6 gladyvanijta i s kakvi bilki.Za Xilda Klark znam malko,za tova i popitax.6te mi e ot polza tvoj opit.Az imam vaginalni gabi4ki i ni6to ne pomaga,taka e ot godini.Smjtam 4e 4estite mi boledyvanij sa imenno ot tjx,kolko antibiotika sam izpila samo.Molj te pi6i podrobno.



Тема Re: за мамченови [re: мaмчe]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано02.12.06 23:24



Наистина ли кокалчета по краката се махат по този начин? Каква е процедурата и след колко време настъпва ефект?



Тема Re: за jullнови [re: *jull*]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано03.12.06 18:44



Процедурата е много проста,Но зависи от лунните цикли.Това много добре е описано в книгата на Г.Малахов "Биоритмологоя и уринотерапия"Изобщо много е добре при всяко заболяване да се спазват тия принципи.Оказва се,че нашият организъм една седмица се зарежда с витамини и микроелементи и работи навътре,тогава е много добре да се ядат повече зеленчуци,не е добър период за започване на диети. Организма не изхвърля много от себе си.Следващата седмица организма се почиства и изхвърля токсините.Тогава е хубаво да се ядат повече плодове,които спомагат за прочистване на организма.Това се следи по лунния календар.Седмиците след новолуние и пулнолуние организмът се зарежда, а седмиците преди новолуние и пълнолуние организмът се прочиства.Най-мощно изхвърля седмицата преди новолуние. Съобрразявайки се с тези биоритми седмицата след пълнолуние мажете кокалчетата си, ръцете си, ако имате артрит с прясна урина. ПО този начин вие разтваряте наслагванията и помагате на организма си.Следващата седмица правете компреси на кокалчетата с изпарена урина.Компресът не трябва да стои по дълго от час и половина два.Компресът се изхвърля,защото ако го употребите втори път тялото може да си върне токсините обратно.
Фазите на лунният календар са дадени в църковния календар.
Ако нещо не сте разбрали нещо питайте. Ще бъда доволна, ако мога да облекча болките на някого.Успех.



Тема Re: за jullнови [re: мaмчe]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 12:52



Моля да бъда извинена, че променям темата. Искам да Ви попитам, дали сте чували нещо за лечение на дискова херния с озонови инжекции. Има ли някой от Вас да се е лекувал по този начин? Благодаря предварително!



Тема Re: за jullнови [re: мaмчe]  
Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 13:58



Както разбирам седмицата след пълнолуние се прилага прясна урина.
За мен е ново защото навсякъде пише че за външно използване трябва да е изпарена, активирана и т.н .Пробвала ли сте по този начин?

Следващата седмица - с изпарена урина, а останалите две фази как?
Благодаря.



Тема Re: за jullнови [re: тaня]  
Автор*jull* (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 14:52



Въпросът ти е важен и интересен! Защо не го пуснеш като отделна тема?





Тема Re: за jullнови [re: factfinder]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано05.12.06 21:22



Процедурите се повтарят.Едната седмица разтваряш,а другата теглиш токстните.Прясната урина е рядка и облекчава кръвообръщението.



Тема Re: за jullнови [re: мaмчe]  
Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 22:13



Благодаря, веднага го пробвам сега след пълнолуние.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.